Мили флиртаджийки, имам нужда от вас!

  • 2 388
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 217
Zapochvash da chistish s prahosmukachkata BEZ gashti i s mnogo kasa pola i si smenila pricheskata na kotenceto

 Blush Laughing

Свежо! Въпреки че не е нещо ново и аз съм убедена в силата му! newsm10
Трябва да е много голема консерва да не забележи.

# 31
  • Мнения: 234
Милички,прочетох всичко много внимателно.Обаче,след като връзката е дългогодишна и до един момент сме били по-скромни,а в следващия  се държим като някакви мръсници,за да му правим кефа на мъжа-той няма ли да заподозре,че номерцата сме ги понаучили от другаде?
Да не постигнем обратния ефект.Вместо да го привлечем,той виж взел да ни ревнува след тия изпълнения. Thinking

# 32
  • Мнения: 463
Цитат
И аз не мисля, че много мъже си падат по розови листенца... ако са с нормална резба де...
И Лиска е права, че твоя мъж си е твоя мъж и ти го познаваш по-добре от нас.
Моя мъж дори няма вид на нежен ,но много харесва когато го изненадам и съм се постарала за нещо ,но всеки си знае мъжа моя обича експериментите,красивите и изчистени неща.
И на мен за прахосмукачката ми хареса ,аз съм си мислела да готвя само по готварска престилка да видя какъв ще е резултата.  chef

# 33
  • Мнения: 656
Моя мъж дори няма вид на нежен ,но много харесва когато го изненадам и съм се постарала за нещо ,но всеки си знае мъжа моя обича експериментите,красивите и изчистени неща.
О, изненадата е друго нещо... Просто изненадата с розови листенца и според мен съществуват главно в женските фантазии - колко мъже четат булевардни романи и гледат сапунки? Но пък знаят всички модели коли. В техните фантазии според мен живеят жени на супер високи токове, със супер големи деколтета и плътно прилепнали дрехи. Не говоря за реалния живот а за фантазиите. Ако се загледате в реклами на Хускварна или на автомобили - ще видите според рекламните специалисти какво привлича мъжете.
Милички,прочетох всичко много внимателно.Обаче,след като връзката е дългогодишна и до един момент сме били по-скромни,а в следващия  се държим като някакви мръсници,за да му правим кефа на мъжа-той няма ли да заподозре,че номерцата сме ги понаучили от другаде?
Да не постигнем обратния ефект.Вместо да го привлечем,той виж взел да ни ревнува след тия изпълнения. Thinking
Ако е ревнив ще си помисли всичко. А ако следва пътя на локигата една жена трудно ще научи тези неща от друг мъж, по-скоро от жена ще са тези идеи. Би трябвало да му направи впечатление че жена му се труди специално за него да му достави удоволствие.

Друга идея, която ми хрумва е да си облечеш къса поличка и потник, да отвориш капака на колата да провериш маслото дали е достатъчно, да пипнеш по някой и друг маркуч, да го повикаш да ти помогне да видиш дали водата в радиатора е добре, защото примерно не можеш да отвиеш капачката... Обаче не става пред блока, а някъде на излет. Или в гаража.

# 34
  • Мнения: 545
......Мъжете са устроени по-простичко - здрав секс, по възможност по-честичко и по-разнообразен, с елементи на изненада.

И аз такива наблюдения имам. За тях щом е секс, няма голямо значение как е поднесен - увертюрата не ги интересува много-много...

# 35
  • Мнения: 463
 Mr. GreenАми аз лично да ти кажа не съм от типа жени които четът романи ,чета съвсем друга литература,гледам филми на всякаква друга тематика ,много рядко романтични и знам марки и модели коли които едва ли някой мъж е чувал ,да не говорим за жена и въпреки това мъжа ми се радва на розовите листенца.Те не са лигава романтика,те са просто акцент от сцената в която участваме.Не става дума да напълня ваната с листа а да направя пътечка-незнам кой не би се заинтигувал.По принци и свещите които паля у дома декорацията която переодично сменям ,прави впечатление на всеки един негов приятел съм забелязала.А те са военни и бокьори обикновено.Става дума ,че изглеждат и се държат сериозно,но винаги не пропускат да похвалят за това което съм се постарала,дори храната ми трябва да изглежда като от бон а пети и хората го виждат.Зрителното възприятие на хората е много по голямо от каквото и да е друго,така че елементите са много важни и не бива да се пренебрегват-енъче се получава че си просто гола,а той те е виждал така милиони пъти.Не че така пак не го възбуждаш примерно ,но ако вложиш въображение продължителността и страста са в много по голяма степен.Така че каквото и да е ново върши работа дори и романтично да е.
Това че примерно този път съм го изненадала с ваната ,не означава че другия път няма да се появя с бич и кожени дрехи Twisted Evil
Най важното е да си уверена в това което вършиш . Mr. Green

# 36
  • Мнения: 157
Много хубави идеи.Браво момичета,и аз запомних някои номерца. Peace

Общи условия

Активация на акаунт