Поп-фолк звездите

  • 15 239
  • 192
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Е как какво? Ще им премерим циците, читалите и феновете. И ще се скарат/м/е Mr. Green

Така, де. Само на ДесиСлава гъза ще обсъждаме. А бе, как се пише - Деси Слава или ДесиСлава. Амчи другите шъ съ обидят. 

# 16
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
........
Е как какво? Ще им премерим циците, читалите и феновете. И ще се скарат/м/е Mr. Green

Циците не им ли ги мерихме вече  newsm78 Отдавна беше, ама ми се струва, че ги нищихме тези размери  Wink

Мадам Гоца, в първия пост количеството беше важно. Т.е. просто щяхме да ги мерим на бройка. Математика, прости сметки и без караници  Mr. Green

Обаче сега:

.........Само на ДесиСлава гъза ще обсъждаме. ...

Значи си смени заглавието на темата направо. И да не се морим да пишем за другите  Wink

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мерили сте цици? Shocked Знаех си, че нещо ми убягва

# 18
# 19
  • Мнения: 920
Мадам Гоца, в първия пост количеството беше важно. Т.е. просто щяхме да ги мерим на бройка. Математика, прости сметки и без караници  Mr. Green

Обаче сега:

.........Само на ДесиСлава гъза ще обсъждаме. ...

Значи си смени заглавието на темата направо. И да не се морим да пишем за другите  Wink

Възмутена съм. Защо само но ДесиСлава/така и никой не ми каза как е правилно/ гъза ще мерим. А другите?!

# 20
  • Мнения: 505
 #Shocked и никой не е споменал моята тайна любов - Милко Калайджиев  smile3544

# 21
  • Мнения: 3 447
#Shocked и никой не е споменал моята тайна любов - Милко Калайджиев  smile3544
Ей, чшшшш, малката, ще се бием  Joy

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ама вие сериозно ли ги различавате една от друга? Аз ги деля на две - руси и брюнетки. Преслава я знам, защото пее "Лъжа е". Обаче като визия ми се слива с Анелия. Не ми се карайте, не съм виновна, че не помня физиономии.
Виж, Милко е класика, той е друг филм Mr. Green

# 23
# 24
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
........
Виж, Милко е класика, той е друг филм Mr. Green

Кой не знае бате Милко, кой не е слушал за него  Mr. Green
Много му станахме кандидатките  Laughing аз обаче ще се оттегля, ако се обръсне. Не го щЪ без мустаки.

# 25
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мадам, стреснахте ме ужасно.
За момент помислих, че съм изпуснала изгрева на звездата "Аз знам".

# 26
  • Мнения: 920
Мадам, стреснахте ме ужасно.
За момент помислих, че съм изпуснала изгрева на звездата "Аз знам".

Модке, дори и вие не знаете фсичко. И не сте по темата.Аз вече събирам за анкета. Но ... не ми достига.

# 27
  • Мнения: 5 228
Поздравявам ви с песента на Амет "Гъци-гъци"!

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Има ли певачка "Аз знам"?
Сериозно.

Иначе...аз просто съм възмутена от забравата в която е изпаднал Демир Чаушев.

АЛОООО, младите!
Не сте запознати с класиката в жанра, май-май...

# 29
  • Мнения: 1 533
А може би тук е мястото да се пофаля, че свекърва ми е била класна на Нелина, а? Колко пъти вече го повтарям по разни теми, абсолютно никой не ми е обърнал внимание, не се е възхитил, не е възкликнал...

Общи условия

Активация на акаунт