Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546

За да балансират. Лапетата ще са среден ръст (вероятно)
Тц, височината , мисля, е доминантен ген, снахата роди син със страховити мерки Mr. Green 4 550/56см. Точно, колкото е бил брат. Моето дете също расте доста едро, въпреки дребния си татко Mr. Green
[/quote]
напротив, не е . нали казват, че след незнам си колко години, средностатистическият  мъж ще е нисък и плешив  ooooh!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Може да е нисък, поне нека има малко коса Whistling

# 17
Ами аз съм 170см.,но съм имала доста гаджета по165-167см.и по принцип ниските мъже са ми слабост Embarassed.А иначе мъжът ми е 185см. Hug

# 18
  • Мнения: 87
нали казват, че след незнам си колко години, средностатистическият  мъж ще е нисък и плешив  ooooh!
убу , че не приличам на останалите мъже...  Laughing

# 19
  • NY
  • Мнения: 209
Някои мъже харесват, други не....
имала съм две приятелчета по ниски от мен и се чувстваха абсолютно комфортно с това ,че стърчах над тях........
съседите ми са такава двойка, тя е с цяла глава по висока от него, с буйни руси къдрици а той чернокос и леко плешив ....изключителни симпатяги с малко момиченце и второ на път
 за любовта  възраст и мерки не съществуват, ако е решила да те сполети..... Crazy

със сигурност повечето мъже изпитват комплекс, не толкова от височината, а от това , жената да има по добра кариера и да прави повече пари от тях самите

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 20:57 от Eklere

# 20
  • Мнения: 4 473
Не познавам мъж, на който да му е било комфортно гаджето му да стърчи над него. Еднократните/временните забивки не ги броя.
При нас разликата е едва 5 см и честно казано малко се смущавам от този факт. Ясно е, защо не нося обувки с високи токове.

# 21
  • Мнения: 13 810
Аз съм 181, съпругът ми 169, заедно сме от 1991, всички бяха против, родителите особено ... подигравки по улиците, мъжът ми все налиташе да се бие  ... хората не бяха свикнали да гледат такава асиметрия. Сега като се разхождаме с децата, далеч по често забелязваме асиметрични двойки и се майтапим- тези не се ли виждат с тази асиметрия ...
Всички е въпрос на човек а не на ръст ....

# 22
  • Мнения: 3 268
Мъжът ми е 180 см,а обожава високи жени.Ниските просто не ги забелязва.Аз съм 168 см. и според него съм МНОГО ниска.Как се ожени за мен,не знам Confused

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Аз дори не забелязвам мъже, които не са поне една глава по-високи от мен (това ще рече поне 185 см). Обожавам високите токове (8-10см) и искам когато съм с високи обувки (т. е. винаги), мъжът до мен да ме гледа отвисоко, а не аз него.

# 24
  • Мнения: 17 546
Имам впечатления, че често ниски мъже харесват доста високи жени. Не харесвам чисто естетически тази комбинация, иначе ако не пречи и на двамата - какво толкова!? Нали в хоризонтално положение не си личи кой е по-високия  Mr. Green Аз лично предпочитам от 185 нагоре и с мъж ми сме така - аз 174, той 188. Да видим сина ми каква мацка ще доведе като му дойде времето  Laughing Сега е на 17 и е само 193 см...

# 25
  • Мнения: 220
А да сте се замисляли че в леглото всички са равни. Wink Sunglasses

# 26
  • Мнения: 17 546
Имам впечатления, че често ниски мъже харесват доста високи жени. Не харесвам чисто естетически тази комбинация, иначе ако не пречи и на двамата - какво толкова!? Нали в хоризонтално положение не си личи кой е по-високия  Mr. Green Аз лично предпочитам от 185 нагоре и с мъж ми сме така - аз 174, той 188. Да видим сина ми каква мацка ще доведе като му дойде времето  Laughing Сега е на 17 и е само 193 см...
newsm78 Преди малко се замислих или не личи, че мисля  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 268
А да сте се замисляли че в леглото всички са равни. Wink Sunglasses

Ниска жена за креват,висока за парад-казваше един мой приятел разбирач.Друго е да се перчиш с дългокрако гадже някъде,просто всички ще я забележат,теб също.А за леглото жени тип ДесиСлава са някак много удобни.

# 28
  • Мнения: 302

Ниска жена за креват, висока за парад - казваше един мой приятел разбирач. Друго е да се перчиш с дългокрако гадже някъде, просто всички ще я забележат, теб също. А за леглото, жени тип ДесиСлава са някак много удобни.

Много мъдро наблюдение!  Grinning Определено много от моите познати и приятели разсъждават така, че и аз.  Wink

За статистиката:
Аз - 185,  Тя - 169.

# 29
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз съм 170 висока. Това за жена, мисля, е високо.
Харесвам високи мъже. Некомфортно ми е приятелят ми да е по-нисък от мен. Нямала съм такива връзки.
Иначе напоследък по улиците нещо забелязвам мн. мъже, които са ниски(под ниски тук разбирам колкото мен или 5-6 см.по-високи). Преди като чи ли бяха по-високи. Или само на мен така ми се струва.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт