Плодове и чай с мед - 10 част

  • 18 519
  • 444
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 890
Sun ето две от обещаните рецепти за хляб. Тези не са на д-р Гайдурков, а на д-р Емилова
Питки - Грахам
продукти - 1кг брашно, 25 гр мая, 10 гр оцет, 20 гр олио, 10 гр сол, 700 мл вода
Маята се разтваря в хладна вода и се замесва тесто с останалите продукти до средно меко тесто. Тестото престоява 20 мин, след което се формира на питки, които втасват около 30-40 мин. Питките се пекат 35-40 мин. при температура 230 градуса. При замесване на тестото могат да се прибавят подправки като брашно от чесън, чубрица, кимион, кориандър, семе от слънчоглед, лен или др.
Царевични питки
продукти - 1 кг царевични брашно, 20 гр мая, 20 гр олио, 10 гр сол, 550-600 мл вода
Маята се разтваря в хладна вода и се замесва тесто с останалите продукти до средно меко тесто. Тестото престоява 20 мин, след което се премесва. След още 5 мин се формират малки питки, които втасват по около 30 мин. средно меко тесто. Тестото престоява 20 мин, след което се формира на питки, които втасват около 30-40 мин. Питките се пекат 35-40 мин. при температура 230 градуса. При замесване на тестото могат да се прибавят подправки като брашно от чесън, чубрица, кимион, кориандър, семе от слъчоглед, лен или др.
Когато си взема нещата на д-р Гайдурков при мен няма да забравя да ги споделя  Hug  Hug  Hug
pipy, предлагам ти да си починеш от черешите до 1ви както правя и аз и от 1ви на 15 дни без издънки Simple Smile
Stеfаnia, от 1 ви си на линия, нали?

# 391
  • Мнения: 890
Оо Sun радвам се, че и ти ще се включиш Simple Smile после ако много ти се продължава мога на направя още + няколко дни за компания с теб Simple Smile до към 17-18  Hug  Hug  Hug
Аз да ви се оплача вчера както ми беше минал крака днес много ме боли... Може би е добре да спра за няколко дни тренировки, а не само за 1 и да се възстановя

# 392
  • Мнения: 3 640
Далал, благодаря!  Hug Hug Hug И за рецептите, и за топлия прием в черешовата групичка, и за предложението да продължиш и малко повече с плодуването с мен - до 17-18.   bouquet
Не се натоварвай, по-добре изчакай няколко дни и тогава продължи с тренировките, че да не си докараш по-големи неприятности с крака. Не са толкова незначителни тези травми. Дано се оправиш скоро напълно!  Kissing Heart

# 393
  • Мнения: 346
Далал можеш да разчиташ на мен, от 1-ви съм на линия  Peace, аз бях на плодчета 10 дни след Великден и се чувствах страхотно, от тогава чакам черешовото плодуване.
А това с травмата много неприятно  Sad, и аз ще те посъветвам да изчакаш докато се възстановиш
Sun благодаря  Hug

# 394
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
И аз бих се присъединила за черешова или динена диета, но черешите тук са 15 евро килото, а дините са доста безвкусни...
Дали не ни ги носят от едно и също място newsm78
Така ми се иска и на мен да мина няколко дни само на 4ерешки или диня Sad.Правила съм го преди мноооооооооого години,а сега мисля,4е ще имам и пове4е успех,ама на ...пуста 4ужбина..........

# 395
  • Мнения: 1 092
pipy[/b], предлагам ти да си починеш от черешите до 1ви както правя и аз и от 1ви на 15 дни без издънки Simple Smile[/color]
Далал благодаря ти за съвета, smile3525но не мога да си позволя почивка,защото имам многооо килограми за сваляне  Embarassedи не трябва да губя време #Crazy

# 396
  • Мнения: 1 092
Далал и аз имах проблеми с краката,когато ходех всеки ден на фитнес  newsm39 всичко беше от прекаленото натоварване

# 397
  • Мнения: 890
pipy ок, но да знаеш, че от 1ви си в нашия отбор Simple Smile нали?

# 398
  • Мнения: 1 817
Stefania, аз съм 3ти ден и искам да направя сериозно този път поне 20 дни. За това ще съм с вас на плодове, но няма да се огранича на един вид. Пък и 15 дни на един вид плод ми се струва малко мъчително. Все едно 15 дни само на картофи без сол... #Crazy
Аз не бих могла да издържа, обаче ви се възхищавам, че имате сили!   bouquet  bouquet

# 399
  • Мнения: 346
ZiMa незнам дали ще изкарам само на череши, но ще се опитам този път да хапвам един вид плод през целия ден. Ако ми омръзнат черешите може да включа и ягоди, ще наблегна на сезонните плодове.
А какво количество череши трябва да изяждаме на ден  newsm78?

# 400
  • Мнения: 890
Аз съм си оставила лимит до 1 кг
Но в момента не съм на диета. Направих 5 дни череши. Сега малко си почивам и от 1ви съм готова на старта

# 401
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Здравейте =)) Нямам време да чета сега по-късно ще е ...

Изкарах 2 дена на течности , а днес хапнах малко череши , защото ми стана зле... продължавам , защото имам само 4 дена и трябва да сваля някой друг кг.

Поздрави  Hug

# 402
  • Мнения: 890
Ивету 4 дни до какво ти остават? А ти изобщо колко имаш да свалчш още. Аз съм с впечетление, че си слабичка и почти не ядеш

# 403
  • Мнения: 1 817
ZiMa незнам дали ще изкарам само на череши, но ще се опитам този път да хапвам един вид плод през целия ден. Ако ми омръзнат черешите може да включа и ягоди, ще наблегна на сезонните плодове.
А какво количество череши трябва да изяждаме на ден  newsm78?
1 килограм на ден  Wink

# 404
  • Мнения: 364
Здравейте мацки!

Виждам, че всички сте много стриктни в изпълнение на диетата!
Не като мен... Tired
Аз не можах да привикна само на ябълки и чай, затова включих и таратор към диетата си.
Не слагам олио, но слагам много малко сол, почти не се усеща.
По-добре ми е така, не зная как ще се отрази на килограмите. За сега продължавам да свалям, е, с по 300гр на ден, но все е нещо. Изчислих, че за да сваля още 9-10 кг., ще ми е необходим още 1 месец.
Дано устискам!
Привиждат ми се пици и тестени изделия само.... Sad
Ще успея на всяка цена, трябва само мъничко да се понапъна!!!

Пропуснах да добавя, вече минах психологическата граница! Вярно, че само с няколко грама по-малко, но не съм 60кг.! Joy
  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 21:15 от love_sunrise

Общи условия

Активация на акаунт