Как се справяте със стреса в работата?

  • 1 512
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Оказа се, че на служебен стрес нося. Нося бе, и се научих да го правя с годините. Ето, дори за една седмица успях да понеса стреса от новината, че старата ми фирма е може би пред фалит, че не се знае знае ли се..... кога ще си взема изработените заплата и половина, намерих нова работа-дано е на късмет!!!!!-подписах договор и почвам бързо да влизам в релси.
Обаче! Мене ме гони стрес другаде.Да не кажа даже параноя-непрекъснатия страх за мъжа ми и детето. Е, това истински ми предизвиква стрес. Ако можех него да преборя.......... ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 533
Чета последните мнения на небесната краставица.

# 17
  • Мнения: 5 647
намерих нова работа-дано е на късмет!!!!!-подписах договор и почвам бързо да влизам в релси.

Колежка ли ще ми ставаш?  bouquet

# 18
  • Мнения: 140
Аз се опитвам да организирам работата си и всичко да е ок, но когато нещата не зависят само от мен си е трудно всичко да ми върви по вода... Мерси за мненията... Хубаво е да знаеш че някой ти влиза в положението  Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 2 079
Нямам стрес на работното място!  Crazy
Напротив - приятно ми е винаги!  Peace
А когато имам напрегнати моменти там - ами научих се след като прекрача последния праг на работата си да не мисля за нея до следващия ден.
А когато се прибера в къщи - много рядко мисля за работата си и за проблемите там! Rolling Eyes

misskapriss,
Имам съвет към теб: научи се да оставяш стреса на работното си място!  Naughty
Нека у вас се прибира друг човек, не ти, стресираната, а спокойната и уравновесена misskapriss!
Дано бързо се научиш да се справяш  и да потушаваш стреса!
Успех!    bouquet

# 20
  • Мнения: 5 370

Колежка ли ще ми ставаш?  bouquet
Мне-друга сфера. От другите получих мейл, че"имали кандидат с опит". Бе на мене ми е ясна причината, ма това вече става оффтопик. Laughing

# 21
  • Мнения: 5 647

Колежка ли ще ми ставаш?  bouquet
Мне-друга сфера. От другите получих мейл, че"имали кандидат с опит". Бе на мене ми е ясна причината, ма това вече става оффтопик. Laughing

Честито за новата работа.   bouquet  Що се отнася до другата фирма- хич не съжалявй.
Сори за офф-а.

Общи условия

Активация на акаунт