Майско слънце вън ни грее, Августинче из корема ни дивее.

  • 17 109
  • 277
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 564
Говорих с доки, каза, че всичко е наред, да не се шашкам, и че най-важното е да сме спокойни бременните Simple Smile а всичко друго природата го е измислила Simple Smile Ахх как ми олекна!!!

# 241
  • Мнения: 4 546
беличка, радвам се  Hug

# 242
  • Мнения: 25
Simple Smile Не съм се изказала както трябва. Нямам рожден ден днес, беше преди месец, но сега гледах първата страничка с термините и т.н и се сетих, че съм забравила да кажа на Гита за промените
 Hug
Нищо де преди месец. Честитим го на патерици. ЧРД   bouquetБеличка - видя ли че всичко е наред.
Къде се изгуби пак Сладкишче.
Енти а ти къде си?

# 243
  • Мнения: 564
И аз се тревожа за Енти и много се надявам всичко да е наред  Praynig

# 244
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Мацки, влизам съвсем замалко, че пак ще излизам, но този път на родителска среща  Crazy Още 2 седмици и синковеца приключва училище. Наесен ще е първокласник - от сега ме тресе нервата  ooooh! Кога мина това време, сякаш вчера се роди  Crazy
Мимсат, изглеждаш зашеметяващо  Peace

До после  Hug

# 245
  • Мнения: 711
Здравейте и от мен!
Аз май няма с какво ново да се похваля. Чувствам се добре, все едно не съм бременна. Пък и корема не ми е много голям , та съм си екстра. Качих няколко снимки от покупките ни за бебо. Баща ми е в САЩ и сега се обади, че е накупил някои неща още. Нямам търпение да се прибере края на месеца и да ги видя. Аз много май не се съобразявам, че ще раждам Август и купувам каквото ми хареса, пък дали ще го носи бебока после ще видим. Снимах само част от нещата, които сме купили, че нещо ме мързи. Друг път ще снимам и другите.
Това е за сега от мен!   bouquet

# 246
  • София
  • Мнения: 5 764
Беличка казах ти да не се притесняваш и,че това е най-важното сега да бъдем спокойни! Е да си призная и аз се шашкам от много неща ама на.... Embarassed такава съм си! Simple Smile Аз слезнах малко навън но нещо много ми се вие свят и се качих обратно в къщи,явно кръвното ми е ниско ooooh! след малко ще го меря да видя ,ма то и времете е едноо..... та яко ми влияе! Аз за дрешките няма да прекалявам ,че ми казаха че ако се роди по едро бебе тези най-малките размери дрешки или ще са му малки или ще ги носи 20 дни Mr. Green ще си взема най-необходимото а след като ни изпишат ще намеря време да накупя други неща Simple Smile За сега съм си взела доста неща/дрешки/ малки и по големи е така да си   има и за по горните месеци Simple Smile Сетих,се че мога да ги снимам с телефона и да ги кача Simple Smile че нали апарата ми не е в мен! Сега ще ги снимам и ще ги кача Simple Smile

# 247
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Момичетааа  Blush Hug Много ви благодаря   bouquet Да ви кажа и аз се чувсвам чудесно с роклята и смятам да съм с нея. Само дано времето да е такова хубаво, че иначе не знам.
Елхичке, непременно ще се допитам до теб като ми остане време. А за магазина на Блага Благоева - ще трябва да намина тия дни към Пловдив да го посетя. И тук в Пазарджик има, но не е така зареден. Аз тази рокля миналата година от тук си я взех и то за 20 лева - пак имаше някакво намаление.
Беличка, никакви паники повече, нали  Hug
Мегита, кажи на бебчо да не те ритка там  Grinning Дано да не се повтаря  Hug А пък за шапчицата - не го мисли хич. Нали знаеш - суеверията са за тези, дето вярват в тях. Не, че е лошо, но аз не вярвам тези неща да влияят върху живота ни. Майката Природа определя всичко в този свят.

Аз ви пожелавам усмихната и весела вечер. Имам още работа и като гледам пак към 7-8 ще си ходим  ooooh! Но да не се оплаквам. Нали бебонито си е с мен и си говорим та не ми е скучно, какво повече ми трябва  Joy

# 248
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 952
Беличка, радвам се, че всичко е наред.  Hug
Мегита, изобщо не се притеснявай за шапчицата. Ние такава купихме месец след като се роди Теди. Пък така като гледам нищо й няма - диване е като за четирима.  Mr. Green

# 249
  • Мнения: 564
Леле, моето мъжле какво го чака като си дойде  #2gunfire...Така ме спече с приказките си заради този глупав препарат за канали  Close!  Още не мога да дойда на себе си! А представям си ако те, мъжете носеха бебета, какви щяха да ги вършат  Joy Каквито са внимателни...Въпреки, че моя ми каза,че много би искал да разбере какво е да си бременен..Струвало му се приятно..

# 250
  • Мнения: 3 388
Beli4ka, мъжете наистина са много по-голама паника от нас. Моят уж все ме успокоява мен като ме хванат притесненията, а той на моменти съвсем откача миличкия  Crazy
Преди 10-ина дни се беше побъркал, че много нисък ми бил корема и като почна- нисък корем, ниска плацента, ами ако паднело бебето и не знам какво. Аз се успокоих, а той почна  Laughing Сега като го усещаме бебето е съвсем друго. Вечер в леглото като го гушкам и той усеща движенията на бебо е наистина уникално  Heart Eyes
Тъй като нашето бебе доста хълца, мъжо реши, че съм го простудявала, щото ям много сладолед  Mr. Green  На моменти съвсем изглупяват от притеснения  Laughing

# 251
  • Мнения: 238
 iv4ence мерси за инфото. Ще гледам да дойда в четвъртък, май темата ще е полезна.
 beli4ka и аз се радвам, че нещата са наред. А ако мъжете бяха бременни, според мен щяха да легнат и да не стават 9 месеца и само ще пъшкат и охкат ( е, има и тук там някое изключение)
 mimsat изглеждаш невероятно и какво ти е елегантно коремчето Simple Smile. Мисля, че ще си неотразима. Успех и да разкажеш.

# 252
  • Мнения: 564
Сонитка, моя е същият, а иначе ми се кара, аз като се паникьосам за нещо..Ама това за хълцането и сладоледа  Joy....Между другото и моят ми каза, че сигурно е опасно с такъв нисък корем..да не паднело бебето  Joy hahaha Просто са уникални!

# 253
  • София
  • Мнения: 5 764
Качих малко снимки от дрешките на бебо Simple Smile Има и още но утре Simple Smile

# 254
  • UK
  • Мнения: 1 351
Качих малко снимки от дрешките на бебо Simple Smile Има и още но утре Simple Smile

 Видях ги ама не си писала нито цени нито от къде са  Laughing да не си ги къташ само за вас си  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт