Фотошоп 25

  • 24 370
  • 509
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 116
Мерси!   bouquet Доста време се занимавах, макар че сега виждам дефекти, ама карай ...

# 16
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
хипатия ... някой от кирилизираните шрифтове не работят,а са 100 % за кирилица ... дори след рестарт на ФШ и на компа не щят да пишат на кирилица, а някои от тях пишат само на латиница ... някой беше пускал как се оправя това но не помня коя мама и не мога да го открия  newsm78

# 17
  • Мнения: 4 406
незнам дали това точно е причината, но реших чуденката с пен туула- когато съм си начертала кривата, по която искам да пиша, трябва, при активен бутон Т, да кликна някъде по средата на кривата. според мен точката, в която кликвам, става среда на текста... офф, как го обясних... досега  като пробвах, започвах от началото на пътечката и крайната точка беше толкова близо до началната, че се изписваше само една или даже никаква буква...

# 18
  • София
  • Мнения: 6 743
 smile3501 smile3501 smile3501
Браво за творенията ви  Hug
Тед-Кат, а сега обясни подробно как направи охлюва от снимката  Hug - СУПЕР Е!!!
Последно от мен и чаааак до понеделник  Sunglasses


http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/9/8?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F9%2F8

Хипатия   bouquet

# 19
  • Мнения: 4 116
Ох, Дамаянти....ами сега, как ще обяснявам...  Joy хвърли ме в музиката.
Ми отварям нов документ, избирам си форма от Custom Shape Tool, с пен тула - строук паф - избираш си някоя четка, колкото да го огради охлюва. После с меджик тула маркирам и изтривам фона, и вътрешността му също, така че остава само  очертанието на охлюва. И е готов за ползване. Може и да има по- лесен начин, моя акъл това роди  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 505
отдавна не съм писала и пускала нещо при вас...но днес реших малко да се ЗАСРАМЯ..и ето какво направих...

очаквам критиките ВИ...


# 21
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Момичета, някой знае ли как се работи с PSP скрабове? Като ги отворя си местя елементите, обаче не ми е ясно как да ги копирам в ФШ. С копи не става и с теглене не ще.  Cry

# 22
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ох, Дамаянти....ами сега, как ще обяснявам...  Joy хвърли ме в музиката.
...... с пен тула - строук паф - избираш си някоя четка, колкото да го огради охлюва. После с меджик тула маркирам и изтривам фона, и вътрешността му също, така че остава само  очертанието на охлюва. И е готов за ползване. Може и да има по- лесен начин, моя акъл това роди  Mr. Green

Стигам до този момент, но при пен тула е подтиснато stroke path.... newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 2 161
Някой може ли да ми каже къде греша : Правя урока на лулу  от предната тема. Обаче не мога да  да рисувам с четка върху рамката, става само върху снимката. А е само един layer  newsm78

# 24
  • Мнения: 4 116
Кате, сигурна ли си че си на   Пен тула, а не на някой от производните му? Иначе нямам идея защо е подтиснато.  newsm78
Аз екпериментирах с още една форма ....

# 25
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 797
запис

# 26
  • Мнения: 1 884
Ted_cat рамките с кастъм шейпс са страхотни, поздравявам те за идеята.
Деси - това  Twisted Evil беше защото някой беше възроптал че се пише само запис, вместо и да се пусне нещо в темата.

Някой може ли да ми каже къде греша : Правя урока на лулу  от предната тема. Обаче не мога да  да рисувам с четка върху рамката, става само върху снимката. А е само един layer  newsm78
MadGirl - за да ползваш четките без да се тревожиш че ще сбъркаш някъде, ги направи на нов слой /layer/, т.е. върху лайера със снимката цъкни още един и върху него работи само с четките, така ако нещо се обърка ще изтриеш направо слоя с четките, а не слоя със снимката. Дано да си ме разбрала.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 161
Разбрах. Мерси  Peace

# 28
  • Мнения: 2 271
Стигам до този момент, но при пен тула е подтиснато stroke path.... newsm78
Кате аз го  правя по друг начин.Правя си шейпа в един слой.Растеризирам слоя.Кликвам в шейпа с магическата пръчка и трия с дел.Остава само селекция в избраната форма.От там нататък правиш каквото искаш с нея.

# 29
  • Мнения: 4 406
Дяволина, какъв е този клуб, в който членуваш? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт