Лосион за тяло с аромат на грейпфрут

  • 2 548
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 178
Горчивото мъжа ми го установи при аромата на малина.   Sick

# 16
  • Мнения: 870
И аз ще похваля Cottage, страхотни са има и душ гел от серията. А за Фрутини, аз се подлъгах по ягодата и ужасно горчи, ползвах го само 2 пъти и се отказах...

# 17
  • Мнения: 1 941
някъде четох, че аромата на гейпфрут създавал усещане у околните, че си по-млада, отколкото си.  Blush не знам дали е вярно.
Ееее веднага си взимам от тоя Котидж тогава  Laughing Чудя се защо ли не отварят Боди шоп в Бг ???!!!Според мен ще имат голям успех ...

# 18
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Този на Котаж звучи много добре.
Аз ползвам на Талодерма, а съм си взела етерично масло - портокал (пак от Лечител) и го слагам в лосиона на Талодерма.
Харесва ми!  Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
на body shop нещата са невероятни просто...извинявам се за OFF-a, но нямаше как да не го кажа  Peace

# 20
  • Мнения: 1 952
На Талодерма има емулсии за тяло Еудермол без парфюмни композиции - можеш да си я ароматизираш с каквото искаш - парфюм, етерично масло. Друг плюс е, че има за различните типове кожа, можеш да си избереш. Само не помня дали всичките бяха неароматизирани, но в аптеката ще ти кажат, като попиташ. Знам със сигурност за Еудермол 5 (за суха кожа), понеже аз такъв си бях взела. Струват 2-3 лева, така че и да не ти хареса, поне няма да си хвърлила голяма сума  Wink
На мен лично много ми хареса, понеже овлажнява добре, а не оставя мазен филм върху кожата

Аз ползвам на Талодерма емулсия за много суха кожа....еудермол незнам си колко..е много гадно мирише на лекарство, добре че я ползвам само след солариум.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
Взех си грейпфрута на котидж. Много готино мирише  Laughing Само ще ми трябва време да свикна с пулверизатора, че за мен удоволствието от мазането е донякъде свързано с пълната шепа ухаещ лосион. А това го пръскам като парфюмче и то си попива в кожата.
Ще потърся и на Fruttini - щом имат body scrub грейпфрут, може и лосион да имат, ама изобщо не съм обърнала внимание в магазина преди месец.

Кой каза Body Shop? Преди време една съфорумка беше писала, че иска да вземе правата да отвори магазин в България, ама така и не чухме нищо повече. Дали пък няма начин да се поръчва от чужбина?

Та след сутрешното обилно ароматизиране у дома, отидох в солариума, където всички налични мазила бяха с плодови аромати - естествено, груйпфрут нямаше. Взех си някакъв Frosted banana. Сега мириша на плодова салата  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 952
А защо преди солариум се мажеш с лосиони за тяло, не трябва ли кожата да е чиста Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
Защото като се изкъпя, ако не се намажа с нещо, не мога да си стоя в кожата. А пък на солариум ходя когато сваря - до вратата на офиса ми е и ако се добера по-рано сутрин, направо се мушвам вътре.
Не се мажа с нищо след душ, единствено когато отивам на кола маска.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 732
И аз сори за ОФФ-а, но има ли начин да се сдобия с тези БодиШопските неща от БГ (извън просията към пътуващите в странство Simple Smile)?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Офф не знам дали съм се объркала или ми се струва, че видях Body shop тука във Варна... Thinking

# 26
  • Мнения: 1 540
Офф не знам дали съм се объркала или ми се струва, че видях Body shop тука във Варна... Thinking

Аз не съм виждала... Къде горе-долу си го видяла?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 415
около Koko Bongo беше преди барчето там...в уличка, която води до гъбата... Thinking магазинчето преди беше за бельо...сега знам, че е за някакви такива неща ама...бе струва ми се, че е body shop..но май само аз съм го видяла  Blush

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Сега бях там и видях, че магазина е Bath & Body...помня, че имаше някакво body...извинявам се за OFF-a  bouquet Peace

Общи условия

Активация на акаунт