Рицарки на бялото кантарче - 7.05.-13.05.

  • 16 972
  • 631
  •   1
Отговори
# 600
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
МалИИИИИИИИИИ, никакви ви нЕма  Tired
Айя, все забравям да ти кажа, че си взех онзи брой на " Журнал", но все още не съм почвала да го чета... евентуално- днес като си взимам вана  Crazy
ОтЮам да готвя постно задушено зелИ, после може да се включа, а може и да не се включа...
Бай ви за сега.

# 601
  • Мнения: 5 873
   
    Днес съм на малко кафе , много вода и една муха  Mr. Green Ако утре съм заслабнала да знаете от какво е . Вървите и зяпате  Mr. Green

   

 hahaha hahaha hahaha

# 602
  • Мнения: 2 487

   Стига ми се смя , Ванче , ми кажи как си и какво правиш.  Laughing

   Каква смяна ще си тази седмица?

  Умче , чети го , че ще изгуби давност  Laughing

   Заспала съм , сега ставам. Снощи съм спала само два часа , а предната четири. Laughing

# 603
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

      Заспала съм , сега ставам. Снощи съм спала само два часа , а предната четири. Laughing
И ко прай през другото времИ Mr. Green?

# 604
  • Мнения: 2 487

  Мариетке , ни съ задявай с кака си  Hug

  Нали снощи гледах Евровизия. Пък предната не поВня  #Silly

# 605
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

  Мариетке , ни съ задявай с кака си  Hug

  Нали снощи гледах Евровизия. Пък предната не поВня  #Silly
Ъхъ.
То тъй са казва hahaha.
Ни съ задявам. Само ако знайш как й се точа на новата спалня, ама пусти страх ooooh!...

# 606
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Не мога.
Няма да се унижавам пак, и без това ми беше трудно да влезна във форума.
Въглехидратно зареждане. За ... 10 седмици.

Ще си сложа ник Патка.

Не вярвам да е чак пък толкоз патешко положението, Танче! Пък и какво им е на патенцата? Искаш да ми обидиш чедото ли? Че на баткото ние Пете-пате му викаме често Simple Smile И въглехидрата . . ще мине и замине, стига след него да се вземем в ръце и да не става навик - всеки ден манджа за 10 седмици да похапваме. с повечко вода и движение всичко се компенсира! Подай ръка, аз съм тук!
И къде ти изчезнаха красивите камъчета? Изглеждаха ми толкова . . . могоцветни и твърди? И гальовни. Такива едни, иска ти се да прекараш пръсти по тях и да усетиш нещо слънчево и топло.

# 607
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ЖHug!
Няма ви...айде, лека!
Утре по някое време ша дода да пусна новата тема.

# 608
  • Мнения: 1 531
Ума, Ипо вече работи в центъра. Все забравям името на улицата, но е на гърба на Руското училище зад Радисън. Там ими и фитнес център и спа процедури. Хубавото е, че ще има детски кът, та ще могат и мами като мен да водят дечурлигата.

Силви, диетологът е Ипократис. Основният му принцип е човек да се храни по 4-5 пъти на ден, без да прекалява. Както той казва - да почувстваш ситост ,но не преситеност. Да се пие много вода и да се ходи на фитнес 3-4 пъти седмично. Или с такава честота да правиш сериозна гимнастика. Да не претренираш, за да не се изтощаваш, а да се поддържаш в тонус.
Диетата е нещо от типа Скарсдейл. Съобразява се с храните, които ти харесва да ядеш.

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 22:48 от Sunbeam

# 609
  • Мнения: 2 487
    Добро Ни утро Heart Eyes

    Пия кафе   food010 и ви чакам  Laughing

    Менюто за вчера го знаете  Mr. Green плюс :

    400 гр салата
    2 лъжици зехтин
    150 гр мазна вкусна наденица

    Претеглих се  Laughing Намаляла съм с някви си мизерни 200 гр , колкото да не е без хич.

    Днес влизам в крачка с ядене и пиене  Laughing Няма алкохоли , няма природи  Sad

   Чакам Танчето да каже , колко ще е прекрасен денят днес  Laughing

  Хъфчо  Hug Казвай как си  Laughing и кой , кого ще гони  Mr. Green

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 06:56 от Айя

# 610
  • Мнения: 2 040
Ехо, Добро утро   bouquet
Айче  Hug
Как съм - учудващо добре   bouquet
Тази сутрин стартирам наново. Мерките и теглилките показаха 71 кг и 57 см на бедрото.
След 1 седмица зверско Йо-йо - това не ми звучи въобще зле.
Поне това 71 знам, че лесно ще стане на 70. Виж - второто кило си е сланина пар екселенс.
Прясно отгледана.  Mr. Green Няма да стрелям
Вчера и оня ден направо умрях от зор. Всичко ме боли от копане, косене , гости / между които 7 деца  Crazy/ и какво ли още не.
Не съм се къпала, не съм прала. Дори кафе нямам за закуска.
Няма да мога да прочета всичкото дето сте писали. Даже толкова съм изостанала с работата, че няма и да влизам тия дни във форума, иначе ще ме линчуват.
Предстои ми и рожден ден детски тая седмица, и тържества в детската градина. Тук няма да се стърпя  #2gunfire
Мебели днес ще купувам също така  Crazy Лудница.
Като прехвърлих страниците мернах една страхотна и ведра спалня  Heart Eyes и промени в лентичката на Съни   bouquet.
Кой знае още какво има ново и за поздрави, ама ще пропусна.

Леле хора, как ще се кара тая седмица бе  Crazy
Голяма жега. Нямам нито една дреха подходяща, нямам и време, а и с тия 2 кила - нямам и желание.
А цяла седмица щяло да е така  Shocked Чак събота мога да си мисля за ходене по магазини някакво, ма и то не е сигурно.

Отивам за кафе. Хубав понеделник на всички пожелавам. Много ви обичам  dancing

Въй, Айче - настъпих те по петичките  Heart Eyes

# 611
  • Мнения: 2 040
Виждам Таня колко се е ядосвала
Танче   dancing ако искаш на лични - може да премерим сили
на коя е било по-качествено зареждането - въглехидратното  Heart Eyes Hug
Че ако кажа тук на всеослушание колко сла-лед изядох тая седмица  Crazy
И още какви други ........... неща и колко  Crazy Няма да казвам пък  Crossing Arms

 

# 612
  • New Zealand
  • Мнения: 871
добро утро! Simple Smile от 3-те кила в + по време на цикъла, са останали 2 Twisted Evil ще ги боря и тях тази седмица, че освен тях, още 10 ме чакат ooooh! снощи се оплаках на мъжа ми, че не познавам такава лакомия като себе си, а той, за мой ужас, не го отрече Mr. Green

# 613
  • Мнения: 2 487

   Добричък ти е , Авентурче Hug. С всичко се съгласява  Mr. Green

   Много държа да отбележа , че днес вече закусих  Laughing

# 614
  • Мнения: 1 369
Добро утро момичета  Hug
След един режимен уикенд и една зелена салата, благодарение на която, ме боля коремът  Crazy обявявам 21-то кило за преборено  amiiii
Честито и на всички останали с намаления    bouquet
Моля, всички тъжни, въглехидратни и подобни да погледнат през прозореца, да се усмихнат на слънцето и да започнат една хубава и добра седмица

Това всъщност важи за всички Heart Eyes
И аз закусвам  Crazy
До посли   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт