Мами в Италия - част 52

  • 22 569
  • 275
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 764
Забравих понте Милвио,нали се се6тате,там където зака4ат влюбените катенар4ета и хвърлят клю4а в реката.Това,което не се знае оба4е е 4е 1вият мост на това място е бил разру6ен от Гарибалди и на6и4кия Димитър Об6ти.На мястото има паметна пло4а.Паметна пло4а с благодарност към българите помагали на Гарибалди има на Джаниколо,преди да се стигне до върха,едно кан4елло в дясно.
Тук в момента масово се купуват обувки от банкареллите,по 5-10 евро пар4ето,така се натрупват невероятно коли4ество Joy Joy Joy Joy Joy

# 271
  • Мнения: 5 462
Сега вие пък като казах обувки за всеки ден , нямам предвид някой съвсем измекярски .Питам за хубави обувки , но модели подходящи за ежедневието.
С две думи не висша мода , а нещо като за всеки ден .
Честно казано това не го разбрах какво означава ....банкареллите ???? newsm78

# 272
  • Мнения: 3 388
Аз пък висша мода никога не съм купувала! Прада за 320 Еуро например  Rolling Eyes Трябва да мръдна нещо.

На мен най-свестните ми обувки са от 40 до 80 еуро някъде, средно! Всичките на различни фирми  Mr. Green а аз имам много обувки  Crazy

# 273
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Сега вие пък като казах обувки за всеки ден , нямам предвид някой съвсем измекярски .Питам за хубави обувки , но модели подходящи за ежедневието.
С две думи не висша мода , а нещо като за всеки ден .
Честно казано това не го разбрах какво означава ....банкареллите ???? newsm78

Банкарелли означава сергии. Понякога има хубави неща, или ако търсиш нещо за подарък. Аз съм виждала страхотни украшения - даже веднъж купих от една сергия една гривна  - подарък за ед   амоя приятелка, много ефектна беше. С едни красиви висулки  -  но чисто тенеке, струваше към 5 евро, После в София я видях същата в един доста лъскав бижутерин магазинструваше  32 лева.Банкарелли има по морето или в градовете по празници или когато има пазр . Crazy 

# 274
  • Мнения: 750
Маркрит по4ти вси4ки видове марки и стилисти произвеждат както обувки висша мода,така и по практи4ни а  и спортни обувки. Peace
Аз съм от любителите на марките "Casadei,Exte,Gucci,Left and right,Fauzian Jeunesse,Gianmarco Lorenzi,Laura Biagiotti,Alberto Venturini,Geoxx,Roberto Cavalli

# 275
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Момичета, заповядайте в новата темичка!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190233.new#new

Общи условия

Активация на акаунт