Шумен -13

  • 24 800
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 609
Честит имен ден на Мими на Дани!
Да е много здрава и щастлива!!!

# 211
  • Мнения: 4 370
Честит имен ден на Мими, на Дани! Да и е живо и здраво името и с гордост да си го носи!

Утре заминаваме на море на Слънчев бряг!  Wink

# 212
  • Smallville
  • Мнения: 994
Много ви благодаря,момичета Hug

# 213
  • Smallville
  • Мнения: 994
Честит Рожден Ден на очарователната къдрюшка Яна,много весели игри и желая!!!

# 214
  • Мнения: 112
Честит Рожден Ден, на малката сладуранчеста, тъмноочка - маслинкова и къдрушко - беладжийкова, Яничка баничка! Пожелаваме й да расте здрава и силна, да слушка вкъщи, и много, много да й хареса в новата детска градина! На Яни и на мама изпращаме с Дани много въздушни целувки........

# 215
  • Мнения: 2 609
  Благодаря ви момичета за пожеланията, Hug да ми е жива и здрава, Praynig другото лесно! Wink

Ето малка почерпка и от нас:


Целувката на Дани е страаашна. Party

# 216
  • Мнения: 2 641
Здравейте,

аз съм все по разочарована от обслужването в клиниката в която работи Димов. Вие когато ходихте на ЖК при него, той всеки път ли ви гледаше с екограф? И въобще обясняваше ли ви какво се случва и защо се налагат тези или онези изследвания?

# 217
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Аз нямам никакви проблеми с центъра СВ. Иван Рилски,само че ходя при д-р Германив. Да всеки път ме гледа на видеозон,дава си ми направление за изследвания и каквото го попитам... винаги ми е отговарял. Peace

# 218
  • Мнения: 112
Малеееееее, Кари, много вкусотия, много нещо...и това му викаш малка почерпка а?! smile3521 Айде чакаме снимки от РД-то, да видиме каква торта си й измислила тоя път Flutter

# 219
  • Мнения: 112
nivear, аз не съм ходила на ЖК при Димов. Аз имах друг проблем, ама тогава не съм имала проблем с обслужването. Не мога да си обясня, защо при теб се е получило така  Rolling Eyes Vi_ki ходеше при него през бременността си, ако искаш мога да те свържа с нея. Възможно е нещата от тогава насам да са се променили... Thinking

# 220
  • Мнения: 4 370
Честит рожден ден Яничка! Да си жива и здрава и да си все така красива!


Ние се завърнахме днес от морето! Ивко беше адски щастлив във водата. Ще приложа и снимков материал по късно!

nivear,аз бях при Димов, но явно нещата са се променили. Всеки път ме гледаше на ехограф, но сега май че се полагат само 2 прегледа с ехограф за цялата бременност!  newsm78 А за обясненията нямаше грешка, дори ми идваха в повече, като ми извадеше и разни макети на матка и ми обясняваше какво се случва. Почти не знаех какво още да питам, а той все ме караше да го питам нещо!

# 221
  • Мнения: 1 209
Момичета много се извинявам, че така нахълтвам в темичката ви!!! nivear слънце изчисти си личните съобщения! 

# 222
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
ЧРД на малката чаровница Яни  

# 223
  • Мнения: 2 609
Още веднъж благодаря за поздравите. Peace
Сега и от мен :

Честит рожден ден, Тарталетке!!!
Много здраве, късмет, любов и верни приятели!!!
Весел празник!!!

# 224
  • Smallville
  • Мнения: 994
Честит Рожден Ден,Тарталета!!!Много усмивки и слънчеви дни ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт