Разделно Хранене- част 9

  • 11 352
  • 304
  •   2
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 2 530
Ками, съкровище си ти  newsm51.

# 181
  • София
  • Мнения: 3 787
Мартеа,наистина не е голямо прегрешение кашкавал с хляб Wink

Реге,честита ви годишнина   bouquetПо-весело,мила,днес трябва да се обичате много и да сте щастливи.Както и всеки ден,де Wink
Имаме вело,да.Мъжо е по-сериозен на него,но и аз си го уважавам.То това ми е и спорта,като изключим спринтовете след Калоян по площадките Mr. Green.Трябва някой път да накарам тати да ни снима как се гоним,ще ви вържем очите.Толкова бързо не съм бягала никога в живота си Joy Joy Joy

Ивичка,замъка си го имаме от преди.Вуйчо ми го подари на Калоян за първият РД.Тогава не му обръщаше никакво внимание и седеше сгънат в гардероба.Но сегаааааа,леле,голяма игра падна с него JoyНакрая го обърнаха обратно и си направиха батут.Успяха да го пукнат на едно място и да разпорят едната стена,но много важно.Важното,че се забавляваха децата.Ще го занесем да го лепят Mr. Green

Мацки,сега правя една много красива мусака.Ако стане нещо,ще ви я снимам да я видите.От тиквички и картофи с мащерка и сметанов сос.Само да стане Praynig

Последна редакция: вт, 15 май 2007, 14:54 от ками

# 182
  • София
  • Мнения: 3 787
Бифана,забравих да ти кажа само,че аз не слагах чесън в топчетата от сирене заради децата WinkПак станаха много вкусни.И по-добре ще е ако сиренето е обезсолено Wink

Всичко е много лесно,само че е пипкаво и иска време.Ще се справиш.Весело изкарване на рожденния ден и искаме снимки после.Виж аз как чинно си снимах всичко.Заради вас Wink.Да знаете мъжа ми как се смя,че снимам масата hahaha

Калида,пусни една снимчица да те ивдим и теб,де PraynigАко съдя по сладката Дана/дето и нея ни я скри Crossing Arms/,съм сигурна,че и майка й е хубавица.Нали Heart Eyes

# 183
  • София
  • Мнения: 570
Привет от мен.
Аз пак съм на РХ. Отказах се от диетата на Байкова. Нещо това спазване на часове и определени храни в определен ден ми стана досадно. Но пък свалих 2 кг., които ги задържам вече втора седмица. Но ям по малко - ставам почти гладна от масата. Mr. Green Мъжът ми все пита "ти наяде ли се с това?", а аз му отговарям "целта е да не се наям".

ReGe, честита ви годишнина. Много приятно и романтично да си изкарате вечерта. Wink Ние до сега  не сме имали възможност някъде да излезем по този повод. Бабите са далече и в къщи си изкарваме празника, тримата с детето. Но тази година през октомври ще имаме 5 год. от сватбата и може да извикаме някоя баба да гледа Деян, а ние да отидем някъде.
Да ти споделя, че и аз скоро имах размисли относно брака и дългогодишното съжителство с един човек. Ние вече 13 год. сме заедно Shocked. Наистина всичко става някаква рутина. Сивото ежедневие започва да изнервя. Много започнахме да се караме и то за някакви глупости. Скоро се видяхме с нашите кумуве и говорихме на тази тема. Те имат същите проблеми и се поуспокоих, защото явно не сме само ние в такъв период. И след като всички си изказахме какво ни тормози сякаш (поне при нас със съпруга ми) нещата се пооправиха. Просто трябва да седнат двама души и да си кажат кой какво го притеснява.

Извинявайте за дългото отклонение от темата.
Хайде, чао от мен.   bouquet

# 184
  • Мнения: 1 986
  Здравейте,момичета  bouquet/и момчета Wink
  Днес съм супер Wink-сутринта,докато таткото нахрани бебунка,аз изиграх една програма по Синди Крофорд-30-40 мин.,но все е нещо-м/у другото,във в."Вестник за жената" имаше в 3 поредни броя CD-та с нейни комплекси от упражнения.От няколко дни ме гони едно безсъние Tired,и въобще не ми беше до спортуване,но снощи успях да се наспя и след като си направих гимнастиката,цял ден се чувствам енергична PeaceОсвен това,съм повече от "разделна" Wink-до обяд 2 ябълки;на обяд една голяма зелена салата с краставици,маслини и малко сирене;следобяд -1 кис.мляко;а за вечеря-салата.
  Реге,честита годишнина,мила  bouquet HugНие нямаме брак с бащата на София,но сме заедно от 6 години-много по-малко отколкото вие,но......скуката,еднообразието  и сивото ежедневие са се "настанили" от доста време SadДа,зная,че за преодоляването им се изисква и участието на двамата,и именно когато старанието идва само от единия,желанието за промяна започва да угасва...Ама...и аз се отнесох....въпреки,че ми е приятно да си говорим и за други неща,освен за РХ Wink
Между другото,аз упражнявам свободна професия-адвокат съм Wink,и  затова мога да работя и от вкъщи-да ходя на работа,когато имам дела или клиенти-сама си определям работното време/и работната седмица Wink
  Ками,давай мусаката Wink
  Браво на всички за постигнатите резултати smile3501

# 185
  • Мнения: 958
Здравейте аз продължавам с разделното не се меря д ане се депресирам Wink
иначе днес малко оплесках нещата акто омешах сирене и кашкавал с мръвки но поне се въздържах от въглехидратите и мисля да е само за днес все пак може веднъж седмично да се прегреши нали Simple Smile))

Момичета за рутината в брака да попитам, ние с мъжа ми сме от 2 години заедно а от половин година сме женени рутина няма обаче много се страхувам да не се появи а идея си нямам какво да правя за да разнообразя живота ни рпеди да се появи бебчо пътувахме много излизахме непрекъснато сега пак пътуваме но доста по рядко и излизанията ни са редуцирани до 2-3 седмично.

# 186
  • Мнения: 2 724
Регенце ,мила, колко съм разсеяна, да пропусна да те поздравя за годишнината :ЧЕСТИТ ПРАЗНИК   bouquet  bouquet  bouquet,желая ви да откриете отново пътя към сърцата си и да си спомните онази неповторима тръпка, онези пеперуди под лъжичката, характерни за началото на връзката  Heart Eyes.Не е невъзможно, от личен опит го знам ,а опитът ми е мнооого по голям smile3521 joya ,възможно е, с малки жестове на внимание, с поддържане да добър външен вид и такива дреболйки като леки комплименти, закачки и тнт..., понякога- романтична вечеря без повод , изобщо трябва да обръщаме внимание на дребните неща и да им се радваме  Hug.И още нещо- да не изискваме  и очакваме прекалено много, защото може да се разочароваме .Верче ,дали с диетата на Байкова или с РХ ,все ще има ефект, по- важно е на теб кое ти допада повече  Peace.Ивичка ,браво на тебе ,точно това казвам на мои познати, че като се свикне, не е трудно. Софи ,поздравления за спортния ти полуден ,радвам се, че си почувствала благотворното влияние на спорта, аз както знаеш го обожавам. Бифанче ,внимавай с натоварванията, че после ще те боли всичко от мускулна треска Grinning. Колко ми е странно ,винаги ви пожелавам добро утро и прекрасен ден ,а сега ви желая лека вечер и да се наспите като къпани бебенца  Hug.

# 187
Здравейте момичета! Липсвахте ми тези дни, но имахме гости за събота и неделя и съответно бях далеч от компютъра. Имаше както обикновено се случва едно по-дълго седене на маса, но удържах с едно изключение от месо и картофи. Като цяло съм доволна, че не ми е трудно да спазвам РХ и като ИвИчка и мъжа й си мисля че се храним по-разнообразно. РеГе, и аз ще имам годишнина скоро- на 17.05. Та по този въпрос с годините и хората мисля, че основното за възникване на недоразумения, съмнения и т.н. са неказаните неща. Когато хората спрат да си казват нещата докрай или могат да си мислят неща които ги няма, или да се развиват в различни посоки и да се отчуждават. Поне при мен това е формулата. Вие си знаете какви са вашите отношения и не ви съветвам, а само споделям.
...и да се похваля за първата седмица, даже 10 дни май станаха се разделих с 2 кг!

# 188
  • Мнения: 2 959
РеГе, честита Ти Годишнина!


Пожелавам Ти да преоткриеш човека до себе си. Там където е горял огън, винаги остава едно огънче да тлее, и с малко усилия може да се разгори отново! Дано да си имала хубава вечер!
...Започвам да пиша без да знам какво...
И тъй като не знаеш, да Ти кажа, страхотно е, предполагам че си се почуствала олекотена, хубав постинг с много емоция, заразяващ и пламенен, но от човек който е максималист и винаги е свикнал да побеждава друго и не може да се очаква!

Алексче, предай мойте поздрави на елегантната и красива Рожденничка!
Аля,
Честит Рожден Ден, спортна Принцесо!


Бъди здрава, бъди все така амбициозна и непокорна, търсеща и преоткриваща. Имай хубав празник, Тенисистке и успех на изпитите!

Мартеа, Ти знаеш, но и аз да Ти кажа, лененото семе помага при подобни проблеми.
Бифана, успех на тренировката. Избрахте ли вече подаръка за Георги?
Ивичка, поздравления за загубените см, а как върви кърменето на Траян, горещините отразяват ли се на мъничето?
Ей, разделна и елегантна Русокоске, благодарим за оказаното внимание. Наистина много са ефектни всички специалитети. А тортата Ти ли я прави или е по поръчка? Как стана мусаката?
Миминце, поздравления за минусовите кг.
Шарли, наистина е неприятно за йо- йо ефекта, но Емилова не Ти ли даде някакви насоки за хранене като свърши курса при нея? Как мина деня в Морската градина?
...ние с мъжа ми сме от 2 години заедно а от половин година сме женени...
Джоя, голяма си сладурана, не ги мисли тез работи. Радвайте се на съвместният си живот, ако има диалог пом/у Ви рутината не е толкоз сериозна и дълбока, минава се!
...във в."Вестник за жената" имаше...
Софи, връщаш ме назад в спомените, когато редовно в вторник и четвъртък купувах тез вестничета. Вече да не е списание станало? А скуката и еднообразието са се настанили защото сте ги пуснали, но те както идват така и си отиват, ето лятото настъпва с предстоящи морски емоции и тръпки. Всичко ще се намести, стига да го искате и двамата.
Ани, как е в красивата морска столица, да не замисляш следващото пътуване вече?

# 189
  • Мнения: 2 724
Добро утро на всички Grinning. Днес моята дъщеря Аличка има рожден ден, навършва 15 години и искам виртуално да ви почерпя  Hug

# 190
  • Мнения: 2 724
Калида ,както винаги си оригинална в поздравите, благодаря ти от сърце от мое име и от името на дъщеря ми  Hug Hug Hug.

# 191
  • Мнения: 573
Честит рожден ден на Аличка!Пожелавам и да е винаги чаровна ,усмихната!Сбъдване на всички мечти.  bouquet
Ками ,масата която си приготвила е страхотна ,всичко изглежда много вкусно.Личи си че е направено с вкус. Peace
Калида,да това на снимката е брат ми .Не си приличаме въобще ,нищо че сме близнаци.На моменти Еди ми прилича ужасно много на него,даже е взел някой черти от характера му(и точно тия които аз не искам ..... Close)Иначе двамата страшно си пасват и много добре си играят Crazy
Целувки от мен .Усмихнат ден на всички  bouquet

# 192
  • Мнения: 1 986
  Алекс[/color],да ти е жива и здрава хубавата щерка HugМного щастие,късмет и любов й пожелавам!!!  bouquet
   Днес съм с ужасен зъбобол Cry-след раждането,има един зъб,който постоянно ми прави проблеми-болииии,та се не трае ConfusedЩе ходя да го лекувам..
   Хубав ден на всички Hug
   

# 193
  • Мнения: 392
Алекс - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЯ!Да ти е жива и здрава!И много успехи в начинанията и пожелавам!На 21 май е празника на Пазарджик и  на същия ден детската градина на Софи има юбилей.Ето защо ще танцува с момиченцата от нейната група в театъра.Ако направя хубави снимки ще се опитам да ви пусна.
Реге - ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ТЕБ И ТВОЯТА 1/2!Дано успеете да преодолеете препятствията помежду ви!
Ние със съпруга ми сме заедно от 5 год.,от 4 сме семейство и да чукна на дърво за сега поне аз не усещам рутината да ни е нападнала.Рано или късно сигурно и това ще стане,дано да го преодолеем бързо и безболезнено.
Мартеа - пожелавам ти успех с отказването на цигарите и със завръщането към РХ.Аз отказах цигарите веднага щом разбрах , че съм бременна и не съм ги почвала от тогава.За мен не беше лесно да ги откажа , но се радвам че го направих и сега въобще не ми липсват.
Ками - какво да ти кажа освен , че си подготвила невероятен втори РД на малкия Калоян.Всичко е невероятно!
Софи - аз не бих предпочела работата,но при положение , че ще може да работиш от вкъщи защо не?Менюто ти е чудесно.

# 194
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Алекс Честит Рожден Ден на Аличка!!!   GiftПожелавам и много здраве, щастие, успехи и радости, прекрасно бъдеще изпълнено с много положителни емоции!!!
Регенце Честита годишнина!!! Малко на патерици, но ти пожелавам безкрайно щастие и много обич!!! Вярвам, че рутината може да се пребори и отново да се преоткрие романтичния човек до теб и знам, че това ще ти се случи скоро. newsm51
Момичета казвам чао за сега, че ме чакат две приятелки. Ще пием кафе, ще клюкарстваме и въобще приятни женски занимания. Ще намина по-късничко да ви прочета.
Хайде хубав, слънчев и усмихнат ден от мен newsm51

Общи условия

Активация на акаунт