Рицарки на бялото кантарче - 7.05.-13.05.

  • 16 939
  • 631
  •   1
Отговори
# 60
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Изчезвам да правя кафе на мъжо, че нали е бояджия Wink...пък и много плродове взеха да зреят тука, ако почна да ги сънувам и тях Crazy...

# 61
  • Мнения: 1 531
а аз те имах за светъл пример по отношение на коремните преси, защото бях останала с такова впечатление:)))
ще трябва да се стегна, че още 100 не мога да преборя.

# 62
  • Мнения: 4 806
извинявай, че те разочаровах, но никак не обичам коремни преси да правя. Никакви - нито горни, нито долни, нито странични. Компенсирам с други упражнения.

Мариетке, точно ти пък не си и помисляй да не ядеш плодове. Непременно го стори.

# 63
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариетке, точно ти пък не си и помисляй да не ядеш плодове. Непременно го стори.
Ааа, това няма как да стане, дори с пистолет, опрян в челото ми Laughing.
Аз поради тази причина немога да спазвам определен строг диетичен режим - без плодове и зеленчуци не мога да живея нито ден. Лятото те са основната ми храна /ако помните така отслабнах/. И после без проблем задържам сваленото/е, ако не се появи някоя забременяване на хоризонта Mr. Green.../.
За днес дотук имам вече 1 ябълка, 1 банан, салата от домати. Мисля да посетя баба да си набера и ягоди за вечеря. Така, че - ям, Ассе. И не мога да се откажа. Никога.

# 64
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Съни , ти уби всичко детско в мен  Confused И защо с костилките ?
А динята с кората ли да я меря ? И любумите праскови - едрите , и тях ли с костилките...
Това не е живот  ooooh!

# 65
  • Мнения: 1 369
Съни  Hug И въобще не си мисли, че си демотивирана и застаряваща. С този устрем дето гониш не само Тани, а и всички останали, въобще не ми изглеждаш демотивирана   bouquet А за застаряването -  това е състояние на духа Съни. А в теб не виждам подобно нещо. За ревлата си мисля понякога, че е необходимо да се науча да мрънкам. Уморих се да съм силна, писна ми, амаа... налага се засега. Както и да е.
Аз плодове много-много не ям. Сигурно ще закачам по нещичко, ама няма да е много    Whistling
Хъф, много добра идея за т'ва с изварата   bouquet Не съм се сещала, ама хич. А диня с извара дали си ходи  Thinking

# 66
  • Мнения: 900
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,ТАНИ!!! newsm51
Една свещичка повече гори,
една сълза в очите ти блести.
Не си с година остаряла,
ти просто повече си помъдряла!



Много смях и незабравими  емоции в днешния ден.
Да се включа за малко и аз ,макар и в средата на деня. Laughing
Хъф,горе главата!Всички в теб се кълнем,а това ,което те спохожда всеки го е изпитал на гърба си.Хора сме и всичко човешко не ни е чуждо.
Мариетка,много на място си включила поста на Пинкито! Peace
Момичета ,лошо е когато си свикнал с комуникация каквато е компа -в частност -нета.И аз го изпитах.Дано и Дичето по-бързо се яви при нас. Praynig Praynig
Литълче,така и не можах да те видя с новата ти визия -руса...Пусни малко фото но лични ,ако искаш?! Wink



# 67
  • София
  • Мнения: 1 642
Ей пак много писали, човек един ден ще вземе да ви следи и ще ви изпусне края.
Добре че не обичам плодове, освен диня, няма да се кося като вас. Един път и аз да съм в бонус  Joy.

Обаче пак съм зле с водата, но сега ще се включа с кафе!

# 68
  • Мнения: 2 040
Хаосче,
за диня с извара ме съмнява,
ама диня със сирене е класика.  Peace

И още една брилянтна комбинация от миналото лято:
домати с извара, зехтин и чубрица /босилек, мерудии разни/
Половината минало лято това ядох  Crazy

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 15:20 от huffman

# 69
  • София
  • Мнения: 2 613
здравейте и от мен  bouquet
днес имам годинка от сватбата и затова за мен днес е много хубав ден Grinning
целувки от мен Heart Eyes

# 70
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ама диня със сирене е класика.  Peace
Ай сус бре, сега пък и диня Twisted Evil. Милост нямате ли Crossing Arms?

Рали, честита ви годишнина  bouquet! Много да се слушате и обичате!

# 71
  • Мнения: 900
....а пък аз получих от вас обилна саливация-преведено от медицински език,за тез които не ме разбират-обилно слюноотделяне. smile3534
Съни,ще се радвам обаче ,ако изляза права за казаното при срещата.
Плодовете освен с кисело мляко ,извара и сметана се комбинират и с ядки идеално-по-скоро обаче киселите...ама ,че словоред.
Възложили са ми задачата да определя какъв цвят ,ще е фасадата на къщата ,която строим в момента и аз от няколко седмици съм се видяла в истинско приключение...Съпружеското тяло каза ,че той не разбира от тези неща и да не го закачам на тази тема и аз само ровя из разни списания ,а от снощи и в нета започнах.Така ,че съм на тема мазилки разни ,това ми е болката.Другото ,което ми се върти из главата е да се връщам към позахвърлената и забравена от мен професия на мед.сестра.Само ,че трябва да си възвърна правото за работа и ще се наложи да държа някакви изпити.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 613
благодаря Heart Eyes
наистина е много важно това да се обичамв, защото иначе всичко е много по-сложно и трудно!!!
пожелавам на всички безоблачно семейно щастие Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 900
Рали ,честита и от мен-обичайте се и се уважавайте и да стигнете до златна сватба.Майка ми и баща ми на днешния ден също имат годишнина от сватбата ,ти ме подсещаш да им се обадя. newsm78

# 74
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Луз, на мен ми харесва прасковено за цвят на фасада /въх, пак на плод го докарахме Rolling Eyes.../

Общи условия

Активация на акаунт