Какво виждате в момента

  • 2 666
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 609
На първа линия цветята ми, след тях прането на балкона, после съседния блок и наклонените от силния вятър дървета пред него.

# 46
  • Мнения: 143
12 компютъра, хора забили поглед в мониторите, други хора, които се щурат около първите хора, трети вид хора, коиот се мотат между първите два вида, но говорят силно по мобилните си телефони и ръкомахат
на прозорците има щори - не знам на вън какво е, ще видя довечера
в ляво от мен виждам реклама на потна Heineken  Laughing

# 47
  • Мнения: 3 622
Сива скучна стая с още по скучни колежки забили глави в компютрите  Confused

# 48
  • Мнения: 503
Ох, някои сте много поетични! Пред мен зее празния фризер и чака да бъде измит...

# 49
  • Мнения: 4 757
Два пакета с лешници, които ще опостуша Laughing

# 50
  • в Низината
  • Мнения: 705
Навсякъде около мен са колегите ми. Все още не сме се събудили напълно и всеки си кълве нещо по клавиатурата и се прави, че работи. Над главата ми е тонколоната и се чува приятна музика, а навън виждам съседната офис сграда и полицията, раззеленените дървета и задръстванията.

# 51
  • Мнения: 750
От ляво на мен....огромна бяла нощна лампа която не свети,защото слънцето се оглежда в нея!Пред мен....Голяяяяма картина на В.Ненков- ваза с цветя,толкова цветове на едно място...Красота!От дясно намен.....най милото нещо което може да има 4овек!Три месе4ното ми беб4е което сладко спинка докоснала с показалец бузката си!
Зад мен.....осем прозореца с бели завеси!

# 52
  • Мнения: 3 042
Виждам синът ми как обръща къщата наопаки. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 427
Опънатата ми сушилня с проснатите чаршафи по нея.

# 54
  • Мнения: 4 757
Нали знаеш какво те чака после? Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3 042

Знам, знам, но вече съм свикнала. Иначе няма грам спокойствие. Grinning

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Пред мен прозорците на офиса, единият със спусната щора и поради това в дясно нищо не виждам. В ляво щората е вдигната и виждам отсрещната кооперация - съседът /стар евреин/ отива на разходка /както всяка сутрин/ От дясно на мен - стена с часовник, който ми се иска набързо да се извърти и да стане 18,00  Tired От ляво на мен - скучната колежка... А около мен кръжи една тлъста муха, която не знам кой е пуснал да влезе в офиса  newsm78

# 57
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 850
Отдясно на монитора се светлее прозореца, отдясно се оранжевее ваза с оранжеви цветя.

# 58
  • Мнения: 4 138
вдясно, три балона с мечо пух висят на любимата ми лампа, зад нея щори, тераса с масичка и столчета, сандъчета с цветя, витоша.
направо-стена, бебефон.
вляво кухненски бокс.

# 59
  • Мнения: 2 386
Айскафе и телевизор, зареждащ се фотоапарат, картина на Салвадор Дали и малка част от Витоша.
Оо, и една наша ретро-снимка от Созопол, окачена в рамка на стената  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт