Любимият руж

  • 5 321
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 175
Буржоа ми е любим,но не го използвам често.

# 16
  • Мнения: 4 629
Обичам и ползвам руж. Любимият ми на Шанел:

http://uma.chanel.com/product.php?chnprd=MAFMU450

# 17
  • Мнения: 2 427
Милф,аз ползвам същият,добре де ,как го разнасяш.На мен ми стои така все едно току що съм го апликирала върху непопил крем,ужасссс!

# 18
  • Мнения: 4 629
Милф,аз ползвам същият,добре де ,как го разнасяш.На мен ми стои така все едно току що съм го апликирала върху непопил крем,ужасссс!

Няма такова нещо при мен  Rolling EyesНАнася се много леко, четката не се натърква силно в ружа и едва се допира до кожата. Ти така ли правиш?

# 19
  • Мнения: 636
Ползвам всеки ден, не се гримирам много, но руж и червило винаги. Харесвам и използвам Bourjois - Blush.

# 20
  • Мнения: 1 616
Напоследък като руж ползвам перлите на Голдън роуз - бежово-кафяв цвят, дискретно перлени. Имам и а Орифлейм руж, но е червено-розов и рядко го ползвам, освен това четчицата не ми е особено удобна.

# 21
  • Мнения: 2 427
Милф,да....само че освен че моят трудно"пуска"(трябва много да настояваш)след това ми остава едно розово перлено петно на бузата.Гадна работа!Дали е възможно да съм ги купила заедно със сенките с изтекла годност newsm78?!Изобщо колко траят такива продукти на прах? newsm78

# 22
  • Мнения: 477
Аз използвам всеки ден перлите на Орифлейм - много добър ефект, а са и икономични Peace

# 23
  • Мнения: 1 313
Ползвам вместо руж Bronze Goddess Soft Duo Bronzer на Estee Lauder,  преди години съм ползвала и на Буржоа и бях много доволна

# 24
  • Мнения: 384
Перлите на Ейвън. Придават приятен загар и здравословен вид  Wink Жалко,че нямам навик да ги ползвам редовно,  определено имам нужда  Confused

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Много харесвам перлите на Орифлейм, въпреки че ги слагам от дъжд на вятър. Друг руж не съм ползвала.

# 26
  • Мнения: 4 629
Милф,да....само че освен че моят трудно"пуска"(трябва много да настояваш)след това ми остава едно розово перлено петно на бузата.Гадна работа!Дали е възможно да съм ги купила заедно със сенките с изтекла годност newsm78?!Изобщо колко траят такива продукти на прах? newsm78

Не пуска "трудно" а по-скоро пуска малко. Идеята е да не ти остава петно на бузата, а само леко да се загатне цвят. пробвай без да натискаш много би трябвало да стане. Поне при мен действа. За срока на годност си пише на кутията

# 27
  • Мнения: 2 427
На кутията не пише абсолютно нищо.На картонената опаковка ,може би,но отдавна нея я няма."Пуска"в смисъл че за руж наистина се държи непоносимо.Със сигурност му има нещо,най-вероятно наистина е окислен,нямам идея,но не би трябвало да е нормално.Наистина трябва доста да натискаш с четката.С две думи,не е като останалите ружове на този свят.А го купих от парфюмерия Сефора.По принцип нямат гафове(уж).

# 28
  • Мнения: 170
YSL  номер 9 ,но вече не се прави.Опитах да го заменя с Гетлен но не е същия цвят.Много подхождаше на червилото мми 59 на YSL.

# 29
  • Мнения: 4 733
На FlorMar прасковения ползвам и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт