Сигурно съм дребнава, ама много се издразних

  • 3 550
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829
и аз бих се ядосала!а това за матрака ---правилно го е казало момичето,,
в крайна сметка -ти си домакинята във вашата къща,можело е да попита--и да и вземете--
според мен не е съобразил

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Да, дребно нещо, но е важен факта. Най-малкото да те беше питал или казал.
При нас щеше да стане семеен скандал.  Close

# 17
  • Мнения: 4 546
много хубаво си направила даже  Peace да знае друг път  Wink
горкият човек, сигурно си е казал - кво толкова, една белачка, а сега бели картофи  Laughing

# 18
  • Мнения: 656
Според мен мчного правилно си постъпила.
Имаш уникален мъж, дръж си го край себе си и му се оплаквай по-честичко, щом толкова лесно поддава...

# 19
  • Мнения: 5 317
зависи от настроението. Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 2 079
Въпросът не е в това, че е дал твоята белачка, на майка си, а е принципен, че трябва да се научи да не изнася вашите неща, от вашата къща, за да ги дава на когото и да било, без вашето общо съгласие и знаене за действието. Peace

# 21
  • Мнения: 569
Въпроса е принципен, защо ще дава твоята белачка на майка си?

# 22
Хахаха!
Ами че той милия просто не прави разлика между двете си семейства! А носил ли ти е нещо от къщата на родителите си без те да знаят?

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Дали ако взема любимите му клещи и ги заменя с една градинска ножица (гледах, в Била продават едни за около 3 лева), ще ми мине? Mr. Green

ще, ще.
Пробвай  Peace

# 24
  • Мнения: 335
Въпросът е повече от сериозен.
Трябвало е просто да го застреляш в състояние на афект и законна самоотбрана.
Свекърва си да дадеш на съд в Хага като съучастник (може и подбудител да е) за нарушените ти права.
След някоя и друга година, ако няма да има на кого "да ти изнесат къщата", няма да се чувстваш толкова ограбена.

ПП Случката наистина е покъртителна. Истинска семейна драма.

# 25
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз съм същата знам че е тъпо да се ядосвам за такива неща но уви характер, и знам че щях да постъпя по същия начин ка то се развикам и излея яда си иначе след това постоянно ще ме ровичка от вътре защо съм си мълчала.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Мда, белачка е това - не е шега работа. Послушай Холограма...

# 27
  • Мнения: 1 120
Аз изключително много държа на ножовете си. Купувам само скъпи, хубави и маркови ножове и всеки ми е за определено нещо. Белачката пък не си давам и за чудо. Та от тази гледна точка, ако той реши да даде някой нож на майка си /а и на който и да е друг/, хич няма да се зарадвам. Бих й купила същия с удоволствие, но не бих дала мой. Това, ако говорим конкретно. А и моят би ме попитал, защото си ме познава.

Иначе, ако говорим по принцип /приемам, че не си манияк на тема ножове като мен/, не си струва да се ядосваш за един нож. В понеделник си вземи нов и махни с ръка.

аз съм същата.луда съм на тема ножове.в къщи имам само много скъпи и много остри  Laughing .може би това е единственото нещо,за което бих направила луд скандал,ако се изнесе.аз съм от хората тип ''непукист''.въобще няма да се подразня,че е дал каквото и да е,но ако е нож-сериозна става работата.
всеки си има любима вещ,на която държи.бих те разбрала,ако тези белачка е такава.за някои хора това може да са определени дрехи,а за други някои домакински прибори.
на пук,отиди и си купи нова белачка от 50 лв.-нека му светнат очите,като много знае  Joy

# 28
  • Мнения: 1 234
... Дали ако взема любимите му клещи и ги заменя с една градинска ножица (гледах, в Била продават едни за около 3 лева), ще ми мине? Mr. Green

М-м-м-м да,да,ще ти мине  Peace Mr. Green Я да се научи най-добре,че той утре туко-виж и ножовете,и тенджерите може да смени. Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 4 668
И аз бих се издразнила  Confused
Много държа на всичките си домакински неща , купувала съм си ги специално и освен това много мразя такива цигански номера - като не и е удобна нейната да отиде да си купи ...
А и майката - с какви очи пък я е взела ...
Ама какво се чудя - преди един месец свекъра така си поиска една от тези иноксови тапи за вино и мъжът ми му я даде  Rolling Eyes
Ей така - трябвало му и си я взе ...

Общи условия

Активация на акаунт