Ягодка- обсъждане на продукти 11/30.04-15.05/

  • 13 158
  • 329
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 313
Кой е крема, който ти препоръча?

# 256
  • Мнения: 7 837
Ползвам сноу серията, обаче не бих си я купила без консултация на щанда, защото много зависи от кожата.
Не се ли наспя като хората, веднага ми избиват тъмни кръгове и торбички и така се и появих, когато си го купувах.
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=49058&goChar=C

Ползвала съм и тестер от Престиж серията им, не помагамного срещу кръговете, но пък кожата около очите става като бебешко дупе  Simple Smile

Ето това смятам да си купя сега за сезона
http://www1.macys.com/catalog/product/index.ognc?ID=247684&CategoryID=23180
Но не го намирам в ягодката.

# 257
  • Мнения: 13 512
Монда,можеш ли да ми дадеш светлина по последния въпрос ,който ме претиснява? Embarassed
Кали- нормално е ако ползваш номер 2 лосион- той има силно излющващо действие. Ако искаш-можеш да пробваш с тройката. Но за подкожните пъпки.... ползваш ли тотал? Той изкарва на повърхността в началото  неравности, пъпки, но след това изчезват. нямам идея от какво може да са пробвай по метода на изключването.

# 258
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Лосион 2 би ли понесъл на по-чувствителна кожа ? От теста ми излиза , че съм втори тип , ама на мен нещо ми се струва, че няма да ми понесе ако е много силно излющващ ?
Единицата за каква кожа е?

# 259
  • Мнения: 13 512
Лосион 2 би ли понесъл на по-чувствителна кожа ? От теста ми излиза , че съм втори тип , ама на мен нещо ми се струва, че няма да ми понесе ако е много силно излющващ ?
Единицата за каква кожа е?
wzemi si majld- za `uwstwitelna. oh, ne moga taka momi`eta- otidete da wi opredelqt kovite i da wi dadat  testeri. Пробвате- ако не ви  допаднат сменяте. И чак когато сте доволни, си поръчвате продуктите.

# 260
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Утре ще отида да си купя лосион! Явно иначе няма да стане. Хем ще ми дадат и от другите 2 стъпки подарък, ще мога да ги пробвам...! По-добре 10 лева повече, отколкото пари на вятъра.

# 261
  • Мнения: 4 202
Момичета, нещо странно става с кредитната ми карта.
Започвам от начало, з а да е по ясно.
Онзи ден поръчах 3 неща на стойност 56 и нещо долара. след няколко минути получих смс, че парите са заявени от (преписвам дословно от смс-а)
Zaiaveni 56 USD Strawberry LTD, Cosmetic Stores, Shaukewan, Hong Kong.
На другия ден получих мейл, че искат да им пратя секюрити кода на картата и адреса, за по-голяма сигурност. ОК пратих ги.
Тази нощ съм получила смс известие, че са заявени 0.50 USD от Berrynet Cosmetic Stores  Carmichael United States.
Сънена сутринта помислих, че е правописна грешка (за Berrynet ) и после съвсем забравих за случката, ама сега вече ми се струва доста съмнителна цялата работа.
Не че съм за 50те цента, ама е странно, някакви други фирми дърпат от картата, днес 50 цента утре 50 долара, а после...?

# 262
  • Мнения: 13 512
Да не би да си поръчала и някакъв тестер на парфюм? Не знам... странно.

# 263
  • Мнения: 4 202
Да не би да си поръчала и някакъв тестер на парфюм? Не знам... странно.

Ми не   Rolling Eyes

# 264
  • Мнения: 7 837
Най-вероятно това са собствениците на ягодката. Понякога се случва да се тегли такса, заради проверка на кредитната карта, дали нме е фалшива и пр. Не всеки го прави, но и на мен различни фирми са ми дърпали до $1.

# 265
  • Мнения: 4 202
Da, проверявали са ми картата, ако е това ОК.
Мерси за разясненията  Peace

# 266
  • Мнения: 13 512
значи тогава е за проверка, но би трябвало да те предупредят. На мен са ми го правили от moneybookers .теглят някаква сума до 1 евро и аз трябва да им пиша  колко са изтеглили. с това удостоверявам,че картата е моя.
Виждамче в този случай  става въпрос за някаква affiliate program  на Strawberry.

# 267
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Монда,благодаря за отговора!  bouquetВажното е,че макар и да са се появили не ми правят дискомфорт(нямаше да разбера,че ги имам ако не се бях погледнала в огледалото),напротив това е първи горещ ден в който лицето ми не се е потило и съответно да ме щипе .Всяка стъпка е за 2ри тип предполагам,защото ми дадаха кутия и вътре блистерите,а за тотала мостра ми казаха да взема,ако всичко е наред с 3те стъпки.

# 268
  • Мнения: 4 202
Не, не са ме уведомили, но сутринта видях, че имам писмо, с който ме уведомяват, че са ми пратили нещата.
Много се шашкам с тези карти, че за какви случки съм слушала  ooooh!

# 269
  • Мнения: 2 936
а дали ще се появи скоро Advanced eye на Estee...?

Общи условия

Активация на акаунт