Място за нощувка в околностите на Рилския манастир

  • 34 187
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
ние се каним да ходим към манастира, но ни се ще да не даваме много пари за нощувка, при все че ще дадем сума ти пари за път, смятам чре 40-50 лв на човек е добре, а някой спал ли е в самия манастир, знаете ли какви са условията?

# 16
  • Мнения: X
Преди 3 дни бях пак на "шетня" към Рилския манастир.
Само да ви предупредя за ресторант "Рибарника".Не се лъжете да ядете там.Обслужването и храната са под всякаква критика.Пък за цените,да не говорим.Иначе като местенце за хапване,изглежда много примамливо.От лявата страна на връщане от манастира се пада.До реката е.С дървени пейки и маси.Абе красиво направено,но това не стига Sick
Направи ми впечатление,че и от други маси бяха недоволни.Само разкарваха сервитьорите и им се връщаха поръчки.Абе, който е отишъл един път,надали ще повтори ooooh!

# 17
  • Мнения: 289
смятам чре 40-50 лв на човек е добре, а някой спал ли е в самия манастир, знаете ли какви са условията?

Тедито, тази цена е на стая, не на човек - т.е. цената на човек е 25 лв.
А стаите в манастира ги има на сайта - изглеждат съвсем прилични според мен - на този адрес има снимки и цени:

http://www.rilamonastery.pmg-blg.com/hotel_bg.htm

# 18
  • Мнения: 9 095
смятам чре 40-50 лв на човек е добре, а някой спал ли е в самия манастир, знаете ли какви са условията?

Тедито, тази цена е на стая, не на човек - т.е. цената на човек е 25 лв.
А стаите в манастира ги има на сайта - изглеждат съвсем прилични според мен - на този адрес има снимки и цени:

http://www.rilamonastery.pmg-blg.com/hotel_bg.htm

благодаря ти Hug ще разгледам, ние искахме през езерата да минем и после манастира, но това се чудех там как е обстановката Crazy

# 19
  • Мнения: 370
Ние от 4 години ходим на Кирилова поляна и лично на мен ми харесва много там.Има и ресторантче.Обслужването е добро и на доста прилични цени.Аз съм много доволна.Това се намира на 7 км. от Рилски манастир нагоре.

# 20
  • Мнения: 9 095
няккаъв линк имаш ли? аз съм чувала че било толкова свежо че чак ти идва да легнеш на тревата да спиш Crazy

# 21
  • Мнения: 370
Линк нямам,но имам кординати и телефони,ако ги искаш ми пиши на ЛС да не излезне като реклама.

# 22
  • Мнения: 168
 И аз моля за координати!  Wink Не мисля,че би се тълкувало като реклама...

Общи условия

Активация на акаунт