Харесвате ли бижутата на Сваровски?

  • 3 019
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 313
Харесва ми да ги гледам, да ги нося - не, защото са много капризни

# 31
  • Мнения: 1 100
В такива моменти ми се иска да имам малка сестричка :
http://shop.swarovski.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en … amp;origin=detail

# 32
  • sofia
  • Мнения: 7 477
на мен са ми любими,имам си няколко неща и много ги нося.Падам си по по-нежните модели ,цветните им кристали не ми харесват толкова.
Ина4е от ка4еството не мога да се опла4а,имам бижута от около 10ина година и не са мръднали.Никога не са се 4упили при положение,4е са и изпускани..........Нося ги на вси4ко ,ама щото имат и спортни и по-така Twisted Evil
Абе,откакто направиха магазина в ЦУМ преди години мъжа ми си знае урока,а аз не бягам Crazy

# 33
Kato ne moga da si pozwolja diamanti... imam 2 elegantni modela - mnogo dobre mi stojat.
No ima i mnogo kichozni. Koeto i pri "istinskite" bizuta e taka.

# 34
  • Мнения: 116
Да, харесвам ги. Много даже  smile3521

# 35
  • Мнения: 22 906
Харесвам ги,имам няколко неща и досега  са здрави.

# 36
  • Мнения: 2 759
                     Не ги харесвам, и не съм ги харесвала. Но имам подобни наблюдения относно качеството от приятелки - при първо носене камъните от пръстените изпадат. Ужас!

# 37
  • Мнения: 1 424
Харесвам и нося бижута на Сваровски   Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 3 407
Не мога да кажа, че съм им люта фенка, но имам няколко неща, главно подаръци от любими хора и ги нося с удоволствие.

# 39
  • Мнения: 2 237
Харесвам ги,а сега за рождения си ден сес добих с чифт красиви обици Сваровски.

# 40
# 41
  • Мнения: 27 524
Харесват ми, но са незаслужено скъпи.

# 42
  • Мнения: 1 817
Харесват ми определено. Винаги имат нещо нежно и хващащо окото. Половинката ме зариби с редовни подаръци.  Peace

# 43
  • Мнения: 6 417
Бубо, онова бижу с черешките вчера го видях на една жена. Страхотно изглежда на живо.  Peace

# 44
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз пък много си ги харесвам. Това, със сърцето, дето си го показала, не ми допада, падам си по дребните кристалчета, наредени едно до друго.

Общи условия

Активация на акаунт