Прахосмукачка с воден филтър

  • 4 415
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 908
Само не Цептер.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 380
аз пък имам делонги, и си мислех за цептер... защо така ДесиХ2 ?

# 17
  • Мнения: 22 908
аз пък имам делонги, и си мислех за цептер... защо така ДесиХ2 ?
Като започнем от това,че тежи цял тон,минем през това,че е ужасно тромава,дръжката на резервоара се скъса,телескопичните тръби се развалиха,четката за килими не върши никаква работа,самата прахосмукачка не е достатъчно мощна,гоня боклука из цялото помещение.В резервоара има много ниши,които не мога да измия добре,винаги задържа вода след плакнене,не иска да се излее.Абе за тези пари,които дадох не си струва.Това,което й харесвам е ,че се самоизключва ако съм я претоварила или се обърне,като чистя.Смятам,че Делонги е по-добра,поне е по-лека.Ако ти харесва тази на Цептер-има подобен модел/италиански,даже май Цептер го копира/Полти се казва,струва на половината,а е 1 към 1.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Знае ли някой да се продават ароматизатори за прахосмукачки с воден филтър? Ние сме от няколко дни с такава и честно казано ми понасмръдва, веднага след пускането Sick Предполагам, че е защото не съм почистила много добре джаджите на филтъра Thinking Но пък не ми се мзанимава след всяко чистене да го разглабям от-до Crazy Само го изплаквам с вода обилно и толкова...Вие как си почиствате филтрите? И има ли все пак някакви парфюмчета, които да се капват във водата и така да ароматизират въздуха, докато се чисти?

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Знае ли някой да се продават ароматизатори за прахосмукачки с воден филтър? Ние сме от няколко дни с такава и честно казано ми понасмръдва, веднага след пускането Sick Предполагам, че е защото не съм почистила много добре джаджите на филтъра Thinking Но пък не ми се мзанимава след всяко чистене да го разглабям от-до Crazy Само го изплаквам с вода обилно и толкова...Вие как си почиствате филтрите? И има ли все пак някакви парфюмчета, които да се капват във водата и така да ароматизират въздуха, докато се чисти?

Парфюмчета имат Рейнбоу.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679

Парфюмчета имат Рейнбоу.
А стават ли за друга марка прахосмукачки и ако да, от къде мога да си купя?

# 21
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881

Парфюмчета имат Рейнбоу.
А стават ли за друга марка прахосмукачки и ако да, от къде мога да си купя?

Стават разбира се, от някой представител на Рейнбоу можеш да си ги купиш предполагам.

# 22
  • Мнения: 1 174
аз пък имам делонги, и си мислех за цептер... защо така ДесиХ2 ?
Като започнем от това,че тежи цял тон,минем през това,че е ужасно тромава,дръжката на резервоара се скъса,телескопичните тръби се развалиха,четката за килими не върши никаква работа,самата прахосмукачка не е достатъчно мощна,гоня боклука из цялото помещение.В резервоара има много ниши,които не мога да измия добре,винаги задържа вода след плакнене,не иска да се излее.Абе за тези пари,които дадох не си струва.Това,което й харесвам е ,че се самоизключва ако съм я претоварила или се обърне,като чистя.Смятам,че Делонги е по-добра,поне е по-лека.Ако ти харесва тази на Цептер-има подобен модел/италиански,даже май Цептер го копира/Полти се казва,струва на половината,а е 1 към 1.

Много съм учудена!За Tutto Jebbo ли става дума?
Аз съм много доволна от нея, точно заради мощността й.Засега (почти година) всичко  й е здраво и най-хубавото е това, че вместо на всеки 3 дни всичко да ми изглежда прашно, сега почиствам с нея веднъж на 10 дни с Турбочетката, която обира всичко (с гранитогрес сме) и то така, сякаш съм прала килима.А за резервоара - не ми е проблем да го почиствам, даже се заигравам понякога. Wink
А на твоята как така й се развалиха тръбите?

# 23
  • Мнения: 4 358
Супер доволна съм от моята Зелмер!
Не е перяща обаче - нямах такова изискване, когато я купувахме.

# 24
  • Мнения: 22 908
Знае ли някой да се продават ароматизатори за прахосмукачки с воден филтър? Ние сме от няколко дни с такава и честно казано ми понасмръдва, веднага след пускането Sick Предполагам, че е защото не съм почистила много добре джаджите на филтъра Thinking Но пък не ми се мзанимава след всяко чистене да го разглабям от-до Crazy Само го изплаквам с вода обилно и толкова...Вие как си почиствате филтрите? И има ли все пак някакви парфюмчета, които да се капват във водата и така да ароматизират въздуха, докато се чисти?

Парфюмчета имат Рейнбоу.
И Цептер

# 25
  • Мнения: 22 908
Тръбите прото им се счупи някаква контричка и сега ,като чистя се прибират сами.. #Cussing out Моя модел е стар-Zepter Cleansy

Общи условия

Активация на акаунт