Булсат ком

  • 11 363
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 817
И ние искаме да си вземем сателитна. Какво ще ни препоръчате итв или булсат? Става въпрос за Германия. Има ли вариант да се купи и плати от чужбина или трябва от бг да си вземем сателитната и другите устройства?   bouquet

# 16
  • Мнения: 6 390
От Н.Г. имаме Булсат ком - много сме доволни  Wink
Приятел ни го донесе, сами сме си монтирали всичко - няма проблем.
Като платиш за 6.м. получаваш бонус - 1.м. гратис  Wink като подпишеш договор и първия месец ти го дават като бонус  Wink

# 17
  • Мнения: 3 804
Ние имахме проблеми с приемника на Булсат, но си вzехме на ITV Partner и си гледаме беz проблем Бг каналите.
bowuu bowuu bowuu bowuu

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Взехме промоционалния пакет около Великден, 68 лв. за всичко с година и половина договор.

Няма да казвам как съм мъкнала чинията по летищата  Crossing Arms


Може ли да напишеш нещо повече относно пренасянето на чинията. Декодера - ясно - в ръчния багаж, ама как стои въпроса с чинията? Не се ли заяждат, че е голяма? Аз искам през есента да си пренеса това чудо в Лондон  Simple Smile Кой ще ми го настройва там, не знам, тогава ще го мисля newsm78
А, сетих се да попитам, знае ли някой за Англия с кое е по-добре - Бул Сат Ком или ITV Partner ?

# 19
  • Мнения: 27 524
Ние сме с ИТВ, много сме доволни. Декодерите са Филипс, не са от най най, но вършат работа. Имахме си чиния тук и взехме пакета им без нея, намаляват от цената. Още трима наши близки тук (Блегия) са с тях и си донесоха чинията със самолет, няма проблем, пускат я отделно на багаж, без да я опкавоат, само увита с найлон. Доволни сме  Peace

# 20
  • Мнения: 389
Честно казано, чинията си я представях доста по-малка. Подписахме договор, уредихме всичко и тогава я извадиха и ми я връчиха, около 60-70 см. в диаметър, а аз се озверих насреща ей-така  #Crazy

Имаше и поставка, която също е доста дълга и тежи. Нямаше как да ги сложа в куфара, въпреки, че той е от най-големите. Чудихме се какво да правим и накрая опаковахме гореизброените неща заедно с разни дреболийки на летището - знаете, плаща се 7 лв и ти облепят целия багаж в плътен найлон на една машина. Очаквах да ми го таксуват като допълнителен багаж (около 2 евро на килограм), но поради незнайни причини на жената до мен й направиха проблем, а аз се разминах, въпреки че надвишавах лимита на компанията с общо 8 кг.  newsm78

Чинията обаче пристигна чукната и изкривена отстрани. Не й пречи на работата, но си личи колко внимават по летищата.  Naughty

За Англия не знам кои са по-добри.

# 21
  • Мнения: 2 617
Може ли някой да ми даде телефон на ITV, за да се свържа с тях?  доколкото разбирам, те са за предпочитане Peace

# 22
  • Мнения: 5 475
 Wink Tsugumi,разгледай из сайта им  http://www.itvpartner.com/
иначе за връзка е даден
 
Тел: 0800 12 500 - безплатно от цялата страна,

(+359 2) 9 12 500 - за клиенти, неможещи да изберат безплатния номер

# 23
  • Мнения: 2 617
Джорджи, страхотна си! (както винаги)  Peace

# 24
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
И ние искаме да си вземем сателитна. Какво ще ни препоръчате итв или булсат? Става въпрос за Германия. Има ли вариант да се купи и плати от чужбина или трябва от бг да си вземем сателитната и другите устройства?   bouquet
ZiMa, zа Германия бих ти препоръчала ITV Partner .

# 25
Аз също "гласувам" за ITV. От 3 години го имаме и сме доволни. Ако сменят нещо по честотите ни съобщават/ на екрана излиза информация и какво да правиш/.

Общи условия

Активация на акаунт