Може ли да давам прясно мляко?

  • 1 277
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 886
почнахме по малко от скоро само аз кисел  PeaceПо натам ако и хареса и за пиене ще се пробваме Peace

# 16
  • Мнения: 27 524
почнахме по малко от скоро само аз кисел  Peace

Какво значи това?  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 886
почнахме по малко от скоро само аз кисел  Peace

Какво значи това?  Laughing

опа киселче де Mr. Green Mr. Green  сори вместо за сложих А  сложих А З Mr. Green Crazy Embarassed Wink Laughing Sunglassesсъщо и отвреме на време с  бисквитки  го ядеме  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 5 362
Можеш.
Ако си нямате крава, освен купено, друг вариант не виждам.
С бабите по пазара по-добре не рискувай.
Подкрепям това мнение Peace
Аз лично купувам на "My Day" детските млека.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 433
Също купувам само от кутии, нищо че били изкуствени. С тези от бабите ме е страх от инфекции, дори да е от позната. А и педито е твърдо против.

# 20
  • Мнения: 1 877
Аз отдавна вече давам на Дарин прясно домашно мляко и изцяло съм го заменила

# 21
  • София
  • Мнения: 676
Ами предполагам, че кремчетата са правени с прясно мляко, така че, така или иначе вече са и дали, защо и ти да не и даваш.
  Peace.
 Аз въведох след 1 г. с домашно.

# 22
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Pedito kaza прясно мляко след годинка и половина две,заради риска от алергий и мисля да го послушам.

# 23
  • Мнения: 5 026
Давам, но като само приготвям кремчета, грис с него. За директна консумация май е рано.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 298
Noel,извини ме че ти ползвам темата,но искам да попитам от каква възраст може да се дава прясно мляко? newsm78

По-принцип най-рано след годинката. Аз направих така - на година и 2 месеца започнах да слагам в домашни кремчета и да й давам тези от кухнята (до тогава не й ги давах) и да слагам в крем-супи (съответно да давам тези от кухнята), както и да правя сутрешни закуски. Натурално й давам от 2 месеца, т.е. като стана на 2 годинки, с малко от детското какао и на върха на лъжичката кафява захар, тя по това време отказа АМ.

Домашно от баба/село едва ли ще опита скоро, дори и да са познати хората.

# 25
  • Мнения: 4 447
НЕ, РАЗБИРА СЕ!  newsm11

# 26

Общи условия

Активация на акаунт