Фотошоп 25

  • 24 413
  • 509
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 715

единият плъгин го качих тук http://4storing.com/is12/Shadow%5B1%5D.Illuminator.Pro.v2.1.8.Bu … p-SCOTCH.rar.html

Някой ще се пробва ли да го дръпне да видим дали ще сработи от този сайт! Ако успеем да го подкараме, там могат да се качват всякави неща във всякакъв формат.

Става  Peace

# 451
  • Мнения: 6 472
сега ще кача още плъгини:)

Миммс, малена имаше един такъв червен фон. Можем да я помолим да го качи, а ти ще си го направиш на розов лесно Grinning Ще преровя да видя и аз какво имам. В нас 100% имах такова нещо, но тук не:(

А начина по който можеш да си го направиш е да си отвориш документ с размери примерно 300/300 пиксела, да си го точкуваш по избор (не е чак толкова голям), да го дефинираш като десен и накрая да го излееш с кофата в отделен слой (уникално обяснение просто, начинаещите да не го четат да не създаваме смут и паника Embarassed Rolling Eyes)

# 452
  • София
  • Мнения: 715
А начина по който можеш да си го направиш е да си отвориш документ с размери примерно 300/300 пиксела, да си го точкуваш по избор (не е чак толкова голям), да го дефинираш като десен и накрая да го излееш с кофата в отделен слой (уникално обяснение просто Embarassed Rolling Eyes)

Виж, това пък не се бях сетила  ooooh!
Аз се мъчех да си го точкувам както си е голям и ми се стопиха нервичките, честно ти казвам  #Cussing out
Благодаря   bouquet

# 453
  • Мнения: 791
Моля Ви за помощ!!!
Опитвам се да направя текст по пътечка. Снапътствията който съм чела във форума, а имам една книжка в която е обяснено, та и от там следвам стъпка по стъпка. Всичко ставо ОК!!! Обаче ... ако размера на шрифта е малък става, но ако го увелича и не излиза нищо освен първата буква   Rolling Eyes Какво да направя, за да излиза и по голям шрифт или аз нещо съм объркала!?

# 454
  • Мнения: 6 472
направи по- дълга пътечка или избери по-- сбит шрифт. Когато пишеш текст, който не се побира в пътечкатата, преставаш да виждаш думите, които не могат да се съберат.

# 455
  • Мнения: 4 406
понеже имах подобен проблем преди време- като си нарисуваш пътечката, щракни някъде по средата й и там започни да пишеш

# 456
  • Мнения: 6 472
много съм сбе - паролата за архива на плъгина е vook ooooh!

понеже имах подобен проблем преди време- като си нарисуваш пътечката, щракни някъде по средата й и там започни да пишеш

Ти сега истински ме заинтригува Shocked Искаш да кажеш, че като си пишела в началото на пътечката нищ не е излизало, а ако почнеш от средата вече се е виждал текста, така ли? Хм, ако е така е много странно newsm78  Сега подозирам, че цяла вечер ще пиша текст по пътечка, докато разбера от къде идва проблема Joy ooooh!

# 457
  • Мнения: 4 406
нали се сещаш дето бях в чуденка преди няколко дни- правя пътечката и като щракна в началото й, ми се появяват точки за начало и край, написвам 2 букви, които запълват реда помежду им  и после- нищо... сменях шрифтове, размери, нищо не помогна и се изнервих... после пробвах да пиша от средата и се получи  Grinning

# 458
  • София
  • Мнения: 6 743
Мога ли да ви помоля нещо  Praynig
Подготвяме голяма инициатива на първи юни за и заради децата в институции.Ще има митинг пред народното събрание, ще облепим с рисунки на детски ръчички.
За целта и популяризиране на идеята направих банера в подписа си - бихте ли си го сложили  Blushдо 01.06. Embarassed?

Това е той, но е линк към тази тема   Hug

# 459
  • София
  • Мнения: 6 743
Мимс, страхотна е новата  Heart Eyes
Димика, и твоята много ми харесва - виж как напредваш с дневничето  Hug
Лулу, днес само приказваш  Crossing Arms Laughing Mr. Green

# 460
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
миммсс друг вариант за който се сещам е - правиш си в един слой розовия цвят за фона и в друг/и точките които са от кръгла четка с настройки скатеринг и шейп динамик/май се четеше Blush/ опцията втора и първа от настройките на четките,дето ги разбърква и с натиснатия шефт си правиш редичка ... а разтоянието между тях-равното се задаваше отдолу бръш тип-спейсинг

# 461
  • Мнения: 6 472
Ми приказва ми се сега, какво да правя Joy Натресаха ме на пачи яйца днес с едни справки, цял ден въртят два компютъра, а докато ги чакам се побърках от скука и риене из нета Tired

Та по въпроса за изострянето нали ви обещах разни работи. Ето ви един плъгин, който според мен върши много хубава работа и не дава толкова видими увреждания при злоупотреба като unsharp mask.

http://4storing.com/nors/pphps.8bf.html

Горещо се надявам да съм го целнала. Като го запишете при плъгините в менюто с филтрите трябва да се появи подменю photo-plugins - high pass sharpening. Ако се появи нещо с друго име, заначи не съм уцелила верния файл и ще се наложи да кача 3 архива с разни плъгинчета.

Дамаянти, разбира се че ще си го сложа този банер! А той между другото е много хубав Flutter


# 462
  • Мнения: 791
лулу, бумеранг БЛАГОДАРЯ!!!   bouquet   bouquet   bouquet
Сега излизам на разходка с певеца, но довечера ще се пробвам и ще покажа резултата. Дано се получи!!!

# 463
  • Мнения: 11 329
Дамаянти, базар ще правите ли или само политически ще са инициативите?

# 464
  • София
  • Мнения: 6 743
Дамаянти, базар ще правите ли или само политически ще са инициативите?
Този път ще се опитаме да променим законите и ще има протест пред парламента с още куп други организации  Hug (сори за офф-а)
Лулу, имах предвид, че искам рамки  Hug
Ето и нещо да не е само спам  Laughing


http://damaianti.multiply.com/photos/hi-res/9/14?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F9%2F14

Общи условия

Активация на акаунт