КЕРАПИЛ- за подкожните косъмчета

  • 34 256
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 936
Ох, извинявам се, нещо съм се разсеяла  Embarassed
То било против врастване, пък аз разбрах за по-бавен растеж на космите...к'во ми става не знам  newsm78

# 16
  • Мнения: 355
Кремът си е хубав, миналата година го ползвах за краката по препоръка на мами от форума. Само че не съм пробвала бикини зоната. Дали изобщо става за там, някакви отзиви?

# 17
  • Мнения: 1 299
Добре де, този крем съобразен ли е с вида на кожата? Моята е зверски суха...чак се бели  Embarassed

# 18
  • Мнения: 355
Той не изсушава кожата, моята е нормална към суха. Кремът има за цел да отпуши запушени фоликули. Как го прави - не знам, ЛЕД питай, но има ефект, и то добър.

# 19
  • Мнения: 1 299
Още утре атакувам аптеките  Peace

# 20
  • Мнения: 3 478
А дали е противопоказен при бременност, че ме заинтригувахте?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 381
Хм, и аз ще го потърся още днес в Ремедиум.  Thinking Че и на триъгълника ми врастват гадинките след кола маска. #Cussing out А и цената е по-приемлива от тази на лосиона Тенд скин, за който бяха писали в една подобна стара тема.

Последна редакция: нд, 13 май 2007, 22:35 от Kia

# 22
  • София
  • Мнения: 2 061
Все пак не очаквайте чудеса! Peace

# 23
  • Мнения: 220
За съжаление не ми погна. Направих 3 курса на мазане/ лечение/ с него, дадох луди пари и ефект никакъв  Cry

# 24
  • Мнения: 865
аз съм много доволна от него,просто след епилация се намазва.аз си го купувам от аптеката до нас-в локалното на 3-та градска.има го постоянно. newsm10

# 25
  • Мнения: 2 039
Добре де,как тъй ще го мажа на току-що епилирани крака  newsm78 Ами те веднага след епилация са целите червени и болят  ooooh!,дали е полезно да слагам такива препарати?

# 26
  • Мнения: 56
Хм, това трябва да се пробва, имам малко такива косъмчета, но за сметка на това съм си произвела качествени рани по краката.
Ауу...и аз така, стискам, боцкам се с игличка - чудо...дано това мазило помага  Praynig

# 27
  • Мнения: 10
Аз засега ползвам на Veet такова кремче. От скоро го имам. Но при последното ми епилиране на областта бикини се намазах и да ви кажа нямам нови пъпчици, а даже старите взеха полека лека да си заминават. Дано продължи така. Кремчето си го взех от аптеката и струва 11.50 Маже  се веднага след епилацията и поне още два дни напред. След като го свърша може да пробвам и този на Керапил, че ме заунтригувахте  Party newsm10

# 28
Купих си го въпросното кремче,мазах се както беше написано,но за съжеление и това "ЧУДО" не даде никакъв резултата.Още 15 лв. на вятъра.

# 29
  • Мнения: 208
Купих си го въпросното кремче,мазах се както беше написано,но за съжеление и това "ЧУДО" не даде никакъв резултата.Още 15 лв. на вятъра.
И при мен нямаше резултат въпреки,че се мажех много съвестно. Кремът на Вийт е по-добър.

Общи условия

Активация на акаунт