Движение на българските майки -ВИДИН тема 11

  • 8 247
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
точно за това щях да пиша-обади ми се цецо, организатор на представлението от театъра, за да ни покани да организираме децата за 22 май от 19 часа-"Секс, наркотици и рок-енд-рол"-представление на Народния театър-цена 2 лв. Мисля, че можем да си позволим да заведем децата. Мола само да се свържете с директорите да ни кажат бройката-Б-чик, Ново село и Гомо.до 2 дни да знаем колко деца ще дойдат-сигурна съм, че ще се радват. Ние също можем да отидем повечето. Аз също ще заведа децата, особено по-големите - човека каза, че има много образователен характер!Относно Гипс-Браво на Ники-трябва да напишем едно благодарствено писмо и да го занесем на шефа,дори и в сегашната сигуация.Знам как ще стане -Мими, ще мина при теб след малко.

# 16
  • Мнения: 2 502
с директорите ,ще се свържа ,ок ,няма проблем ,ще ги питам ,дали искат и колко бройки

за абитуриентите също ,Мона ,хайде звънни на Илиев ,
а за сумата ,Ренка ,да  нали шефа на фирмата ,предложи да поеме разходите по бала ,и тези сума включва и това ,така ,че той явно очаква ние да му помогнем ,което ме подсеща да ви питам ,
вие или някой казал ли му е на Николай  ,че има предложение от този човек ,да му поеме издръжката и всичко ,свързано с провеждането и изкарването на бала му , инфото ,което аз съм казала на директорката е това ,но знае ли го Николай това
за да предположим и дали го очаква

стана много объркано написано и казано ,надявам се да ме разберете Embarassed

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 15:06 от lorys

# 17
  • Мнения: 484
но знае ли го Николай това
за да предположим и дали го очаква
Да,Ники знае,че Василев ще поеме издръжката по бала му,вследствие на което от благодарност му подарява картината която е нарисувал,заедно с писмо което е написал Wink до него и тъй като не можем да се видим с Василев с Диди изпратихме и картината и писмото до Кошава по куриер. Peace

# 18
  • Мнения: 2 910
Малеее, вярно, егати грешката съм направила, и самата аз вече съм много объркана, освен проблемите с ухото си докарах и зъбни болки, к'во става незнам Rolling Eyes

Ами, ако директора на Кошава не се свърже с нас, откъде ще ги вадим тези пари, като Ники очаква всичко това Confused

# 19
# 20
  • Мнения: 2 502
Да,Ники знае,че Василев ще поеме издръжката по бала

`ба си гадното , добре де ,да мисли трезво ,какво може да се направи ,факт е ,че те няма да се обадят ,и вероятно са много ангажирани ,шефа де , нормално е де не сме му само ние на главата ,но си мисля ..................
Мона звънни де , ако тръгнем да звъним и ние ще стане манджа с грозде ,не е изобщо добре , аз също мразя да ми звъннат 10 различни човека  от една и съща фирма за един и същи проблем
редно е ти да звъннеш ,след като ти си поддържала до сега контакт
нищо нередно не правиш  Heart Eyes

от БТК  все още не са се свързали с домовете в нашата област

# 21
  • Мнения: 2 502
Парадоксът на  нашето време е,че имаме високи  сгради ,
но ниска търпимост
Широки магистрали ,
но  тесни възгледи
Харчим повече ,
но имаме по-малко ,купуваме  повече ,
но се радваме на по-малко .
Имаме по-големи къщи и по-малки семейства,
повече удобства ,но по-малко време .
Имаме повече образование ,
но по-малко разум ,
повече знания ,но по-лоша преценка ,
повече медицина ,
но по-малко здраве .
Пием твърде много ,пушим твърде много ,
харчим твърде безотговорно ,смеем се твърде малко ,
шофираме твърде бързо ,
ядосваме се твърде много .
Лягаме си твърде късно ,събуждаме се твърде  уморени ,
четем твърде малко ,но гледаме твърде много телевизия ,
и се молим твърде рядко
Увеличихме притежанията си ,
но намалихме ценностите си .
Говорим твърде много ,обичаме твърде рядко
и мразим твърде често .
Пречистваме въздуха ,
но замърсяваме душата .
Подчинихме атома ,но не и предразсъдъците си
Научихме се да бързаме ,
но не и да чакаме .
Това е времето на бързото хранене и лошото
храносмилане ,големите мъже и дребните души ,лесните печалби и трудните връзки .
Времето на по-големи семейни доходи и  повече разводи
,по-красиви къщи  и разбити домове .
Времето на кратките пътувания и еднократните памперси
 и еднократния морал ,
връзките за една нощ и наднорменото тегло
,времето на хапчетата ,които правят всичко възбуждат ни , успокояват ни ,убиват ни ....
Време , когато  технологията   позволява това писмо да достигне до вас ,да го споделите или да го изриете
    Запомнете ,отделете повече време на тези ,които обичате ,защото те не се с вас ,завинаги .
    Запомнете , кажете блага дума на тези ,който ви гледат отдолу нагоре с възхищение р
вашите деца ,защото  те  ще  пораснат  и няма да са   вечно до вас
                 Запомнете и горещо прегърнете човека ,до вас ,защото това е единственото съкровище ,защото това е единственото нещо ,което можете да дадете от сърцето си , и  не струва нито стотинка
Казвайте обичам те „ на любимите си хора ,и го мислете !

Целувка и прегръдка ,могат да поправят злина ,когато са от сърце !
Ценете моментите ,защото хората ,около вас ,един ден няма да бъдат до вас
Намерете време да си говорите ,намерете време да споделяте всичко ,което искате да си кажете !!
               Защото  животът не се мери в брой вдишвания ,а с моменти ,в които ти е  спирал дъха !!

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 15:46 от lorys

# 22
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
айде на срещта.........18 часа!!!работата е почти уредена, стига прикази!светле, това да не е некакъв ден на лириката/черната/ newsm78. жената на Алфредо отново потвъди участие

# 23
  • Мнения: 252
 #Crazy LORYS, кой го е писал? Стра6но е (и в двата смисъла) #Crazy

# 24
  • Мнения: 2 910
Аз подвърждавам присъствие на бала, само трябва да реша другия огромен проблем с облеклото Confused
Кой още, защото сама няма да отида Embarassed

# 25
  • Мнения: 484
браво Ренка супер си   bouquet
сега да ви кажа:
-отидох в данъчното,НЕ ми дават билети за концерта Twisted Evil Twisted Evil,казват,че понеже сме регистрирани в Софийската данъчна служда от там трябва да вземем билети,първия път са ни дали без да знаят това нещо,грешката била тяхна Twisted Evil
-от БТК няма доставени компютри за нашите домове,трябва да се провери в София,ще се пращат ли въобще изобщо,щото тука на местно ниво НИКОЙ НИЩО НЕ ЗНАЕ  Twisted Evil
това е от мен до сега  Peace

# 26
mona__

az sqm Svetla no moja PC se nabqka s virusi i zatova pisha ot PC na MIlena
az znam za BTK ,che ne sa zaneseni i nali zatova te pomolih ,ako imash poznati da pitash koga ste stane zanasjaneto do domovete  newsm78

karlson
tova e misql na Dzodz Grischqm

reniuga

bravo Renka ,
napravih prouschvane sred moi poznati ,koito postojanno se kanjat na takiva sqbitija
i te bjaha edinodushni che de hodi duo
neznam ste pomislja ,
no kazah i na Meli po telefona da potvqrdi vzemaneto na bileti ,

# 27
  • Мнения: 484
mona__
az znam za BTK ,che ne sa zaneseni i nali zatova te pomolih ,ako imash poznati da pitash koga ste stane zanasjaneto do domovete  newsm78
Пепи,
как да ги занесът по домовете като въобще не са ги получили от централата от София,тук на местно ниво нямат компютри за раздаване,това исках да напиша,но явно не го написах правилноо и не сте ме разбрали,сори за което  Praynig

# 28
mona_

Pepi , ok ,razbrahme se ,moze i az da sqm se otnesla i da cheta mezdu redovete ,njamam nervi ,zastoto kakto pisah mi se skapa ama do dolu PC-to i sega i drugit ot ofisa Pc-ta , nali sme mreza rabotjat trudno , a mi e speshno ,izvednqz se srina i zagubi vrqska s dugite komp a moja e maika i  nikoi sega ne raboti kato horata ,nito da printira ,uzas ti kazvam #Cussing out

momicheta , tazi vecher organiziram publichno
bojadisvane na 4-ti stola metalni terasni
koito i kojato iska molja da se vkljuchi
mjasto - na nashata plostsdka pod mojata terasa, na trotoara
imam 4 broja chetki
i 2 vida boja
ako sluchaino njakoi ima zelanie da se manifakturira s mene za 30 minuti, a moze i po-malko

MOLJA DA ZAPOVJADA   bouquet

# 29
  • Мнения: 2 502
OSHAHAVIH SE DNES , EI !
GORNIJA POST E MOI , AMA ZABRAVIH DA SE  LOGNA S MOJA NIK


mona_

Pepi , ok ,razbrahme se ,moze i az da sqm se otnesla i da cheta mezdu redovete ,njamam nervi ,zastoto kakto pisah mi se skapa ama do dolu PC-to i sega i drugit ot ofisa Pc-ta , nali sme mreza rabotjat trudno , a mi e speshno ,izvednqz se srina i zagubi vrqska s dugite komp a moja e maika i  nikoi sega ne raboti kato horata ,nito da printira ,uzas ti kazvam #Cussing out

momicheta , tazi vecher organiziram publichno
bojadisvane na 4-ti stola metalni terasni
koito i kojato iska molja da se vkljuchi
mjasto - na nashata plostsdka pod mojata terasa, na trotoara
imam 4 broja chetki
i 2 vida boja
ako sluchaino njakoi ima zelanie da se manifakturira s mene za 30 minuti, a moze i po-malko

MOLJA DA ZAPOVJADA   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт