Здравно осигуряване на безработен....

  • 3 443
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 559
след, като никой тук не можа да ми помогне отидох на неволя.ком и намерих това:

http://www.nap.bg/files/file_download.pubdocument?p_doc_id=528

дано съм била полезна на някого  Grinning

# 16
  • Мнения: 2 759
Ходя в някой от клоновете на Стонанска и Инвестиционна банка.Платежното е около 2 лева.
                    Можете да си ги внесете и във всеки пощенски клон, като бланката там не се заплаща. А и превода излиза доста по-евтино  Peace.
                    bibi е дала по-горе много коректни линкове - всичко си има там, погледни ги. Хм... без последния от неволя-та - незнам каква е тази бележка  newsm78.

                   П.П. Вноските бяха 6.60 лева месечно за безработен когато минималната заплата беше 160 лева. Сега е 180 и незнам дали няма промяна в паричките.

# 17
  • Мнения: 545
........                   П.П. Вноските бяха 6.60 лева месечно за безработен когато минималната заплата беше 160 лева. Сега е 180 и незнам дали няма промяна в паричките.
Те не се осигуряват на база минимална заплата, а на минимален осигурителен праг за самоосигуряващи се, който не се е променил през 2007 спрямо 2006.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 559
[ Хм... без последния от неволя-та - незнам каква е тази бележка  newsm78./quote]
това е образец на вносна балажка за здраавно осигуряване на безработен, взета от сайта на НАП. Банковата сметка е в Райфайзен защото всяка ТД на НАП по местоживеене ползвала различна банка. Това разбрах от сайта на НОИ  #Crazy #Crazy #Crazy
ето:
http://www.nssi.bg/content/finances/2006/NAP_pdf/NZOK_0506.pdf    и другото, което май не е коректно в таз бележка е сумата, но аз всъщност не съм сигурна (никъде не го прочетох) дали е 6.60 или 6 .00лв /мес и пуснах по 6.60 лв/мес

# 19
  • Мнения: 2 759
... Банковата сметка е в Райфайзен защото всяка ТД на НАП по местоживеене ползвала различна банка. Това разбрах от сайта на НОИ...
                  Не знам, аз плащах вноските само в СИ БАНК, и за София и за провинцията - до седмица след внасянето ми излизат в Интернет страницата като платени. И проблем някакъв/никакъв не е имало. 6.60 беше миналата година.
                  П.П. Сега видях на сайта на НАП, че и за тази година са 6.60 месечно  Peace.

# 20
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
В коя Интернет страница правиш справките??? newsm78

# 21
  • Мнения: 315
6,60 лв. е на месец ,с пощенски запис е най евтино.Или вноските за 3 мес. наведнъж

# 22
  • Мнения: 2 759
В коя Интернет страница правиш справките??? newsm78
                 В тази.

Общи условия

Активация на акаунт