Oстава ли Ви време за вас самите?

  • 3 040
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Да, всичко е до организация!

# 16
  • Мнения: 4 965
Да, всичко е до организация!

  bouquet

# 17
  • Мнения: 106
Страхотни сте, дано и аз се справя като повечето от вас.Много ме е страх от това да не се заробя само с детето и да заприличам на "Баба Яга"

# 18
  • Мнения: 6 461
Определено е трудно,но винаги намирам време.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Най-вече на следобедния сън.А по фризьори и т.н. ходя след като се прибере татито от работа или събота и неделя.

# 20
  • Мнения: 489
 Все по- малко време напоследък, а като започна работа не ми се мисли.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 826
Най-вече на следобедния сън.А по фризьори и т.н. ходя след като се прибере татито от работа или събота и неделя.
И при мен е същата работа.

# 22
  • Мнения: 2 040
Всеки трябва да намери време за себе си, ако чака някой друг да ме намери .. ще си почака бая време ..   Laughing
Много дълго време себе си оставях все на последен план, но се осъзнах ..  Laughing

# 23
  • Мнения: 230
До навършването на 6 месеца на дъщеря ми не разбрах,че имам бебе.Времето винаги ми е стигало,че и съм се чудела с какво да го запълня.Сега положението е малко по-различно,но имам жена,която помага така,че време пак има Peace
На ей такива изказвания в Анкх Морпорк им викат самоубийствени Laughing!
Максималната продължителност на съня на Влади е 90 минути и то нощем. През деня презарежда дюраселските си батерии за около 30 мин. Та времето стига за дребни удоволствия като ядене и интернет.

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 15:43 от Mini_

# 24
  • Мнения: 1 043
не никакво , ужасното е че дори да имам малко свободно време ето на сядам да споделя проблеми свързани сотглеждането и да прочета нещо за да съм по полезна на децата си

# 25
  • Мнения: 2 723
А на мен никога не мие стигало.......  Crazy

На мен също, за първи път след раждането отидох на фризьор, когато дребо беше на 7 месеца  hahaha

# 26
  • Мнения: 1 896
В началото беше трудно, специално за фризьор, козметик, фитнес и пазаруване, за другите неща които могат да се вършат с бебе няма проблем.
С времето стана все по-лесно, сега дори работя вкъщи и съм благодарна за тази възможност да съм с детето си по цял ден и да си мърдам мозъка с още нещо смислено в същото време.
С двама как ще бъде не знам, но се надявам че ще се адаптирам, както беше и с първото.

Между другото малко ми е чудновато, че под "време за себе си" се разбира фризьор и козметик, а не примерно четене на книги и т.н., което е супер съвместимо с гледането на бебе. Ако ви се чете и мисли, родете си бебе, честно, страшен прозорец без досадни служебни ангажименти ще ви се отвори. Това ако не е време за себе си, не знам.
През първото лято, докато синът ми беше бебе, преведох една книга, която излезе миналата година. Само докато е спал на обяд ми беше достатъчно. Тогава даже и на фризьор съм ходила чат-пат за разкош или да поплувам в морето, ако татко, баба, дядо, леля имат половин час свободен да стоят при него докато спи.

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 16:31 от basilisk

# 27
  • Мнения: 11 004
Засега успявам да намеря време. А за фризьор и пазаруване винаги се намира кой да бави за 1-2 часа.

# 28
# 29
  • Мнения: 1 288
не ми остава никакво време. маникюрът си го правя сама вечерно време след като я приспя. за фитнес, уви, не мога и да мечтая. взела съм си уред вкъщи, тренирам докато малката спи. фризьорът вече няма как. все някой баба се смилява над мен и я пази за час-два.

Общи условия

Активация на акаунт