Изпълнена с очакване майска темичка 07.05 - 13.05.2007

  • 4 007
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
sonita
аз с пълнолунието бях в 38 седмица... и виж докъде я докарах  Crazy

# 16
  • Мнения: 3 388
sonita
аз с пълнолунието бях в 38 седмица... и виж докъде я докарах  Crazy

Аз нали затова ти казах за следващото  Mr. Green  Wink Hug

# 17
  • Мнения: 382
Привет момичета.Ще ви кажа една страшна новина при нас пак  umbrellaкато изведро newsm62
а на мен страшно ми се  smile3507ама кой те оставя.
Звездулинкеееееееее,ади ма рожбо,стига го стиска туй бебе пусни го да излиза вече Joy Ми то ми се изчака чакалото hahahaТи май верно ще го родиш на рож.ден на моя Марти  #Crazyняма бе шегичка Hug
Пожелавам на всички ушпешна седмица и да си имаме вече едно Звездино момченце newsm32

# 18
  • Мнения: 7 914
sonita
аз с пълнолунието бях в 38 седмица... и виж докъде я докарах  Crazy

Аз нали затова ти казах за следващото  Mr. Green  Wink Hug
шЪ сЪ бием не на майтап ей... стига де няма аз да го нося това бебе 10 месеца или 45 г.с  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Бебинщайн
 аз ли не го пускам Crossing Arms... мама ми вече шЪ мЪ бие, че тормозя внука и...аз натискам бебо отгоре, а той веднага бяга в дясно... аз му викам бегай от мен бе.. пък той ме рита:"искааам ощеееееее , мааааа smile3533"

# 19
  • Мнения: 5 475
Чук,чук...следобедно да видя пак ли има някой хора дето са още 2 в едно Wink Heart Eyes

 Crazy Майче Б,при нас празника мина,като аз се заех с готвене на агнето Shocked,мъжо спомена,че трябва да се чисти къщата,и си седна на компютъра, Rolling Eyesта до обяд изчистих цялата къща,сготвих и седнах на празничната трапеза. Mr. Green
  Обадиха се нашите и роднини от Бг,да ме поздравят,и получих куп смс от цял свят  Heart Eyes,което за мен беше повече от какъвто и да е подарък. Hug
  Следобед отскочихме до свеки,тя като чу че бил мой имен ден,даже поздравления не каза newsm78,само добре и се интересуваше повече каква била рецептата за агенето,а междувременно мъжа ми го хванаха да й разтовари миялната,че тя е много преуморена (да метне една паста за обяд) Mr. Green #Crazy
 

# 20
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Звездолинкееееееееееееее, тичай да раждаш, додох си Simple Smile
Айде като се събудя ще пиша, че толкова бързахме, та чак летяхме посреднощ.

# 21
  • Мнения: 7 914
Giorgia
 хъм за кои ли хора питаш  Crazy Mr. Green  newsm78 -  постоянните си се знаем Mr. Green Mr. Green Mr. Green


kita99

 аз "тичам" ама кой ли ме взима под внимание  Tired Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 а ти бързай да спинкаш, че искам да ти прочета разказа -  винаги са толкова увлекателни Hug...шЪ взема да ти изчакам пътеписа Thinking и псоле спокойна да ходя да раждам  Whistling Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Е не, сега искаш да седна да пиша ли???
Еййй милост нямаш ти. Вземи ми пусни гсм-мето си на лични, и от къде да ти пускам смс и ти ша раждаш аз ша разправям, важи ли???

# 23
  • Мнения: 7 914
Е не, сега искаш да седна да пиша ли???
Еййй милост нямаш ти. Вземи ми пусни гсм-мето си на лични, и от къде да ти пускам смс и ти ша раждаш аз ша разправям, важи ли???

 Mr. Green
 споко бе мила, следващата дата е 9-ти май... никой не е залагал за утре.. така че утре сме на спокойстие и форумски лаф  Mr. Green

без майтап току що мернах др.Фил ( нали се сещате онзи американски психи-терапевт-палячо дет си пада)... та на една бременна с 4-то си дете.. почват контакции ама и др.Фил на тв-то.. седнали да изгледат шоуто и после се запътили към болницата!
 Стигат те  в здравното заведение и тя си иска епидурала...а докторите там и казали, че не могат да и я сложат понеже е вече с 8 см разкратие... и тя сега се оплаква на др.Фил ( Mr. Green ) че заради неговото многооооо интересно шоу без малко да си роди в къщи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 та и нашата работа да не стане подобна... добре че го измисли това с смс -те  Mr. Green

# 24
  • Германия
  • Мнения: 8 099
....... и тя сега се оплаква на др.Фил ( Mr. Green ) че заради неговото многооооо интересно шоу без малко да си роди в къщи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 та и нашата работа да не стане подобна... добре че го измисли това с смс -те  Mr. Green


hahaha hahaha hahaha
това истински случай ли е?

# 25
  • Мнения: 1 526
Спорна да е седмицата и усмихната  Grinning на всички ни.
Много подходящо заглавие!
Кой, където и да се мота `хвърля` по едно оче дали има звезни новини!
Здезди, споко всичко с времето си, то детето си знае.
А ти си знаеш, че мислено сме с теб нали  Hug?!
Руми, рецептата и аз още я търся душа! Но открия ли я непременно ще я споделя  Hug. Хубаво е да ти ` видя` обаче Гуш на Габи и ни качи снимки от Зоо-то ако имаш възможност да я видим порасналата госпожица!
Умряла съм за сън. Отивам да се хоризонтирам!
Лека на всички   bouquet!

# 26
  • Мнения: 3 521
Да кажа едно късно ЗДРАСТИ в темичката.

Звеzдолетке, я вzеми да си направиш една яка раzходка, иzяж един шоколад с бадеми, натисни мъжО и стягай чантата  Wink.

Успешна седмичка на всички останали  bouquet

# 27
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Влизам да надзърна за новини от Звезди... ама май още са 2 в 1  Mr. Green Понеже моята дата отмина  Rolling Eyes залагам за утре, 9 май - День победьi  Laughing hahaha

Ралфиета, в Испания сме си само за седмица  Confused и после пак обратно в Швейцария. То и тук един престой - само търчане нагоре-надолу с папки с документи  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 3 388


Добро утро! С пожелание за слънчев и усмихнат ден, ето я закуската за днес  Grinning

Първата ми "спирка" сутрин, Звезди  Wink, задължително  е тук  Crazy То стана като утринна проверка в казармата  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 914
Момичета,
 нали никой не очаква днес да се разраждам при положение, че никой не е казал 8-ми  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

....... и тя сега се оплаква на др.Фил ( Mr. Green ) че заради неговото многооооо интересно шоу без малко да си роди в къщи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 та и нашата работа да не стане подобна... добре че го измисли това с смс -те  Mr. Green


hahaha hahaha hahaha
това истински случай ли е?
pepelyashka
 даже им дадоха ТВ сет...ама не разбрах дали за 5-тото дете  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Tali Dan
 знам миличка и благодаря   bouquet


surfline
олеле испуснала съм нещо  #Crazy newsm78
 сега за разходката знам и я практикувам... за натискането съшо знам... ама за Шоколадчето за първи път чувам -  казвай каква е тайната му  Thinking newsm78

Bec
записвам те за 9-ти  Crazy

sonita

 ихааа каква закуска -  как огладнях - тичам към кухнята ей сега newsm55 eat
хаха добре е , ч ме проверявате -  много ми е мило  Hug Hug Hug Hug

а пък виж и теб какво те чака след няколко месеца  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт