Хайде и набор 2001 - 2

  • 16 764
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 48 014
аз искам в училище в нашия квартал, но не това което е най-близо
дано стане

# 241
  • Мнения: 2 829
и Габи днес е за първи ден на градина,хич не й се тръгваше Sad
плака сутринта,искаше на обед да я взимам ooooh!--каква ученичка ще е хич незнам ooooh!


Красиан-аз съм решила вече къде ще я записвам,дано да няма проблеми със приемането й де Wink
в училището на батко й ще учи-живот и здраве

# 242
  • Мнения: 1 564
Момичета,кога започват да се приемат документи за записване в първи клас.От тази година ли трябва да ги подам или от догодина? newsm78

# 243
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Преди доста време ми подхвърляха за избора на училище хората около мен, аз си мислех, че е рано, а то ето приближава. Та ми казваха колко е лошо единственото училище в Младост4, да се ориентирам към "Виктор Юго" в Младост3 (също ни е близо) - това е мнение на хазяите ни и техните деца, но те пък са на наша възраст, значи мнението е старо. Даже наскоро четох в една тема тук за училищата в Младост - от мами дето са ходили в него и сега децата им са в него (или деца на познати - не помня): "81-во не е това което беше"
А пък за 134-то в Младост4 разбрах, че не етолкова лошо - имат английски от 1 клас, а за другите неща ще питам една съседка - тя беше ходила да разузнава и ми разказа, ама аз толкова запомних, само си направих извод, че става.

Според една наредба, която четох в началото на тази година с предимство са деца, които имат братя и сестри в същото училище, после тези от района, а после... май не помня вече.

Приемат молби май от Нова година, но същинското записване става след като се получи документ за завършена предучилищна - в края на май.
Но аз мисля да попитаме още тази година - като приключим с еуфорията около тръгването на малката на детска градина, да помислим и за баткото.

# 244
  • Мнения: 1 035
При нас първия учебен ден( 15 09)малко се провали...Ами нямаше нито една госпожа, и детето нямаше на кого да подари букетчетата.Добре че поне лелята беше там ,та единия за нея.
Иначе днес било официалното откриване .Ние пак с букет.А и имаме и имен ден.Още по- тържествено.
Цитат
За предучилищната учебниците са безплатни.
Благодаря за инфото.Сега една виртуална почерпка за здравето на Софи,и честито на всички останали именници!

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
mama3, да ти е жива и здрава именничката!

# 246
  • Мнения: 3 271
Много здраве на именячките и от мен!

# 247
  • Мнения: 7 821
Поздрави на всички именници!

# 248
  • Хасково
  • Мнения: 726
mama3 да ти е жива и здрава именичката. честит имен ден на всички, които празнуват днес.


За предучилищната учебниците са безплатни.
така е, но днес пазарувах по списък...голяма торба неща се събра. а към безплатните учебници ще купуваме и някакви допълнителни учебни тетрадки Confused.

# 249
  • Мнения: 3 886
Момичета,кога започват да се приемат документи за записване в първи клас.От тази година ли трябва да ги подам или от догодина? newsm78
По закона им се подават до края на месец АПРИЛ аз обаче   ще се опитам зимата за по сигурно.




Честито на именяците.Момичета вече сме за тема ПРЕДУЧИЛИЩНА 2001 Peace Peace Peace Peace

# 250
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ако искате да направя сега нова тема, или да си изчакаме още 2 страници да свърши тази - нали има цяла година, предполагам, че ще изпишем няколко теми за предучилищна.

# 251
  • Мнения: 3 271
Изчакай, Меги. Нека ни минат първите вълнения и ще продължим в другата по-улегнало Simple Smile

# 252
  • Мнения: 3 886
Нека минат и 2  те страници и тогава PeaceАз от сега се вълнивам пук докато дойде време незнам м/у другото нище ще учиме до месец май Shocked Shocked

# 253
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
ОК
И без това сега ремонтирам списъка - ще ми трябва известно време  Simple Smile

Между другото - сега разглеждах снимки - да ви покажа как моя син (и малката също) ми помагаше на работа - това лято поработих малко, че майчинствата са на привършване вече  Simple Smile
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=158868


И още нещо - ГитаОг си има бебче Емма - вече на почти 2 месеца (без 1 седмица). Честито!!! Много радост и щастие у дома!

Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 08:41 от М_е_г_и

# 254
  • Мнения: 2 196
Ани отиде днес за първи ден на детска градина.
Тя ще кара за втори път предучилищна поготовка,защото до миналата година беше в група с набор 2000.Сега ще е при нова госпожа,която ,по мои наблюдения,няма никакъв подход към децата.Дано наблюденията ми да се окажат погрешни. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт