Помощ, хлебарки!

  • 3 606
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Сигурна съм, че ще се отървеш...но е хубаво и другите по апартаментите да го направят Peace

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
И аз искам координатите на тази фирма.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 511
Raid - червен, който става на пяна! Обаче докато комшиите и те не вземат мерки, трябва да се пръска всяка вечер!

# 18
  • Мнения: 2 386
Живея на последен етаж и пъплеха хлебарки навсякъде и след всякакви манипулации, докато не открих ГЛОБОЛ -това чудо ги разкарва почти завинаги!
Евтинко е, съмнително евтино даже, но върши чудесна работа!
Препоръчвам и смело правя реклама  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 650
Вземи си от аграрна аптека препарат против бръмбари и хлебарки много е ефикасен, струва около 1лв прахчето, разтваряш във вода и забравяш за тях поне за около година и половина. Недостатък е че е канцерогенен и го дишате, ама то и Райда е такъв.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 890
И аз имах такъв проблем,и то голям  Mr. Green и едно момче дойде вкъщи и напръска с някакъв препарат (май на Байесеф беше  newsm78) ,и вече една година да чукна на дърво няма гадини... След 2 седмици пак се пръска ,защото тогава се излюпвали яйцата на хлебарките и като ги напръскаш и тях,се спасяваш окончателно.Не помня колко платих,май по 15 лв на посещение (за 3-стаен апартамент) ,ама ги дадох с кеф,щото преди това пръснах двойно повече за какви ли не препарати,без голям ефект   #Crazy Ако някой се интересува,мога да дам телефон на лични  Peace

# 21
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Аз се интересувам. Дай ми моля телефона на това момче, че вече аман ...

# 22
  • Мнения: 133
 Rolling Eyes
Те обичат влагата. Места, от които излизат, е добре да бъдат запълнени с гипс или туткал.


Хлебарките ще се съберат и върху кърпа, напоена с бира. Тогава тя се поставя в кофа с вряла вода.


Те не обичат силните миризми. Затова, ако се постави камфор в ъглите, където се разхождат, загиват.


От 2 части боракс и 1 част салицилова киселина (която трябва да се употребява много внимателно) се прави смес и се поставя на местата, където излизат. Ако това са пукнатини - се замазват с гипс.


Ефикасно средство срещу хлебарки е сместа от 2 части бораксов прах и 1 част захар. Тази пудра, наръсена във всички ъгли на стaите и около печките, за 8-10 вечери изчиства хлебарките. Ако се слага в дупки, те задължително се гипсират.


Рядка каша от варена леща, към която се прибавят малко бира и мазнини, замесена с пудра от боракс и салицил (2:1) в пропорция 3 части каша и 10 части пудра, в продължение на 8-14 дни изчиства основно хлебарките.

# 23
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
И аз имах такъв проблем,и то голям  Mr. Green и едно момче дойде вкъщи и напръска с някакъв препарат (май на Байесеф беше  newsm78) ,и вече една година да чукна на дърво няма гадини... След 2 седмици пак се пръска ,защото тогава се излюпвали яйцата на хлебарките и като ги напръскаш и тях,се спасяваш окончателно.Не помня колко платих,май по 15 лв на посещение (за 3-стаен апартамент) ,ама ги дадох с кеф,щото преди това пръснах двойно повече за какви ли не препарати,без голям ефект   #Crazy Ако някой се интересува,мога да дам телефон на лични  Peace

Момчето вече напръска и у нас. Ефекта е поразителен. Не си и представях, че гадовете са били чак толкова много...

# 24
  • Мнения: 30
Здравейте момичета!
от половин година живея на ново място след основен ремонт. За моя радост дълго време нямахме хлебарки и аз си мислех, че няма да се появят, но уви..
Отначало не им обръщах много внимание, защото ги срещах рядко и само късно вечерта, но тези гадове нападат без да питат.
Преди може би две седмици сложих къщички. Мисля че имат ефект, но определено не ме удовлетворяват.  Sad
Преди час изпаднах в див ужас когато една хлебарка изскочи почти изпод сина ми, който бях оставила на дъската за преобличане.
Моля Ви дайте ми телефоните на фирмите за пръскане , които ползвате. Ако видя още една хлебарка в такава близост до детето ми може да ми се наложи да живея другаде (например в лудницата защото ще съм полудяла  Grinning)
Между другото майка ми прави някаква смес от боракс и картофи. Става на топчета и се слагат там където се разхождат хлебарките. С това средство в течение на години се борехме успешно с тези гадове. Последния път когато направи тази смес, обаче се оказа че тя не действа толкова добре. Според мнението на майка ми бораксът са го развалили. А може и хлебарките да привикват към него - не знам. Ако някой все пак се интересува от тази рецепта нека ми пише с удоволствие ще я предам на заинтересованите.

# 25
  • София
  • Мнения: 897
И аз имах такъв проблем,и то голям  Mr. Green и едно момче дойде вкъщи и напръска с някакъв препарат (май на Байесеф беше  newsm78) ,и вече една година да чукна на дърво няма гадини... След 2 седмици пак се пръска ,защото тогава се излюпвали яйцата на хлебарките и като ги напръскаш и тях,се спасяваш окончателно.Не помня колко платих,май по 15 лв на посещение (за 3-стаен апартамент) ,ама ги дадох с кеф,щото преди това пръснах двойно повече за какви ли не препарати,без голям ефект   #Crazy Ако някой се интересува,мога да дам телефон на лични  Peace

Момчето вече напръска и у нас. Ефекта е поразителен. Не си и представях, че гадовете са били чак толкова много...

И у нас. Наистина са много Close

# 26
  • Мнения: 636
И аз имах такъв проблем,и то голям  Mr. Green и едно момче дойде вкъщи и напръска с някакъв препарат (май на Байесеф беше  newsm78) ,и вече една година да чукна на дърво няма гадини... След 2 седмици пак се пръска ,защото тогава се излюпвали яйцата на хлебарките и като ги напръскаш и тях,се спасяваш окончателно.Не помня колко платих,май по 15 лв на посещение (за 3-стаен апартамент) ,ама ги дадох с кеф,щото преди това пръснах двойно повече за какви ли не препарати,без голям ефект   #Crazy Ако някой се интересува,мога да дам телефон на лични  Peace
Може ли и на мен телефона, моляяяяя  baby_neutral

# 27
  • Мнения: 231
Аз съм от Варна,но ако знаете и тук да имат някои сигурен "убиец" на тези гадни твари,ще съм ви многооо благодарна.

# 28
  • Мнения: 74
Здравейте! Ще ви бъда много благодарна, ако ми изпратите координатите на фирмата, пръскаща против хлебарки, от която сте доволни! Положението е супер критично и трябва спешно да се вземат мерки! А все пак искам да се обадя на някой проверен човек. Благодаря!

# 29
  • Мнения: 2 922
Но винаги съм имала котка  smile3521

За пореден път го чета това за котката с/у хебарките. Малко да порастне бебето и ще си взема домашен любимец  Laughing

Иначе засега слагам кубчета. Но нищо не ги прогонва завинаги...
А в блока има много и на хората май не им пука  Sick

Общи условия

Активация на акаунт