Месецът на Богородица е,. Тя ще ни помогне, вярвам аз 07.05 - 13.05

  • 4 505
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Пожелавам ти наистина промяната да е за добро.Karmina! Hug
cafti,   love001

# 16
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Ето ме и мен  Laughing
Напоследък не съм много активна, ама то е щото ме домързява, а и понеже съм лекинко притеснена от една предстояща командировка + забавянето на протоколите с лекарствата от НЗОК... Е, днес ми се обадиха че имам протоколи, а командировката ще я преживея някак си...  Confused
Таня, Вера - по една голяма прегръдка за двечките  Hug  Hug Дано този май месец ви донесе много добри новини и положителни преживявания!
Лали, как си?
Тутинка, браво за хубавия резултат! Гъбичките мисля че не трябва да те притесняват.

Успех на всички ви!

# 17
  • Враца
  • Мнения: 5 204

Между другото искам да ви питам след процедурата ми се появи бяло течение и на мен ми мяза на гъбички незнам как се получи това newsm78 та въпроса ми е има ли опасност с процедурата да са се качили по тръбите и да стане беля  :
Не ти ли изписаха след процедурата нещо? На мен по спомен ми дадоха антибиотик май и нещо противогъбично. Аз бих отишла да погледнат дали има някакъв проблем.
Весела и успешна седмица на всички

# 18
  • Мнения: 103
Благодаря на всички Hugзлатни сте ми поуспокоих се малко ooooh!
Утре съм на преглед така че ще си поискам антибиотик и нещо противогъбично както ми казва wa_wa.
Приятна вечер   bouquet и утре пак ще ви тормозя то се е видяло Mr. Green

# 19
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Здравейте момичета и от мен! В най-хубавия месец от годината желая на всички ни най-хубавата и дългоочаквана вест  EFP
tutinka, на мен също откакто ми направиха цветната снимка имам леко бяло течение и това от 16.04. до вчера, тогава ми дойде. Мисля, че е нормално ,но все пак тая седмица като ходя на преглед ще питам доктора. А иначе този месец ще правим първата инсеминация. Много се притеснявам.   

# 20
  • Мнения: 2 422
НЕКА ТАЗИ СЕДМИЧКА ДА Е НАЙ-УСПЕШНАТА НА ТЕЗИ КОИТО ИМ Е ПИСАНО НЕКА ГОСПОД ДАДЕ НА ТЕЗИ ТОВА КОЕТО ЗАСЛУЖАВАТ И УСПЕХ НА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ МАМИТА СТИСКАМ ПАЛЦИ НА ВСИЧКИ ЦЕЛУВАМ ВИ....................... EFP EFP smile3504 smile3504 newsm30 newsm32 Misc Baby Bottle 1crib stork-boy stork-girl 1stroller txtloves newsm07

# 21
  • BG
  • Мнения: 793
Привет и от мен  Hug
Тутинка,   не се притеснявай за течението, аз освен него имах една седмица след снимката болки в кръста  Shocked

Жабче, браво за протоколите, и аз май трябва да се замисля за такива, но по- добре да изчакам до утре. Тогава ще излезе резултатът от тестикуларната биопсия.

Ама как чакате бе момичета, толкова е трудно да чакаш  Close
Едно е сигурно засега, уча се на търпение!

# 22
  • Мнения: 471
Може ли такова нещо, седмичната тема да е пак на втора страница и то в началото на седмицата! Явно мързела ни е обхванал всички  Laughing
Аз нямам какво да се похваля, в момента сме в период на изчакване и между другото се скъсвам от работа, та накрая на деня имам сили само да ви прочета.
Вера и Таня, онзи месец е вече в миналото, сега ни чака хубав месец май  Hug
Черпя ви закусчица,

# 23
  • до морето
  • Мнения: 494
slonchetka чудесна закуска, тъкмо като за такива, които обичат да си хапват сутрин-като мен.
Споко на всички, които се опитват да се шашкат.
rozaly търпението е най-ценния урок, който научаваме всички тук и след като го усвоим съм сигурна, че ще спечелим и наградата newsm63
Успешен ден мили момичета!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Хайде и аз да се разпиша в новата седмична тема Laughing
На всички, на които предстоят изследвания, манипулации и процедури, много успех и имате стиснатите ми палци Hug
Ние този месец ще разчитаме само на старомоден секс, както каза Гризката Wink
Хубава седмица  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен мили момичета  bouquet
Завърнах се Laughing, изкарах си чудесно сред природата, в разходки и наблюдения на разни дребни животинки и растения Laughing
За мен също май месец миналата година беше много тъжен, надявам се този да е коренно различен и доброто да предстои Praynig
На всички стискам палци и нека с всеки слънчев ден да идват и все по-хубави новини тук при нас Hug Praynig

# 26
  • Мнения: 2 641
Здравейте и от мен!

Искам за пореден път да кажа колко страхотно място е този форум! не мога да изкажа благодарността си към всички вас за помощта и подкрепата която всички вие оказвате!

Желая огромно щастие и радост на всички ви от най-хубавото начало, което всички очакваме! Simple Smile  bouquet

# 27
  • Мнения: 7 716

Жива съм бе, не страдайте за мен, ще се явя с метлата.  Wink
Ангажирана съм много с организацията на Деня на Репродуктивното Здраве, но се надявам скоро нещата да потръгнат и пак да имам време за форума.

# 28
  • Мнения: 740
Много се притеснявам.   
Хич няма място за притеснение, вярвай ми - аз съм ветеран по инсеминации Crazy Най-неприятната процедура - цветната снимка - е вече зад гърба ти. Останалото не е страшно, нито неприятно, с изключение на чакането след инсето. Късмет!

Слънчева седмичка  на всички ви Hug

# 29
  • Мнения: 1 247
 Hugмного късмет на всички и добра седмичка нека има повече мацки с EFP   Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт