столче/кошница за кола

  • 1 126
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 515
Ние също си взехме столче,не защото е задължително.По-удобно е и е по-сигурно за детето.

# 16
  • Мнения: 1 371
Не,все още не са задължителни.Но като чета теми като тази,ми се иска да станат час по-скоро.Явно това е единственият начин някои хора да осигурят безопасността на децата си Confused
Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 6 259
Според мен кошницата (и след това седалката) са абсолютно задължителни, най-вече от съображения за сигурност, а и за удобсто и на бебо и на мама и тати. Naughty От скоро имаме кола, но още като тръгнахме да търсим кола и поръчах столчето (вече беше голям за кошница). Също и още като разбрах, че съм бременна купихме кошница за бебо (то и повечето неща имаме от баткото). Още повече, че аз както го взимам сама от градината няма как да го оставя отзад ей така да подскача и да се върти; да не говорим, че наесен живот и здраве сигуно ще се налага и с бебо и с баткото да карам. Абе столчето за кола си е необходимост, както количка се купува! Не е задължителнод да е най-скъпото, а специално кошниците могат да се ползват и за шезлонг и за люлка в къщи.

# 18
  • Мнения: 873
ей както ми говорите така,сякаш съм егати безотговорния човек ooooh! аз нали казах,че ще купя така или иначе,естествено че е заради безопасността,пази боже Praynig просто се опитвам да си степенувам покупките на първо време и на второ време,ако може така да се каже newsm78 щом тръгнем да пътуваме-а ние пътуваме доста често,понеже всъщност не сме от Търново,ще си вземем столче.но това ще стане най-рано месец след раждането.споко,няма да си пребия детето,я Naughty

# 19
  • Мнения: 131
Задължително е по закон до 5 годишна възраст или до 110 см(ако не се лъжа за см).. Peace

# 20
  • Мнения: 5 393
ей както ми говорите така,сякаш съм егати безотговорния човек ooooh! аз нали казах,че ще купя така или иначе,естествено че е заради безопасността,пази боже Praynig просто се опитвам да си степенувам покупките на първо време и на второ време,ако може така да се каже newsm78 щом тръгнем да пътуваме-а ние пътуваме доста често,понеже всъщност не сме от Търново,ще си вземем столче.но това ще стане най-рано месец след раждането.споко,няма да си пребия детето,я Naughty

Ами от първия ти постинг оставаме със съвсем друго впечатление.Затова и отговорите са такива.

# 21
  • Мнения: 1 233
Кошницата я ползвахме почти една година. И то не само за колата - и съм я хранила в нея, и съм я люляла като имаше колики, и на гости като сме ходили сме я държали в нея. Според мен е голямо удобство.

# 22
  • Мнения: 46 526
ей както ми говорите така,сякаш съм егати безотговорния човек ooooh! аз нали казах,че ще купя така или иначе ...

Каза, че:

... ще си го държа на ръце или в шезлонг ...

Затова ти отговорихме така  Simple Smile

# 23
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Май няма смисъл да ти казвам и аз "Вземи си столче!", но имай предвид, че у вас то може и да ти служи за люлка. Ние така приспивахме Пресиян като се разкиселяви. Важно е, обаче, да не е много голям ъгъла на гръбчето. Моето кошче е САМ и съм много доволна.

# 24
  • Мнения: 86
Искам само да ти кажа че в САЩ не изписват бебето без да е в кошница - ти си направи извода дали това като приоритет не е на първо място в покупките  Peace

# 25
  • Мнения: 114
От начало като беше малка когато пътувахме я слагах в порт-бебе.После като започна да сяда и взехме столче и сега като пътуваме винаги сяда в него( тя е вече на 2.10г.)Дори ако не сме го сложили го иска исама се закопчава с коланите като седне.И за нея и за нас е много удобно.

Общи условия

Активация на акаунт