Я да видим кой си харесва фирмата, в която работи и кой не

  • 3 248
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 394
моята фирма много си я харесвам - играем голф, идват известни личности.....бла бла и е само на 5 мин от нас

# 16
  • София
  • Мнения: 5 285
Леле, за моята фирма изказванията не са особено добри. Rolling Eyes

И аз така установих  newsm78 Но поне не е с оценка -2043  Embarassed

# 17
  • Мнения: 1 299
Моята още я няма и сега се чудя как да я изтипосам  newsm78

# 18
  • Мнения: 154
Там където работя, също са я изтипосали. Кофти работи са писали, но уви ВЕРНИ Tired

# 19
  • Мнения: 463
И аз си харесвам фирмата -обичам да се щлая по пистата да си обикалям и да се качвам по самолетите -всички са много мили весели  Sunglasses.Чувствам се много щастлива ,че имам възможността да работя там.Харесва ми сутрин да съм сама и да си пия кафето преди да си подредя задачите за деня.Усещам свобода там.. усещам ,че съм част от нещо голямо.Казват ,че има поверие че веднъж който е помирисал керосина после и да отиде на друго място все го тегли да се върне Mr. Green

# 20
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
        Над мене е здравната каса,по-лошо от работодател! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 953
Моята фирма я няма нито в единия, нито в другия списък. Обаче, с малки изключения, нямам забележки.
Ами напишия твоята фирма, ако искаш и дай някой постинг да знаем за какво иде реч там - http://www.bgrabotodatel.com/add.php

Айде да я нахваля.
По 10-балната скала:

Заплащане: 10
Уважение: 10
Привилегии: 8
Фирмена сигурност: 9
Работа/свободно време: 10
Потенциал за развитие: 7
Местоположение: 9
Компетентност на колегите: 10
Работна среда: 8



леле,къде е това.

# 22
  • Мнения: 1 475
аз си харесвам фирмата, имам изключително готини шефове, които никога не повишават тон, готина работна обстановка, добро заплащанер.......но всичко не може да е идеално, една отвратителна колежка, която е способна да ти развали деня. От 4 г работя в тази фирма и със шефовете проблеми не съм имала, но с нея непрекъснато, 2-3 пъти дори ме е разплаквала, преди години, но се научих да не и обръщам внимание! дори в началото, когато съм била на изпитателен срок и шефовете са я викали да я питатза мен, защото е по-старша тя им е казала, че не се справям и не ставам да ме сменяват. Но те не са се съобразили с нея, пък и на единия  шеф жената много ме харесва и въпросната колежка умира от яд! Но няма да и се дам така лесно и заради нея няма да си напусна хубавата работа! тя дори не ме поздравява като идва на работа, кофти ми става от това, но ще го преживея! А така и не разбрах, защо не ме харесва!

# 23
  • София
  • Мнения: 337
Аз си я харесвам фирмата, ама много. И шефовете свестни, заплащането е повече от отлично, бонусите и придобивките на ниво. май единственият ми проблем е, че има малко паркоместа Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
dianivo, да! Ще ти пусна обявите на лични.

Любопитно ми е коя е фирмата и каква е работата... В интерес на истината, скоро няма да може да ми трябва - дай Боже, всичко да е наред Simple Smile - но все пак... Полезно е да се знае, че после да я следя...  Wink

# 25
  • Мнения: 10 618
Още не мога да кажа категорично - от 2 месеца само работя в нея. Фирмата си е добра, заплащането - също, шефовете са изключително възпитани и точни. Коментари в отрицателна посока мога да правя само по отношение на персонала, но идеално няма никъде.

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не е лоша фирмата. Малка. Шефа не повишава тон, но това не е предимство. Неприятно е да говорят зад гърба ти.

# 27
  • Мнения: 576
И аз съм доволна от фирмата в която работя! Взимам мн. добра заплата, шефа е добър Човек, разбираме се с колегите,..... само че сега съм си в къщи и си гледам бебето!

# 28
  • Мнения: 6 472
Аз прочетах известни негативи за фирмата в която работя. Част от тях споделям, друга не. Като цяло е някаква средна хубост. Заплащането е добро, но няма възможнсот за развитие. достигаш до едно ниво и после зацикляш. Привлегии от сорта на телефон и кола няма. За сметка на това 4 пъти в годината дават прилични бонуси. Правим готини семинари на интересни места (и в бг и в чужбина). Хубавото е че фирмата е много стабилна, осигуряват ни на пълна заплата, с болнични и отпуска нямаме никакъв проблем. Думата извънработно време не знам какво означава Mr. Green Работното време си е стандартно от 8,30 до 17,00 и мога да цепя минутката ако искам Grinning Не правят проблем за закъснения, проявяват разбиране, ако ми се налага да излизам по лична работа през работно време.
Отношението на големите шефове към персонала е малко кофти, но фирмата е много голяма и рядко имаме взимане даване с тях.

# 29
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Аз общо взето много не си харесвам работата,но така е кво да се прави.Шефовете не са лоши,но колежките са  #2gunfire с някои изключения.За сега ще си стоя,но ще видим докога

Общи условия

Активация на акаунт