Шумен -13

  • 24 783
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 609
Миличкия Дани. ooooh!  От сега потрепервам, като знам, че и нас това ни очаква. Tired

Лимонче, весело сте си изкарали. PartyБраво на вас.

Добре дошла при нас djaja . Hug
Магазин за бременни сега не знам дали има в Шумен. newsm78 Преди имаше един в Казанджийската, но сега там продават килими. Whistling
За доктор Начев ще чуеш мнения различни.
А относно въпроса ти къде сме раждали, то в Шумен няма друга алтернатива освен в хирургическия блок -родилното отделение. Wink А... някой мами от тук раждаха и във Варна. Peace

# 256
  • Мнения: 0
Привет Шумен!
До сега само ви четях защото нямах време да пишал.Аз също съм от Шумен,бременна съм в 22г.с.Искам да ви задам един въпрос - как тдчно ги слагате тия честитки и картинки че нещо не мога да се справя Embarassed

# 257
  • Мнения: 4 370
Добре дошли на новите мами. Радвам се че пишете.

Алтайра е имала много весел ден рожден. Ние като и честитихме хванахме точно момента с бънджито.  Wink

Калина има от нас 5 звездички. Ще стискаме палци.

Телефона на училището за бременни вече не го пазя, но най добре е да се отиде на место, подава се молба и те включват в групата. Училището е безплатно.

Тони ме помоли да благодаря на всички ви за поздравите за рождения ден на Стоян. Тя не може лично че още няма нет.

Рале, дано Дани да свикне по бързо с градината, което е малко трудна работа, но няма как! И аз вече за ясла си мисля......

# 258
  • Мнения: 2 609
Момичета, някой от вас знае ли къде се намира рекламна агенция "Рейнбоу"? Thinking

# 259
  • Мнения: 4 370
ООО, да не записваш малката сладурана при Албена Рахнева?

# 260
  • Мнения: 145
 bg bg bg  Честит празник!!!

# 261
  • Мнения: 2 609
ООО, да не записваш малката сладурана при Албена Рахнева?


Хи-хи, нее, Laughing трябва ми рекламна къща/агенция за подготовка на едни етикети.

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 18:38 от Кари

# 262
  • Мнения: 4 370
Кари, ако ти трябва печетар, мога да те свържа с наши познати. Но на Рейнбой телефон наитина нямам. На услуги може би....

Утре заминаваме за Златните. Пак ще си правим форумска среща с майските мами и дечица!

Ето и малко снимки от рождения ден на стоянчо. От моя апарат са и нямам много: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=161921&photo=126

# 263
  • Мнения: 62
Мами от Шумен, благодаря за милото посрещане!  bouquet
Кари, ние ползвахме една агенция за поканите и етикетите за нашата сватба юли. Довечера ще проверя в къщи и утре ще ти пиша, мисля че точно Рейнбою беше. Дано не ти е късно.
Ани, честито на Стоянчо! Да ти е жив и здрав и винаги да ти носи много радост. От снимките се вижда, че сте си изкарали много хубавичко! Браво!
Иначе, аз си бременея и се ядосвам на шуменските доктори. Бях вчера на консултация, не са ме гледали на видеозон от 3 седмици, а вчера акушерката ми каза да ида слез 8 седмици Shocked Мислех, че е всеки месец Embarassed Общо взето не съм много доволна, то и нищо не ти обясняват.
Вече се чудя, дали да ходя в Майчин дом във Варна newsm78
Маме и при вас ли бяха таквиз недомлъвки? Къде да прочета повече за шуменските доктори? newsm78

# 264
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
djaja,нямам идея къде ходиш на консултация,но аз ходя в СВ.Иван Рилски,това е старата поликлиника.Нямам проблеми там,много са внимателни ,ходя си всеки месец на консултация и ме гледат всеки път на видеозон Peace

# 265
  • Мнения: 4 370
Ивко от днес е на ясла, но само вземаме храна. Много ми харесва менюто. Слагат повечко , че и аз си хапвам....

Какво ще кажете да направим една среща скоро. Например другата седмица,че да успеем да се организираме!?

# 266
  • Мнения: 62
Добро утро мацки от Шумен!

За Кари - Интер Реклама, 833 134, намира се в кооперацията на Жабаря на центъра до църквата, на 1 ет.

Илонитка - браво на теб! smile3501 Там при кой доктор си? Аз също преди съм ходила там, при д-р Димов. Той наистина много приказва, но се съмнявам в него като специалист. Това си е мое мнение. Затова и като забременях, тръгнах при друг доктор. Ходя в първа частна клиника при д-р Начев. Казват, че си разбира от работата, но затова пък хич не е разговорлив Confused
Илонитка, теб като те гледат всеки месец на видеозон, плащаш ли нещо? При кой д-р ще раждаш, мислила ли си?

Ани, с удоволствие ще чакам да се запозная с вас! Ще ми бъде много приятно! Но другата седмица съм в командировка Sick

# 267
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Ходя при д-р Германов.Не не плащам нищо затова ,че ме гледат на видеозон.Относно раждането,не планувам да си избирам лекар,нито да плащам на някого. Това ми е второ дете и първия път също не плащах,но никой не ме е оставил,бях обиколена от внимание. Дано и този път всичко е наред. Peace

# 268
Zdraveite,na vsi4ki mami.Mnogo otdavna ne sam pisala,no nqmah net dalgo vreme(pove4e ot mesec).Ina4e si pozvolqvah da vi 4eta ot edna priqtelka Laughing.Otnosno lekarite,az hodq pri d-r Yordanov v parva 4astna AG klinika.V na4aloto hodih pri Dimov v Sv.Ivan Rilski,no ne6to ne bqh dovolna,vse na barzo me pretupva6e.A Yordanov nqma gre6ka,vodqt go nai-dobriq.Az sa6to pri rajdaneto ne smqtam da si izbiram pri koi da rajdam i da pla6tam na nqkoi,za6toto moq poznata be6e platila i vaob6te ni6to ne be6e razbrala ot tova.Naposledak oba4e 4eta vse pove4e za epiduralnata anesteziq,imate li mnenie po vaprosa.Dosta se zamislqm.Nqkoq ot novite bremenlinki slu4aino da hodi na u4ili6te za bremenni,za6toto az vse ne moga da se nakanq da otida da se zapi6a,a ve4e sam v 4 mesec.Nali nqma da mi e kasno.
Ani,edin den ti razglejdah snimkite.Suprugat mi kaza,4e edno vreme mai ste bili u4ili v edno u4ili6te i si mu poznata,hihihihihi,kolko e malak grada.4ao zasega i ve4e 6te pi6a vseki den.

# 269
  • Мнения: 4 370

Ani,edin den ti razglejdah snimkite.Suprugat mi kaza,4e edno vreme mai ste bili u4ili v edno u4ili6te i si mu poznata,hihihihihi,kolko e malak grada.4ao zasega i ve4e 6te pi6a vseki den.

ЕЕ, сега ми разпали любопитството и не можеш да не ми кажеш кой е съпругът ти!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт