Януарки 2008

  • 14 928
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 3 689
New ValiaСтискам палци всичко да е наред,дано във вторник ни зарадваш само с хубави новини. Praynig

Люта Чушкаднес наистина ти е бил напрегнат ден,отпусни се и си почини:)       bouquet


Аз да ви кажа ми е едно сантиментално и ревливо,днес гледах "Такъв е животът" и като видях двете дечица оставени за осиновяване му ударих един рев,много мъчно ми стана.
Пък и като гушкам моя мъник ми е едно такова по-мило и малко тъжно...Не е ли рано все още за такива емоции. ooooh!

ДесиТ радвам се че и в отчетните редици сме заедно,но така като гледам има още момичета които трябва да се присъединят към нас от съседния форум:) Hug

# 226
  • Мнения: 6
Здравейте, и аз се присъединявам към вас с термин 21.01. Това ми е втора бременност. Имам си един хулиган на година и три месеца, и той трябваше да е януарец, но позакъсня с две седмици:) Искам да попитам мамите раждали със секцио как се чувстват с тази бременност...мен нещо много ме боли точно на разреза:( За сега толкова от мен, целувки и леко бременеене:)

# 227
  • София
  • Мнения: 3 689
Добре дошла в отбора eliaa:)
Аз съм раждала секцио,но съна ми е с една година по-голям от твоя и засега не чувствам никакви придърпвания около белега.
Моя прителка също родила секцио роди второто си дете с малка разлика и тя каза че не еимала проблем с белега.Ако продължава така най-дпбре да се консултираш с лекар.
Лека и безпроблема бременност.

# 228
Здравейте, казвам се Нина и по изчисленията, които направихме с таткото, ще чакаме бебенце средата на януари, 2008. Приятно е да знам, че има и други хора, които имат моите въпроси, страхове, проблеми и радости Simple Smile До преди няколко дни не смеех да се запиша в този форум, но реших, че вече е време... Даже утре сме на доктор  Simple Smile

Успех на всички ни!

# 229
  • Мнения: 256
Привет на новопристигналите!!! Желая ви лека и безпроблемна бременност.
Чуда се зашо ли не ми се гади и не ми се повръща? Вие как сте? Днес Торонто не предлага особено хубаво време, така че ще заведа малката да гледа Шрек 3 и през останалота време - активна почивка. От една страна е добре, че утре е почивен ден тук, но от друга - не, защото нямам търпение да си видя резултата от кръвното изследване. Ще го разбера чак вторник вечер!!! Това е много време!!!
Лек ден, мами!!!

# 230
На мен също не ми се гади, нито повръщам. От време на време ми се свива долната част на стомаха (или корема?! - извинявам се, но никак не се разбирам къде е едното, къде - другото). Аз съм доста пълна и ще ми е интересно как сте ми се отрази и това, тъй като не ми се иска да преминавам от двуцифрено към три-цифрено число...

Ако може да те успокоя и тук в София времето е гадно, Вал... Успех с резултатите от изследванията!

# 231
  • Мнения: 256
Да, Ninba, дъждовно май е в София, поне така казват роднините. Ние се събрахме юнашка бг групичка майки с деца и след час отиваме на кино. А за напълняването незнам какво да ти кажа, с първата бременност качих 15 кг, до една година след това ги възстанових, но после ... срам ме да си кажа, но в продължение на 3 год качих 10. Гена си е ген, това е положението. Пък и в дадени моменти човек се поотпуска. Също така при мен стреса води до апетит, доколкото при други е  обратно. В момента не ми се яде много, а пък сладко да не помириша, хич, хич не ми се дояжда. Пия 1 кафе сутрин, спрях колата - много съм примерна. Като се сетя, че с първата бременност почти не си промених хранителните навици, не съм се ограничавала като сега и не съм имала проблеми. Но ... човек никога не знае...
Успех в новото начинание!!!

# 232
  • София
  • Мнения: 6 212
Здравейте!
На мен от ден-два взе да ми прилошава, но мисля, че все още не е в апогея си.
Аз също съм раждала секцио, но преди повечко време и не ме боли засега раната. Докторът тогава ми постави срок 3 години забранителен период, дали заради възрастта или заради нещо друго. И сега ми е малко търсене да не ми се скара, но пък той не уточни 3 години от раждане до раждане или 3 годими от раждане до зачеване  Wink
За килограмите не ми се говори: Излезнах от болницата с 4 килограма отгоре, на 3 пъти ги свалях и ги качвах отново и резултата е че сега забременявам на 6+ от нормалното ми тегло Sad
А за емоциите - съм направо луда усещам как искам да се навикам и накарам яко на някого, а после изведнъж почва да ми се реве, че съм толкова ужасна. Предупредих мъжа ми за тези си настроения и че няма кой друг да го "изяде" освен него и детето  Embarassed

# 233
  • Мнения: 5 391
Здравейте!

Аз започнах да пия едни хомеопатични заради гаденето, че не се трае.Май днес съм по-добре Simple Smile

Интересното е, че по принцип сутрин съм много зле, но днес открихме един кърлеж на крачето на Преси, та покрай цялата суетня се чувствах съвсем небременна Grinning

# 234
  • Мнения: 851
eliaa, ninba - добре дошли Hug
Аз също имам леки придърпвания ниско долу, но не се притеснявам, защото знам, че е от разтягането на матката. От време на време пия но-шпа и ми минава.
Вие понякога пиете ли но-шпа или се оставяте болките да отминат?

# 235
  • Мнения: 5 391
И аз пия нош па, док каза че е напълно безвредно.

# 236
  • Мнения: 5 391
Добро утро!

Честит имен ден на имениците!  bouquet

# 237
  • Мнения: 719
Добро утро и от мен! Hug
Пожелавам хубава седмица на всички и леко бременеене!!1  bouquet

# 238
Здравейте, благодаря за посрещането, Деси!

Замислих се за това което пишеш, Вал - за кафето. Аз пия еспресо по няколко пъти на ден. От няколко дни обаче - несъзнателно - съм го намалила на две до три. Противопоказно ли е да се пие кафе?

За но- шпа: преди, когато имах болки, моята лекарка винаги ме съветваше да вземам но шпа. пиех и алкозин, но не съм сигурна, дали е препоръчително за бъдещи мами...

Лек и безоблачен ден Simple Smile Simple Smile

# 239
  • Мнения: 145
Здравейте и от мен! аз нямам търпение да се похваля, но ..... вече си имаме сърчице! Тази сутрин бях на доктор и ...не мога да ви опиша как се чувствам! Желая на всички ви да чуете това малко почти бебешко сърчице!!!
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт