Поп-фолк звездите

  • 15 295
  • 192
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 677
Кой архив?! Този Тони, поразително прилича на мен...

# 76
  • Мнения: 6 243
Не сме споменали всичко. Има и една новоизгряващата звезда на Пайнер - Юнона. Млада е, хубава е, гласовита е и още няма силикон. Пее в дует с Нончо Воденичаров, (също кандидат за списъка на Мадам) - по съвместителство кмет на Раднево.

И още нещо: Моля търкала за бат ви Милко да се преустанови. Мили ми пиленца, Милко отдавна и форевер е мой, не се хабете.

# 77
  • Мнения: 6 417
От темата за новобранците..."Намери си другарче, туй-онуй"  Flutter

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Ей, пропуснахте ми градската Таня Боева. Имаше и разни Лия, Силвия и др. подобни.
А коя пееше "Майсторе, майсторе"?
Опс, и накъде без Тони Дачева.

# 79
  • Мнения: 6 417
Не сме споменали всичко. Има и една новоизгряващата звезда на Пайнер - Юнона. Млада е, хубава е, гласовита е и още няма силикон. Пее в дует с Нончо Воденичаров, (също кандидат за списъка на Мадам) - по съвместителство кмет на Раднево.

И още нещо: Моля търкала за бат ви Милко да се преустанови. Мили ми пиленца, Милко отдавна и форевер е мой, не се хабете.
Твой, твой, ама още пее: "Я илати пилинца при баткоооо"  Crazy

# 80
  • Мнения: 6 243
Не сме споменали всичко. Има и една новоизгряващата звезда на Пайнер - Юнона. Млада е, хубава е, гласовита е и още няма силикон. Пее в дует с Нончо Воденичаров, (също кандидат за списъка на Мадам) - по съвместителство кмет на Раднево.

И още нещо: Моля търкала за бат ви Милко да се преустанови. Мили ми пиленца, Милко отдавна и форевер е мой, не се хабете.
Твой, твой, ама още пее: "Я илати пилинца при баткоооо"  Crazy
Тя таз песен за мен е писана, ти какво си мислиш.
А майтапа настрана, един приятел наистина ми беше обещал Милко за РД миналата седмица. Оказа се, че същият в този период бил в САЩ, за да "весели българските емигранти". Ако не беше така, сега щях да ви изляза с автентична снимка на моя милост с моя Милко.

# 81
  • Мнения: 1 952
Нончо Воденичаров Joy Joy Joy и една дето не може да каже ссссс травеститка пееше с него..Силвия,много мощна мадама Sick

# 82
  • Мнения: 6 243
Нончо Воденичаров Joy Joy Joy и една дето не може да каже ссссс травеститка пееше с него..Силвия,много мощна мадама Sick
Офф топик: и на мен ми изглеждаше абсурдна, но веднъж бях в заведение, където мацката пя на живо и се оказа супер готина. Чак се изненадах, като се има предвид, че принципно харесвам други неща. Най-впечатлена бях, как се оправя с пияни мераклии.

Какво да се прави, все пак Стара Загора се намира в опасна близост до Димитровград и културното влияние е неизбежно  Laughing

# 83
  • Мнения: 8 475
Поздравявам ви с песента на Амет "Гъци-гъци"!
Дай линк,де!Тюх,как съм изпуснала тая класика!

# 84
  • Мнения: 1 952
Аз тази Силвия преди години я виждах в Китен..преди 5-6 години..много беше яка кака...страшна кобила.
В киното от ония дни виждах Райна и Константин-нищо особено, нещо се караха, а на следващият ден на Графа видях една Есил Дюран...е тая вече ме изплаши. Много лъскава и много грозна.

# 85
  • Мнения: 6 417
Оооо как забравих любимата си Валя, дето се беше изтипосала с контрабас по трътка, гола-голеничка.  Whistling

# 86
  • Мнения: 4 371
Имаше една Румяна, помните ли я, имаше много хубави песни. Но почина при катастрофа, лека й пръст.

# 87
  • Мнения: 1 952
ЛЕКА Й ПРЪСТ.
АМА ЗА ПЕСНИТЕ..МНОГО ХУБАВИ... #Crazy #Crazy
АЗ ПОМНЯ САМО ЕДНА ЧУК-ЧУК НЕЩО БЕШЕ.

# 88
  • Мнения: 173
Моя идол е Амет!!!

Мечтата ми в живота е да се снимам в негов клип.  Praynig

http://www.vbox7.com/play:6bfda694
http://www.vbox7.com/play:bdfcb66c

Обожавам движението на раменцата, практикувам го всяка вечер.

# 89
  • Мнения: 4 371
А може би тук е мястото да се пофаля, че свекърва ми е била класна на Нелина, а? Колко пъти вече го повтарям по разни теми, абсолютно никой не ми е обърнал внимание, не се е възхитил, не е възкликнал...
Ти хубаво се хвалиш, ама кажи някоя клюкина за девойката, да ти повярваме Crazy

Общи условия

Активация на акаунт