Кога започнаха момченцата

  • 1 520
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 909
Доста отрано си я намери и понеже също отрано го слагах на гърнето, докато седеше, постоянно там му бяха ръцете - проверяваше, дали  си е там.

Не ми вярваше като му кажа, че е здраво вързана и няма да избяга Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 1 057
Откакто си я е намерил - даже когато проходи и започнах да го къпя прав в банята, с едната си ръка дърпаше пацата, а с другата се пипаше по дупето. Досега е така  Joy Joy Joy
Не му правя забележки, оставям го да се забавлява. Иначе синът ми, също си слага ръката в памперса преди да го залепя. А пък, когато седи на гърнето, така яко я опъва, че все едно ще я откъсне  Joy

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Откакто си я е намерил...

същото.
И много дълго време имаше мерак да си качи топките на гушата, вместо папийонка  bowuu bowuu

Сега, когато е на гърнето за еди-си-каква нужда яко си играе с пацата... и тя му става Laughing
Кога ли щерката ще разкрие това?  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 14 654
Maй някъде към 2 годинки и нещо интересът му беше най-силен, защото установи, че може да си прави пишката на "кокалче". А съм го хващала да се търка с една гъба с абразив, докато пишката му щръкне, също и да спекулира с подвижния душ. Не реагирам никак, за да не си втълпи, че върши "грях" или пък подвиг.
Заглавието на темата ти заслужава да отде в "слагате ли шапчица вкъщи"  Simple Smile

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 18:13 от Баба Кукуляска

# 19
  • Мнения: 27 524
Боже, Лисе, това МИЛИ МАМИ откъде го изкопа?  Laughing И тук ли дойде да ехидничиш, ти, гиди, Лисано  Joy

Сега сериозно - пипа си я около годинка като навърши, дърпа си я отскоро. Оставям го да пипа, да изследва, да мачка, негова си е, опознава тялото си, това е съвсем нормално, нито му обръщам внимание, нито му махам ръката, това е супер погрешно. Обяснявам му какво е това и толкоз.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 7 794
И моето от както я откри (пишката),я прави на нищо.В тоалетната,в банята тя е номер едно.И е много горд че  станала голяма "почти колкото на тати" Joy.Не му се карам но понякога му правя забележка.Много я тормози  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 12:04 от eli_dechkin

# 21
  • София
  • Мнения: 2 104
никога не е рано, щом може да седи.

Моето диване си е играл винаги с пишката, но сподели че му става голяма и му е приятно чак на 6 години. Е тогава изпаднах в чудене как да реагирам. А от обяснението за полюциите още се съвземам, но като ви чета имате време до тогава.

леле, като ви чета и си викам: добре, че имам момиче   Shocked Joy

Общи условия

Активация на акаунт