Рицарки на бялото кантарче - 7.05.-13.05.

  • 16 920
  • 631
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Благодаря ви за поздравите и пожеланията!
Карате ме да се чувствам много специална! Аз не съм свикнала така, малко ми е неестествено  Blush Hug
 Blush
Може би сега е най-подходящия момент (кой се кара на нрожденничка) да се изповядам за вчера - ядох питка, но беше ръжена и пих бира! Това е!
И днес вероятно ще има някакво залитане, но малко. Ще си бъдем в къщи, само семейството - дечко нали е с шарка...
Сега ще чета по-подробно!

# 16
  • Мнения: 4 806
Хъфи, и аз, като доблестен представител на отбора на прегрешилите да ти река - не става с отчаяние и падане на куража. Техниката е проста - падаш, скачаш, поизтупваш бодро мръсотията (разбирай повечко водичка)... и напред ...

Няма начин да ги няма залитанията - и нека този, който мисли, че не е така, пръв хвърли камък по мене.

По повод сладоледа - ако ще е част от общата горчилка, по - добре недей го яж. То днес без това е хладно Simple Smile

Няма да се даваш. Нали знаеш, че си нужна в редиците - сега на 6, после и другаде.

Айде, една усмивка, една водичка и остави миналото в миналото. Важно е бъдещето.

Таня, разбира се, че си специална и това е прекрасно. Най-вече, защото е истина Simple Smile

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 11:24 от Асса

# 17
  • Мнения: 9 865
Мила Таня,
пожелавам ти да си слънчева както винаги до сега и затова ти подарявам тези слънчогледи...

... и да си все такава сладка, красива, лъчезарна и чувствителна жена!
Целувам те!  Hug

(Ванче, такава торта правила ли си... айде идея, ша черпиш)

Здравейте дами,
аз вчера има страшен издън... ядях хляб... цял ден и после за капак пастет... пфууу, ама нищо сладко не съм яла поне.

Днес съм режимен за сЯ!

Темата ни пак е в Красива мама, а не в Диети... и аз по навик си поствам в старата тема Simple Smile!

# 18
  • Мнения: 4 447
Хъф, малко ми е странно точно ти да изгубиш мотивация..
Може би дълго време си се крепяла едвам едвам, и сега нещо те е срутило. Ама ти си железна!

Но ние сме тук и търпеливо ще те дърпаме за ръчичка. Няма да се давиш. Аз не владея никакъв стил на плуване, ама мога да плувам 5 часа поне. И мога да се гмурна надълбоко, тъй че, няма давене. Не ме карай да ти разказвам друга случка, как скочих в двуметров басейн с главата надолу... едвам оживях... От тогава ми е най-дълбоката гънка в мозъка. Laughing

# 19
  • Мнения: 1 183
Ха сега, здравейте и мен!
Таничке, честит рожден ден! Много здраве, жастие и късмет и да си постигнеш поставените цели   bouquet
Аз сега на патерица искам да ви пожерпя виртуално за моя именник вкъщи  Wine Glass cheers
Купона беше голям от обяд до 2 часа през ноща, то не бяха танци, то не бяха хора   bigdance2 dazzler1 Голям кеф!!!
Не че преди това не шетах, че и след това продължавам, но този път си имах много стабилни помощници и моито задължения бяха малко.
Пинки, много хубава реч! Абсолютно си права   bouquet
Хъфче, Попче, всеки има дупки и залитания, но важното е след това да се изправи! А вие ще го направите вече сте доказали, че можете!
Хайде приятен ден!
Аз отивам да си пускам третата миялна за деня  hahaha
Хм, темата верно пак в кравива мама, що тъй?
Мариетка  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 1 642
Хъф мила, това с демотивацията нали....., гледаш какво е писала Пинки и знаеш, че го писа заради моята демотивация. Не се оставяй да паднеш духом, защото е страшно, аз в момента се връщам оттам накъдето си тръгнала и смятам да ти запреча пътя - и без това все още съм по-дебела от тебе.

Аз също мисля, че просто днес трябва да започнеш отново и да зачеркнеш предишните два дни, още повече знаеш сама, че трябва да има и такива моменти на издънки иначе организма привиква към режима и се приспособява, което не е нашата цел. Може би дори си си направила добро - приеми го от тази гледна точка.
Започни и ти днес като мен да вървим заедно крачка по крачка и да си връщаме мотивацията.

Кажи колко вода изпи и какво яде досега? Аз излапах едно кисело мляко и едно кафе, вода почти не съм пила, но започвам. Днес ще съм на протеинов ден, ще разтоварвам. Айде Хъфи сега казвай и ти, ще чакам и ще те ръгам да вървиш във вярната посока, достатъчно е че една от нас вече се дъни дълго време, не ти давам да взимаш пример от мен.

# 21
  • Мнения: 4 806
Днес съм работна. Личи. Обаче с водата малко изоставам, което вече не е добре.

Настроението е чистак понеделнишко. Само малко е поукрасено от празника на Таня.   bouquet

Надявам се да преместят темата на подобоващото място. Писах на модераторите.

# 22
  • Мнения: 2 040
Много ви обичам да знаете  newsm51
Ако не бяхте вие досега отдавна вече да се приключило.

Ходих до магазина, ама не купих нищо забранено.
Ям пилешки пържоли. Сега отивам да си купя нови кецове че старите здадоха багажа и следобед съм на фитнес.
Само дето гърлото ме боли, ама ще се правя че не го забелязвам  Mr. Green

И благодаря  Two Hearts

# 23
  • София
  • Мнения: 8 348
що бе Асса и тук сме подобаващи. Ние подобаваме навсякъде.

И на мен ми е понеделнишко, но недоспало и бодро.
с водата съм добре.

# 24
  • Мнения: 4 806
Какво защо?  Mr. Green

Няма лошо, все някога идва музата, водена от носа от нуждата ... Simple Smile Тъй де

Ей сегичка се протягам за водичка и всичко влиза в релси.
Като при Хъфи Simple Smile Браво за кецовете, така се прави ...

# 25
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Здравейте!
Липсвахте ми!  Hug

Хъфи, два дена си яла повечко- чудо голямо! Както АССА ти е казала, дори да имаш някаква плюсова разлика, то това по всяка вероятност е вода. Аз лично не познавам, а и не вярвам някой от Ордена да не е имал такива залитания- абсурд просто! Организмът ни си иска своето ( сиреч, това от което го лишаваме) и понякога е по- силен от всякаква воля. Желая ти тази година не само да видиш морето, но даже и да ти писне от него.  Hug

Таня,, Честит ти РД! Да си жива и здрава, много- много щастлива и повечко минуси ( килограмови) ти пожелавам!   bouquet

Аз промяна в кг нямам- 58 съм ги закотвила, засега, дано и занапред да не ги превишавам  Praynig А ако трябва да съм искрена, тези дни ядох предимно Ягнешко с алкохоли... Сиреч- доста грешна съм била, но ... явно Бог ме обича ( тези дни  Laughing). На фитнес днес не успях да отида, утре май също няма да мога- няма на кой да оставя малката, още е леко болна и предпочитаме с баща й да си стои вкъщи. Та в сряда ако всичко е по план- дребната на ясла, а мама- на фитнес! Хъфи, относно петъчните ми чуденки, касаещи процентното изчисление на погълнатата храна- не беше от твоята програмка, а от една друга, която в яда си изтрих  Flutter А пък твоята програма в петък ми се "бъгна", просто не ме запомняше като потребител и не ми познаваше паролата... Като се разрових из нета за нея, разбрах, че е платена. Може би има връзка с това? Няколко пъти си я инсталирах, или пък пробвах да се логвам и не ме приемаше... В момента, в който я затворя- и дотам  newsm78 На теб случвало ли ти се е? Ако не ти се занимава с моите питанки точно сега- споко, не бързам  Hug

# 26
  • Мнения: 2 040
Ума - то мойто не беше просто много ядене - а ужасно много. Боля ме корема и ми беше тежко.
Всъщност много неща ме болят - гърлото, краката - освен че ядох - 2 дни яко градинарствах - косих и копах.
Всъщност като си направя сметката - сигурно има поне половин кило в плюс, което не е вода а си е истинско.

За програмата - точно така си я ползвам - 30 дневната пробна версия.  - И така вече сигурно 2 години 
Не че се гордея с това де  Embarassed
Стабилна е и не ми е правила проблеми никакви.

# 27
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хм, темата верно пак в кравива мама, що тъй?
Щот съм патка smile3555! По навик я пуснах там...сори Embarassed!

# 28
  • Мнения: 4 806
Хъфи, вода е - ако си режимна в следващите два-три дни и вкараш нова вода мнооооого, ще видиш, че и задържаната ще се оттече така бързо. Питай патило  Mr. Green  Аз всяка седмица почти го правя този номер - имам поне по едно кило в плюс, което с тези мерки изпишквам (щах да пиша без грам угризения, ама няма да е вярно Simple Smile )
Кофтито е, че свалянето се стопира и отлага.
Сваляла съм САМО в седмиците, когато нямах гастрономически издевателства над себе си. А напоследък не пропускам. Което е лошо, знам. Ще гледам да се поправям.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт