Ягодка- обсъждане на продукти 11/30.04-15.05/

  • 13 074
  • 329
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Abdoshock-a е много хубав продукт. наистина стяга и резултатът е видим.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 006
Abdoshock-a е много хубав продукт. наистина стяга и резултатът е видим.

Това очаквах да чуя   bouquet  -поръчвам го.

# 17
  • Мнения: 13 512
Abdoshock-a е много хубав продукт. наистина стяга и резултатът е видим.

Това очаквах да чуя   bouquet  -поръчвам го.
аз много пъти съм го казвала, а и не само аз.

# 18
  • Мнения: 670
Монда,ако може ли да ми помогнеш със съвет относно нанасянето на околоочния крем на Клиник-all about eyes .Взех си го преди месец,но още не съм започнала да го използвувам.Консултантката на няколко пъти ми каза да не го слагам под очите,също да не слагам на горния клепач,а да го нанасям на около 2 см под окото,само по линията на костта.Много ме озадачи тази препоръка,за пръв път чувам такова нещо newsm78.С две думи взех си уж околоочен крем,а пък трябва да го използвувам за лицето JoyМного ценя твоето мнение и се надявам да ми помогнеш със съвет  bouquet

# 19
  • Мнения: 3 010
Вижте какво получих на емайл :

Your order is now processing and the package will be dispatched immediately.

Please note that the initial charge made to your account when the order was submitted was reversed when your order was suspended for the security check, so in order to process your order we had to submit another charge. Please note that the second and final charge is for the same amount as the initial charge. For a short period there may be two charges appearing on your account but the first charge will disappear within the next few days.

An automatic shipment status e-mail is sent when ever an order ships, plus you can always check the status of your order on our homepage.

We sincerely apologise for the inconvenience and if you have any further queries, please feel free to contact us again.

Yours sincerely,

Kitty Wong
Customer Service Manager
www.Strawberrynet.com

# 20
  • Мнения: 3 342

Нищо притеснително. И аз го бях получила. Това първата ти поръчка от тази кредитна карта ли е?
Уведомяват те, че може да има две тегления на суми от картата, но че в крайна сметка ще бъде удържана сума, равна на стойността на поръчката ти. В свободен превод.
Първият път всъщност тестват картата или нещо подобно.

# 21
  • Мнения: 3 010

Нищо притеснително. И аз го бях получила. Това първата ти поръчка от тази кредитна карта ли е?
Уведомяват те, че може да има две тегления на суми от картата, но че в крайна сметка ще бъде удържана сума, равна на стойността на поръчката ти. В свободен превод.
Първият път всъщност тестват картата или нещо подобно.

Да аз бях писала назад, 4е установих 2 плащания от картата и сега ми се изясни проблема  Laughing

# 22
  • Мнения: 3 342
Да аз бях писала назад, 4е установих 2 плащания от картата и сега ми се изясни проблема  Laughing

Че всъщност няма проблем Grinning

# 23
  • Мнения: 13 512
Монда,ако може ли да ми помогнеш със съвет относно нанасянето на околоочния крем на Клиник-all about eyes .Взех си го преди месец,но още не съм започнала да го използвувам.Консултантката на няколко пъти ми каза да не го слагам под очите,също да не слагам на горния клепач,а да го нанасям на около 2 см под окото,само по линията на костта.Много ме озадачи тази препоръка,за пръв път чувам такова нещо newsm78.С две думи взех си уж околоочен крем,а пък трябва да го използвувам за лицето JoyМного ценя твоето мнение и се надявам да ми помогнеш със съвет  bouquet
това го прочетох преди известно време тук, във  форума, както и за нанасянето отвън навътре  .. Laughing
Предполагам,че го правя, за да се застраховат при евентуална непоносимост и зачервяване или сълзене на очите.
слагай си го смело под очите,отвътре навън, с леки потупвания на безименния пръст. не слагай по-голямо количество от необходимото-не само ,че няма полза, а и може да навреди. Той е лек и попива много   бързо.

# 24
  • Мнения: 3 576
Надя, първата стъка е сапунът. той освен,че почиства нечистотиите, също така размеква мъртвите клетки. втората стъпка е лосионът. той излющва мъртвите клетки, а третата -овлажнява и подготвя кожата за следващите продукти.
Първите 2 ясно, третата стъпка доколкото видях и в сайта е овлажняващ лосион. Той достатъчен ли е или значи, че след него трябва кремове да слагам...
Тези неща сутрин и вечер ли се практикуват?
Направо се обърках вече......

# 25
  • Мнения: 2 001
Надя, първата стъка е сапунът. той освен,че почиства нечистотиите, също така размеква мъртвите клетки. втората стъпка е лосионът. той излющва мъртвите клетки, а третата -овлажнява и подготвя кожата за следващите продукти.
Първите 2 ясно, третата стъпка доколкото видях и в сайта е овлажняващ лосион. Той достатъчен ли е или значи, че след него трябва кремове да слагам...
Тези неща сутрин и вечер ли се практикуват?
Направо се обърках вече......


Слагат се сутрин и вечер и после крема,който ползваш.Третата стъпка е само овлажнител,не е кремче Peace

# 26
  • Мнения: 13 512
Това е само почистваща система. Оттам нататък се продължава с дневен/нощен/, околоочен, хидратиращ и т.н. крем..

# 27
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Здравейте в новата тема Simple Smile

По отношение на парфюмите - получих потвърждение от фема днес( от ягодката същото днес са им го пратили), че е изпратена поръчката.В самия сайт излиза дата на изпращане 4-ти май, а не днешна. Тоест 2 дена след пускането на поръчката. До вчера беше Waiting for stocк purcahse ( или нещо подобно). Явно просто по-късно потвържават изпращането.

dolores в мейла с парфюмите, които имам пише следното : Normally, the delivery will take 8-14 business working days. Please contact us only if shipment is not received after 21 business working days.

Ако са минали 21 работни дни, мисля, че е време да се свържеш с тях?  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 616
Долорес, свържи се с Фема и ги помоли за съдействие! При мен се получи забавяне и се оказа, че Ягодка са шипнали пратката ми към Австралия, а не към България. Фема се намесиха и си получих пратката. Така че не се бави!

# 29
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
слагай си го смело под очите,отвътре навън,

 newsm78 отвън навътре или от вътре навън, че вече съвсем се обърках  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт