Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 210
Еми, ти не си мръднала, бе!  Grinning
Дааа беее Joy Joy Joy
14 години ooooh!
Тенкс все пак, ще черпя Simple Smile beer beer

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мюрЪ, секси "парче" си  Laughing  bouquet

# 17
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Изобщо не знам къде са ми снимките Thinking, най-вероятно някъде на вилата, ще се опитам да ги изровя.
22 години са минали Crazy

# 18
  • Мнения: 3 447
Грам носталгия не изпитвам. Семейството ми беше във финансова криза, полата и бодито ми бяха купени от базар "Пасажа", прическа, грим - самоделни. Бяхме в ресторанта в НДК (как ли се казва сега), заедно с абитуриенти от някакъв техникум, които си направиха страшен купон, докато ние седяхме, надувахме се и ги гледахме отвисоко. Нито беше забавно, нито романтично.

# 19
  • Мнения: 1 546
Минаха 7 години вече...Живеехме наистина сложно...
Роклята си я взех от София от Тера Нова (забележете!).Беше ултра, супер къса, но и аз бях ултра супер слаба и лееко като се наведях ми се подаваше дантелата на чорапа Grinning.Покендрих се на 13 см ток, прическа нямах, гримира ме мама.Разбира се,бяхме в "Интерхотел"-а в Търново.
Към 1 часа се прибрах и се преоблякох..защото роклята наистина беше безумна.
3 годни по-късно я срязах на потник ( а днес можех да си я нося като туника,ма на, кой ти мисли...)
Весело беше. Grinning

# 20
  • Мнения: 4 371
Еми, страхотна както винаги  Heart Eyes
Мюр, до сега май не те бях виждала, много си готина   bouquet
Ето ни нас  Blush

# 21
  • София
  • Мнения: 2 210
Мюр, супер си.
ДУцка, дай ги по-голяеми беее, ултра екзотична ми изглеждаш, искам да те видя по-отблизо Simple Smile

# 22
  • Мнения: 10 758
Леле Емилиоооо, ма ти си си същата мари CrazyБожкеееее, аз ако ви покажа снимки от преди 17 години, вие ще изпопадате бе...мортос...90-та година нямаше нищо по магазините....едва си уредих(със 1 милион връзки) плат за рокля. Ами обувки....и те по същия начин.Майкоууу кат се сетя кво беше ooooh! Няма да ви казвам, щот не е петък Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 371
Аз и екзотика  Laughing
1.
2.
3.

# 24
  • Мнения: 9 903
91 година, парите се смениха. Обувките ми бяха много удобни за танцуване, 220 лв  ooooh! а рокляа - масленозелено кадифе, до коленете, пола-лале - 40 лв. Обици от една будка за 2 лв. Бях модно накъдрена  Mr. Green
учех в Бургас, нямаше кой и къде да ми прави изпращане, та се изпратихме с най-добрата ми приятелка. Нямаше кавалери за всички, бяхме си много задружен випуск. Сбирката беше на Кирил и Методий, после в Черно море, а накрая се натоварихме в таксита и - на Сънито да си допием. Прибрахме се в 7 сутринта на другия ден, температурата беше 8 градуса  #Crazy легнах да спя и вечерта пак допивахме в една от първите дискотеки - Порта  Mr. Green , тогава имаха само една касетка с хитове и я въртяха непрекъснато.
Някои кифли тогава загубили девствеността си, носи мълвата.

# 25
  • Мнения: 6 993
Ми то от моя бал - само 4 години, ама и аз да се разпиша Laughing
Зълва ми е абитуриентка и почти го изживях наскоро наново - обикалянето за рокля, мрънкането Laughing

Роклята, която купиха за мен, беше първата, която пробвах и в която се влюбих. Баща ми настояваше обаче да обърнем целия Пловдив - обърнахме го, по-красива рокля нямаше (220 лв струваше, много ме беше срам, струваше ми се много скъпа). По-голямата драма беше със сребристите  обувки, накрая трябваше от сватбен салон да ги взема. Бяхме със съученичката, с която стоях на един чин. Когато ги видя - лошо и стана, нейните бяха същите, а и роклите ни в един цвят Laughing Laughing Имах сребърно колие с преплетени луни и звезди, гривна - същата (но я загубих с нощта на бала). Прическа и грим - от кварталната фризьорка, евтино минах Joy
Самият бал - адски забавен. Подплатата на роклята ми започна да се навдига и постоянно я смъквах Mr. Green Бившият от съседен клас така и не разбрах - искаше да ми отмъсти или нещо друго, но постоянно ми беше по петите ( а аз изрично отидох без кавалер), така ме прегърна на един танц, че в жегата и задуха на дансинга припаднах Joy Единственият випуск на ФЕГ, който беше в панорамния ресторант на Тримона - страшна гледка Grinning
После катеренето по тепето на 8-9 см токчета Laughing Георги пак след мен постоянно Rolling Eyes Горе на Альоша - снимки на изгрева, макар че той самият изгрев хич не се вижда сред тия облаци. На слизане - хлъзгаво, Георги ще ме носи. Изнервих го и нарочно ме прекара през едни храсти - мокра до кости Joy Накрая взехме такси до моето вкъщи, хитрецът излезе да ми отвори вратата итака трябваше аз да платя Crazy Много се възмутих. Не че нямах пари, ама нали уж съм дама и то на бал! Crossing Arms
Прическата ми не беше мръднала Grinning Само ноктопластиката се беше поочупила Confused
снимков материал:
1. - преди бала
2. - след бала, почти спяща красавица Mr. Green
3. - любимата ми, произведение на татко (те всичките са негово всъщност. Малко е кофти, защото е сканирана, нямахме тогава цифров.)

Айде сега и на мен някой да ми каже, че не съм мръднала Joy Mr. Green Всъщност съм - година след бала бях 10 кг по-тежка Shocked, сега съм си почти на балните кг, току-виж си вляза в роклята Crazy

# 26
  • Мнения: 3 447
Някои кифли тогава загубили девствеността си, носи мълвата.
Балът е нощта на кифлите, по принцип  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 9 903
Някои кифли тогава загубили девствеността си, носи мълвата.
Балът е нощта на кифлите, по принцип  Simple Smile

те бяха последните. Преди това и на военно сме ходили, ако ме разбираш  Laughing

# 28
  • Мнения: 603
Хм, нашия клас прави 10 години от завършването. Може би ще има среща на останалите в БГ.
Хубаво време беше....

# 29
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хъх. Две години от моя бал понастоящем. На снимки не искам да се гледам, на касета още по малко... Роклята - много претенциозна - черна със сребристи цветя, корсет с пола, който корсет поради незавидното ми тогава тегло придоби една странна форма при сядане - огънаха му се пластмасовите пръчки... Полата ми правеше задника да изглежда квадратен и масивен (а най вероятно не е било от полата), прическата - още по претенциозна но на първия час я заплетох в едно дърво, та вече не беше толкова претенциозна, имаше някакви кърдички които се изправиха почти веднага, защото косата ми е тежка и много дълга, те просто нямаха шанс. Роклята по поръчка естествено, на хартия изглеждаше добре, сега никак не я харесвам. И прическата не харесвам, и грима. Не съм давала толкова много пари за тях ама се предполагаше че трябва да са по хубави... Снимките са отвратителни - на снимки и без това не изглеждам добре, та няма да се показвам, не че някой иска, а на видеото изглеждам все едно ей сега ще полетя - беше много топло и за да не се изпотя под (явно) найлоновата пола, която иначе не беше найлонова, непрекъснато си махах с ръце... Смешно. Бала беше скучен, никой дори не си каза наздраве с мен защото не пия алкохол. Общо взето си стоях на стола и чаках да свърши. Обаче бяхме извън града (на Златните) и нямаше как да се прибера след 12, та трябваше да ходя с едни приятелки в една дискотека, която беше безумно скучна, с гадна музика и на мен ми се спеше и тъй. Беше гадно. Никога не сме били привързани един към друг в класа, не се понасяхме и това беше една последна вечер - възхвала на лицемерието. Всички бяхме "о, колко си хубава" и тн и тн... Момчетата ни - малко, шест или седем на 18 момичета, та кавалери някои си носеха, ама след 12, когато цялата работа се обезмисляше малко. Не искам пак на бал с тоя клас. Искам бал, но не с тоя клас. Пък. Имаше едно хубаво нещо - обувките ми бяха много удобни (за разлика от тези на изпращането), само че не стават за носене защото са много официални и са ми много големи понастоящем.

Последна редакция: нд, 06 май 2007, 12:24 от Малката Госпожица Мърморана

Общи условия

Активация на акаунт