Варненки, къде почивате ...?

  • 2 869
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 839
Един приятел има къща в едно село, което е даже от Триград нататък. То може би вече и не съществува като село на картата. Водни пад се казва. Съвесем на границата е, за 15 мин пеша си до бодливата тел с Гърция  Laughing
Та и ние ходим там веднъж годишно

# 16
  • Мнения: 1 937
Един приятел има къща в едно село, което е даже от Триград нататък. То може би вече и не съществува като село на картата. Водни пад се казва. Съвесем на границата е, за 15 мин пеша си до бодливата тел с Гърция  Laughing
Та и ние ходим там веднъж годишно

Пак си една обиколка преди мен, ама продължавам да те гоня!
Водни пад - Швейцария в България!
И приятеля ти го знам, ама още не съм била там Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 839

И приятеля ти го знам, ама още не съм била там Mr. Green

 newsm09
 smile3506
 newsm12
 smile3530
С една дума - хм!  newsm78

# 18
  • Мнения: 338
Ние също ходим на планина,резервираме си някоя къща.Много добре ни се отразява.

# 19
  • Мнения: 793
На планина ходим, нещо почивка на море не признавам  Confused

# 20
  • Мнения: 3 622
Един приятел има къща в едно село, което е даже от Триград нататък. То може би вече и не съществува като село на картата. Водни пад се казва. Съвесем на границата е, за 15 мин пеша си до бодливата тел с Гърция  Laughing
Та и ние ходим там веднъж годишно

Пак си една обиколка преди мен, ама продължавам да те гоня!
Водни пад - Швейцария в България!
И приятеля ти го знам, ама още не съм била там Mr. Green

Страхотно селце Laughing Преди две години бяхме отседнали в Триград и там нали има конна база организираха ни разходка до Водни пад яздейки коне и като стигнахме да починем пихме по едно кафе при едни хора, които имат къща там и ходат през уикендите. Тогава те ни казаха, че от месните хора останали да живеят само трима човека - две баби и един дядо.

# 21
  • Мнения: 2 839
като стигнахме да починем пихме по едно кафе при едни хора, които имат къща там и ходат през уикендите. Тогава те ни казаха, че от месните хора останали да живеят само трима човека - две баби и един дядо.
Първата къща вдясно? С беседка на двора?

# 22
  • Мнения: 3 622
като стигнахме да починем пихме по едно кафе при едни хора, които имат къща там и ходат през уикендите. Тогава те ни казаха, че от месните хора останали да живеят само трима човека - две баби и един дядо.
Първата къща вдясно? С беседка на двора?

Ами доколкото знам къщата преди е била училище на селото те я купуват и й правят голям ремонт. Отпреде имаше двор с райграс и голямо покрито барбекю. Цялата беше заградена с каменен зид по който имаше наредени дърва за огрев. Беше в дясно, но не беше първата

# 23
  • Мнения: 2 839
Тя е,  тя е  newsm68
Сега ще и пусна снимки  Grinning

Enjoy
http://twins.pxis.net/Vodni%20Pad/

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 16:35 от DiVA

# 24
  • Мнения: 2 768
Извинете, скъпа приятелко, но тук вашият съпруг защо така застрашително (Ви) е посегнал?  Laughing

Последна редакция: ср, 09 май 2007, 17:48 от eta

# 25
  • Мнения: 2 839
Извинете, скъпа приятелко, но тук вашият съпруг защо така застрашително (Ви) е посегнал?  Laughing
Не помня, но от тогава е без дясна китка  Crazy

# 26
  • Мнения: 6 039
не почиваме
за нас почивка няма
труд, умора, труд, умора
лятото ни заливат туристи от Републиката и нямаме време за почивка


# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Имаме апартамент в Слънчев Бряг, цяло лято сме там. Мъжът ми е от Самоков, зимата сме си там /това е на 6 км от Боровец/. Почиваме извън БГ.

# 28
  • Мнения: 2 768
Имаме апартамент в Слънчев Бряг, цяло лято сме там. Мъжът ми е от самоков, зимата сме си там  /това е на 6 км от Боровец/. Почиваме извън БГ.

Тя DiVА за варненки питаше...  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 3 622
Тя е,  тя е  newsm68
Сега ще и пусна снимки  Grinning

Enjoy
http://twins.pxis.net/Vodni%20Pad/

DiVA същата вила е, какви хубави спомени ме налегнаха. Вие често ли ходите там? Тази година сме си направили резервация за вила в село Манастир било някъде до Кръстова гора, най - високото село на Балканския полуостров 1500 м надморска височина.

Общи условия

Активация на акаунт