Ако има проблем,признаци?

  • 1 524
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 300
бе хора, пишете на български бе, направо ни изтичат очите!

# 16
  • Мнения: 4 700
maiska аz тия маймуници иzоб6то не ги чета.

nadin_666 горе до ИЗХОД има кредор, ако не си го видяла о6те.  Laughing

# 17
  • Мнения: 226
Преди малко бях на преглед лекаря видя само плоден сак около 12мм,ембрион не видя.Каза че може да става дума за кухо яйце,но на снимките които ми даде сега като се вгледам в черната точка виждам някакво образование и не само аз го виждам.Каза ми че ще изчакаме 10 дни и пак да отида.
Оф незнам вече при кой да ходя.
Когато отидох първия път гинеколожката видя само плодно сакче с размери 11/10. Три седмици по-късно видя сакче 22/17 и движещ се ембрион. Така че скъпа не се шашкай предварително.

# 18
  • Мнения: 75
Благодаря ти iri is,малко ме поуспокои.
Вътрешно чувствам, че всичко е наред.Дано да не е така само защото така ми се иска.
Това ме гложди отвътре ,че на снимките като че ли виждам нещто като ембрионче вътре в черната точка,ама кво ти разбирам аз от ехографи.
Днес пак ще ходя на преглед за второ мнение и ако ми потвърдят същото,единственото,което ми остава  е да чакам да мине време.

# 19
  • Мнения: 4 324
nadin_666 здравей

Миличка, пиши на кирилица, че така почти никой няма да прочете поста ти и шанса някой да ти отговори е по-малък Wink
Латиницата малко ме затрудни и може и да греша, но според това което прочетох, разбирам че последната ти менструация е на 12.03, това означава, че си вече в началото на 9-та г.с., а по това време трябва да се види сърдечната дейност на плода Sad Лекарката ти е права, че може би овулацията да ти е била по-късно (дано е така). За твое  успокоение иди на още един преглед и искай да те гледат с вагинален ултразвук (ако до сега не е бил такъв). Може да направиш и кръвен тест за бременност през 2 дена, за да се установи нараства или не ЧХГ.

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт