Пак Ще сменяме документи в България

  • 1 072
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
въпросът е, че биометричните данни явно ще обхванат и документите на целия ЕС Rolling Eyes

българи и др. новоприети страни просто се натискат да са отличниците и да въведат системата първи ( а нищо чудно да получават и еропейска субсидия за това. ако се замислите и е логично - така по граници и тн на цивилизовани страни, ние ще минаваме като обичайните заподозрени с чипове . хитро, браво .  Laughing

аз лично съм против това, на личната ми карта ( бг или ит) да се мъдри пръстов отпечатък, но
кой ме пита. ще отлагам момента доколкото е възможно.

# 16
  • Мнения: 811

аз лично съм против това, на личната ми карта ( бг или ит) да се мъдри пръстов отпечатък, но
Що?На испанските се мъдри Mr. Green.

# 17
  • Мнения: 6 167
ами защо. защото не съм склонна лесно да се разделям с правата си.  Rolling Eyes
а това става. размахвайки знамето на борбата с тероризма, нелегалната емиграция и дрън дрън, лека полека се отнемат права от хората. има изследвания, че срещу осигурен ред и безопастност, хората са склонни да се отказват от човешките си права.
превръщаме се в една глобална гатака, до 20 години те ще знаят всичко за нас.
а който владее информацията - властва. и заробва.

# 18
  • Мнения: 3 394
за мен лично не виждам проблем тези нови документи, стига да не са безбожно скъпи и да е утежнена процедурата по ваденето (прекалено много формуляри и изисквания за снимки и прочие), но ми е много интересно как ще стои въпросът с детските паспорти ?

Общи условия

Активация на акаунт