Анална фисура

  • 565 396
  • 967
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 0
Благодаря ти Теди К, хубаво е, че слагаш ботокс, в България никаква информация къде може да се сложи. Никой не се включва да сподели.

# 601
  • Мнения: 20
Moga li da popitam kakva dieta spazvate za da izbegnete zapek ili tvardi izprazneniq. Pri men tova e problem i tai kato karmq ne moga da minavam na mnogo drasti4ni dieti, ako izklu4a testenite hrani naprimer vednaga karmata mi namalqva. Hranq se s palnozarnest hlqb, ovesena ka6a i oveseni qdki, mnogo plodove i zelen4uci i vzemam leneno seme, zehtin no ni6to ne pomaga. A ot Duphalaca imam mnogo razduvane na korema i gazove. A ne moga i da polzvam lekarstva ili razni drugi preparati na bilkova osnova kato Laxafit pak zaradi karmeneto. Ako nqkoi mi dade nqkakv savet 6te sam mnogo blagodarna.

# 602
  • Мнения: 0
Tedi K, храни се с повече сготвени храни с достатъчно мазнина (за предпочитане зехтин). Плодовете приемай на гладно, отделно от другите храненич, а не заедно с тях. Сега е добре да изяждаш повече череши на галдно.

# 603
  • Мнения: 0
Аз лично сутрин пия една чаша прясно мляко, студено, сдед това плодове/зимата киви,сега кайсии, праскови, пъпеш/на обяд задължително салата и вечер спирам в 20ч.През деня много вода. забелязала съм, че по-твърдата консистенция не се влияе от храната, просто се случва. Понякога вечер пия китайски чай за отслабване или топло мляко с мед.

# 604
  • Мнения: 180
Moga li da popitam kakva dieta spazvate za da izbegnete zapek ili tvardi izprazneniq. Pri men tova e problem i tai kato karmq ne moga da minavam na mnogo drasti4ni dieti, ako izklu4a testenite hrani naprimer vednaga karmata mi namalqva. Hranq se s palnozarnest hlqb, ovesena ka6a i oveseni qdki, mnogo plodove i zelen4uci i vzemam leneno seme, zehtin no ni6to ne pomaga. A ot Duphalaca imam mnogo razduvane na korema i gazove. A ne moga i da polzvam lekarstva ili razni drugi preparati na bilkova osnova kato Laxafit pak zaradi karmeneto. Ako nqkoi mi dade nqkakv savet 6te sam mnogo blagodarna.
Tedi K според мен най-добре да ползваш Хуск . Това са люспи от семената на вид живовляк. Действа много добре- поема много вода изпражненията стават меки и сякаш в тях има желатин . Не остава нищо в областа на сфинктерите и така изобщо не се замърсява фисурата . Болката изчезва . Аз не съм много редовна с мазането на кремчето, но засега  съм по-добре.

# 605
  • Мнения: 0
Хуска е много гаден за приемане. По поносим е Мукофалк/портокал/ има същите свойсва на Хуска.

# 606
  • Мнения: 20
Blagodarq za vsi4ki polezni saveti. Husk ve4e namerih tuk i si vzeh i mi vdahva golqma nadezda:-)

# 607
  • Мнения: 20
Husk naistina e uzasno nepriqten za piene, no v kiselo mlqko se priema po lesno i pri men ve4e ima efekt  :)Prodavat li Husk v Balgariq svobodno v aptekite ili trqbva da se kupuva po nett da znaq dali da si nosq ot tuk kato si idvam. I otkade mogfa da si zakupq Mukofalk?
Pri men ne6tata mnogo se podobriha poslednite sedmici sled kato postavih Botox i osobeno sled kato vzeh da maza s edin mehlem Inotyol koito e frenski i e na cinkova osnova no sadarza i drugi sastavki. Tozi krem  se izpolzva da mazane na za4erveni i podse4eni bebe6ki dupenca i e stahotno efikasen .Dostata4no e samo edno mazane pri bebencata. I taka re6ih da po probvam na moita fisura toq krem i mislq ideqta be6e mnogo dobra. Ne znaq dali go ima v Balgariq.
 Pozdravi na vsi4ki Sunglasses

# 608
  • Мнения: 0
Хуск и Мукофалк го има във всяка аптека, а този крем дето го обясняваш с цинков окис в България се нарича Бебетан /китайски/ и струва около 2 лева. Аз също съм го пробвала, но споделих с лекар и той ми каза, че цинка изсушава лигавицата. Когато детето ми беше малко го оправях /подсеченото дупе/ с този Бебетан, но през последните години го развалиха и вероятно фалшифицираха.

# 609
  • Мнения: 180
Husk naistina e uzasno nepriqten za piene, no v kiselo mlqko se priema po lesno i pri men ve4e ima efekt  :)Prodavat li Husk v Balgariq svobodno v aptekite ili trqbva da se kupuva po nett da znaq dali da si nosq ot tuk kato si idvam. I otkade mogfa da si zakupq Mukofalk?
Pri men ne6tata mnogo se podobriha poslednite sedmici sled kato postavih Botox i osobeno sled kato vzeh da maza s edin mehlem Inotyol koito e frenski i e na cinkova osnova no sadarza i drugi sastavki. Tozi krem  se izpolzva da mazane na za4erveni i podse4eni bebe6ki dupenca i e stahotno efikasen .Dostata4no e samo edno mazane pri bebencata. I taka re6ih da po probvam na moita fisura toq krem i mislq ideqta be6e mnogo dobra. Ne znaq dali go ima v Balgariq.
 Pozdravi na vsi4ki Sunglasses
Ако става дума за кремче с цинков оксид, едва ли трябва да търсим нещо друго освен крем "ЗДРАВЕ" Прекрасното кремче с което сме израснали и сме си лекували всички юнашки рани и какво ли още не . Simple Smile

# 610
  • Мнения: 20
Jorkon blagodarq za informaciqta. Bebetan i Zdrave ne sa sa6tite kato Inotyol, tuk sa6to ima mnogo raznovidnosti zinkovi krem4eta za podse4eni dupeta no ne sa taka efikasni. Inotyol e vsa6tnost za proriazis i ekzema no pove4eto maiki go polzvat za podse4eni bebe6ki dupenca za6toto efekta e samo s edno namazvane a i li4nite lekari go prepora4vat za tova. No moze i da si prava 4e cinka izsu6ava i ne e dobre za fisura. Az oba4e mislq 4e imam polza ot nego no tova pri men si e eksperiment.
 Eto informaciq pra6tam prevedena na balgarski:
Активна съставка: Ichtammol 15 мг, 150 мг цинков оксид, титанов диоксид 50 мг.
Как да използвате продукта: Inotyol използва срещу псориазис и екзема.
Помощни вещества: Мазнини от вълна, бял вазелин, течен парафин, лавандулово масло и дестилирана вода.
A otnosno husk moga da kaza 4e deistva strahotno i vaznoto e 4e ne sadarza sena i ne se privikva kam nego. Mnogo bqh iz4ela v tozi forum za zapek i kakvo li ne opitvah. 5 meseca se borih s tozi problem i sega napravo nov zivot ziveq, nai nakraq se re6i problema sas zapeka pri men za koeto sam sarde4no blagodarna na vsi4ki koito mi dadoha saveti i spesialno na Papiliio  bouquet Hug

# 611
  • Мнения: 180
 Hug Hug Hug Теди К взимай Хуска с водичка. Разтваряй в чаша с вода и бързо изпивай ,после още една да се отмие остатъка в  устата и хранопровода . Изобщо не  ми е неприятен , като знам колко добре  ми се отразява. Simple Smile

# 612
  • Мнения: 0
Tedi K, защо да не можеш да ползваш билкови препарати заради кърменето? Според мен, именно билкови можеш да взимаш, но съвсем внимателно и в по-малки дози. Във всеки случай не е добре да задържаш "отрови" (поради нередовно изхождане) когато кърмиш.

# 613
  • Мнения: 0
На мен крем Здраве не ми допада, заради много плътната консистенция. Практически "запушва" раната.

# 614
  • Мнения: 566
Здравей те за сега фисурата ми зарастна успешно. Да споделя и мойта борба след близо 4 месеца лечение
  една седмица сам без мазане с разни кремове .Много съм доволна от балсам спасител  - това е руски крем предписа ми го д-рЖелязков .Все още следя какво ям и пазя стриктна диета правя си супички забравих вкуса на тестените храни и шоколада .Но предпочитам въздържанието от някои храни пред болката от фисурата За подсилване на процеса на оздравяване вече един месец вземам пчелен прашец. Ако някои се интересува по обстойно от оздравителния процес може да ми пише ще споделя опита си. Пожелавам на всички да имат търпение защото процеса на оздравяване е дълак.

Общи условия

Активация на акаунт