Млечно кисела диета -част 3

  • 15 352
  • 549
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 360
ооо-мерси за съвета!!!!
защото аз се чудех.....
На същия принцип е направена и високо мазната диета.
Разликата е обаче, че това е режим на хранене за цял живот и не е необходимо да имаш килограми за сваляне.

# 61
  • Мнения: 3 647
Вече си имаме и П

ANGYA не можах да схвана това за брускетите и агнешкото  newsm78
ами  от вторият ми пост  във старата тема да вмъкнеш нещо  още в темата си - че като  погледне човек продуктите  и калориите излиза, че ядем  тези неща от списъка
 Hug  bouquet

# 62
  • Мнения: 360
А, видях, видях, ама ни е съвпаднало писането.
Fearyfly, всичко има в тоя живот, мила, просто го живеем такъв, какъвто ни е - едни си имат едно, други - друго....
Живот....
Crossing Arms така си е гаден е ама си го живеем - аз от поликистозата и  мъстаци имам и  брада  и наднормени  килограми и  объркани  хормони  ама  не сЪ предавам
 Hug
Не се стряскайте де. Имах шест години за да го преживея, живота си продължава.
Човешкото същество е странно нещо, преди да му се случи нещо и идея няма , че може да се справи с него и пак да се усмихне. Grinning Grinning Grinning
Аз съм непоправим оптимист. Joy Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 2 613

БРАВО- САМО ТАКА- ПО-ХУБАВО ОТ ТОВА ДА СИ ОПТИМИСТ- НЯМА Grinning
МОЙ МНОГО БЛИЗЪК ЧОВЕК ПРЕЖИВЯ МНОГО ТЕЖКА ОПЕРАЦИЯ ОТ РАК И ХИМИОТЕРАПИИ И КАКВО ЛИ НЕ И ПАК Е НЕВЕРОЯТЕН ОПТИМИСТ Grinning

# 64
  • Мнения: 685
Да дам отчет :

100 мл. вода
1 кафенце 3в1
около 250 мл. Сок "Мултивитамин"
250 мл. сок от портокал
Една овчарска салата без шунката

За вечеря мисля кисело мляко   bouquet

# 65
  • Мнения: 3 647
Belinea как са бъбреците мила  - мама  свари ли ти  малко трева снощи 
 Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 2 840
Crossing Arms така си е гаден е ама си го живеем - аз от поликистозата и  мъстаци имам и  брада  и наднормени  килограми и  объркани  хормони  ама  не сЪ предавам
 Hug

Момичета, красавици, не искам да влияя на никого, само накратко ще споделя своя опит с тези неща, то се видя, че в темата за всичко се говори.

Имах нередовен цикъл - когато си искаше, тогава си идваше - на 2-3 месеца.
Гледаха ме, казаха, че образувам кисти - трябвало да ги "обелят".Отказах.Казаха - няма да имаш деца,казах - О.К. - не бързам засега - бях на 18-20 години.
Да, появиха ми се косми по брадичката, ама значително по-късно - 2-3 косъм не са беда, скубя ги.

Пих Диане - докато го пиех - цикъл редовен.Като го спирах - 1-2 месеца редовен, после - старата история.
Предпазвах се от забременяване с "пазене".След това с таблетки, въпреки че казваха лекарите, че с този цикъл няма да имам деца.
Е, синът ми се получи от ПЪРВИЯ опит.

Това е.

Приятелки, които се навиха на хирургична интервенция за кистите, останаха без деца.
След раждането нямам нито кисти, нито нищо, а цикълът ми е бетон - на 28-29 ден.

# 67
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
fearyfly, гледай само напред! Hug
 Горе главата!  Hug  Hug  Hug
И аз като теб съм ГОЛЯЯЯЯМ оптимист! Peace

# 68
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
КЛОНКА, права си за много неща!  Hug
Живота е шарен и човек никога не знае какво го очаква! Peace
Но в тази загадъчност са и многото хубави неща, нали?  Wink

# 69
  • Мнения: 3 647
КЛОНКА аз на доктори много вяра на хващам- моето заболяване е наследствено  - по добре да си ходя космата отколкото да им се давам за експерименти - " повече сме го  наблюдавали  отколкото лекували "  Stop е не мерси  - дето  ще съм пак  опитно зайче - стига ми фенобарбитала като дете
 Hug  bouquet

# 70
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Поправих си малко ника...... Така по-добре ли е?  Wink

# 71
  • Мнения: 2 099
Момичета, направо не мога да ви изчета, много сте писали днес.
Аз за съжаление мисля да ви напусна за известно време и да се пробвам с Японската от понеделник - стига да издържа, че ме е хванал един застой в килцата вече повече от седмица и страшно взех да се отчайвам и тези дни си похапвам доста добре, добре че не качвам да се надявам, да не кача и до понеделник. А пък и вече съм повече от 2 седмици при вас. Надявам се да се задържа и 2 седмици на Японската и да се завърна отново при вас с още някое минусче. Стискайте ми палци.

# 72
  • Мнения: 4 053
Поправих си малко ника...... Така по-добре ли е?  Wink

в старата тема тъкмо го забелязах,екстра си  Laughing

# 73
  • Мнения: 4 053
Момичета, направо не мога да ви изчета, много сте писали днес.
Аз за съжаление мисля да ви напусна за известно време и да се пробвам с Японската от понеделник - стига да издържа, че ме е хванал един застой в килцата вече повече от седмица и страшно взех да се отчайвам и тези дни си похапвам доста добре, добре че не качвам да се надявам, да не кача и до понеделник. А пък и вече съм повече от 2 седмици при вас. Надявам се да се задържа и 2 седмици на Японската и да се завърна отново при вас с още някое минусче. Стискайте ми палци.

айде,успех,ние сме тук  newsm10

# 74
  • София
  • Мнения: 2 840
Ами, ANGYA , аз на доктори се доверявам за много неща, но що се отнася до тези с яйчниците и кистите, видяла съм много осакатени момичета, които са били "лекувани" оперативно, а моят отказ се оказа съвсем адекватен.Вероятно е било интуиция.Подлагам се на драстични лечения, когато са животоспасяващи.
На 20 години да ти кажат - "обелваме" ти яйчниците, ама за една година трябва да забременееш, че иначе може пак дате оперираме - а, не, мерси.

Общи условия

Активация на акаунт