Коя е най-красива на света: СИЛИСТРА през есента

  • 12 328
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Е, хайде дано се съберем тоя път. Ами Ирена не е подчертала на кой вход ще чака  Mr. Green, ама предполагам че от към барчетата знам ли  newsm78 Абе ще направим по една врътка и няма начин да не се видим все пак. Хайде до утре, че след днешния дъждец утре може и по-приятно да е за разходки. Чао за сега.

# 61
  • Мнения: 4 519
Aз съм там с 99%-това сигурност! Ще наобикалям входовете, но вие лесно ще ме видите с корема. Wink

# 62
  • Мнения: 640
Ей сега се обличам и се надявам да ви открия Wink

# 63
  • Силистра
  • Мнения: 288
Момичета, с ден закъснение ви черпя по    party023 и food010 , по случай моя Южден ден, както казва Иванезе-маймунезе.
Как мина срещата, нищо не казвате?
Дайте отчет по дейността и снимки  Naughty
Целувки от мен и хубава седмица

# 64
  • Мнения: 4 519
Честит рожден ден, Светли!   bouquet Мерси за почерпката!  Wink
От срещата нямаме снимки, но пък си побъбрихме. На мен ми хареса, надявам се, че на останалите - също. По принцип имаме плаваща уговорка за "хайде пак някой път", но ще видим как ще се получи организацията.
Аз викам да взема да раждам вече, че нощем обръщането в леглото си е цяло приключение... Crazy И не само то де...
Хайде сега ви оставям, до скоро!

# 65
  • Мнения: 133
Никой не пише за срещата - кои се събрахте, как мина. Разбрахне само, че мом ан е доволна. Е, и това не е малко, ама дайте повече инфо.
Мом ан още малко устискай и после приключенията ти ще са от друг характер, ама ти си го знаеш. Стискам палци за леко раждане и здраво бебе.

А какво става с х.кирова! Да не е родила? А може и да се засечете двете. Представяте ли си?

# 66
  • Мнения: 616
Няма да се засечем защото аз ще раждам тук а Мом ан в тутракан но може да сме на една дата .
Аз също бях на срещата както и Карнишонка и Nellykoyo и разбира се Benighted е то се знае и малката рота малчугани .Както е писала мом ан си  поговорих ме и се запознах ме на мен също ми беше приятно,но за съжаление докато не родя няма да мога да отида пак на среща че ми е много горещо и ми става лошо и затова предпочитам да излизам вечер тук наблизо .

# 67
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Айде да се разпиша и аз, че то от миткане време не остава, ама днес такава жега навън, че думи няам просто  Shocked.
Ми срещата си мина супер. Запознахме се, побъбрихме и определено и аз съм от доволните  Mr. Green. Вчера се мернахме с Кирова и Нели. С Нели даже после пихме по едно каве заедно, ама Кирова зачезна бързо, че с жегите не й понасят много добре и то разбираемо.  Ама Мом ан нещо се губи от хоризонта, та се чудя да няма вече радост в тях  Laughing.
Светли честит рожден ден със закъснение. Много здраве и любов да те съпътстват винаги.

Това е за сега от мен, че от толкоз топлина ми се стопи мозъка.  Hug

# 68
  • Мнения: 640
 newsm44   Честита Втора Мъжка Рожба на mom_an!!!! Да ти е мнооооого здраво детенцето и ви носи само усмивки!!!! stork-boy  Новината научих от Отчетни-Родени през Януари 2006 и много се зарадвах!!!! Кирова закъсняваш smile3521

# 69
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
ЕЕЕЕЕЕЕ, супер новина вече се съмнявах аз че има нещо при тях. Мом-ан да ти е жива и здрава рожбичката. Само усмивки да ви носи.

# 70
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Айде една новина и от мен. Кирова също е родила момче  Joy. С Ани са в една стая тук в Силистра - Хела голям пророк излезе наистина са се засекли.  Да ти е живо и здраво момченцето и на теб скъпа. Ей страхотни новини.   love001  love001 newsm44 newsm68
Ей забравих, днес се засякох с Хела тук в Сс. Голяма изненада, аз докато се светна коя е тая финна мацка с тъмно очила дето се приближава към мен  Joy. Ама тя като не казва, че е тук а и дечурлигата не виждам и аз ококорих очи  Shocked викам си сигурно нещо бъркам  Mr. Green. А и Хела къде те засилих, че си от Сф незнам, всъщност за момент ви преплетох  с benighted,  не ме питай що и аз незнам от топлото ще да е е стопи ми се мозъка от тая жега  Mr. Green срам, срам  Embarassed, ама ще ме прощаваш. Та така де, днес изненадите са доста и все приятни. Айде чао от мен за сега.

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 22:52 от КорНиШонка

# 71
  • Мнения: 640
Kирова,честито ви син и на вас!!! 
  Да ви расте умен,добър и хубав!!!

# 72
  • Мнения: 119
честити рожби на Кирова и Мом Ан !!!
нека растат здрави и умни и да радват родителите си !
радвам се, че се е състояла срещата . качете и някоя друга снимка, де. не, че има вероятност да се познаваме (69-ти набор съм и от доста години съм навън).
много ми е трудно да се климатизирам . от 3 седмици сме в Кипър, а аз сякаш съм на гости, не знам кое къде е, нищо не ми се прави  Sad добре, че не е претенциозен съпруга ми  smile3505 - яде каквото намери и си трае.
май ми хареса така  Laughing

# 73
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте, силистренки Hug
Честито за новите бебета и мамите им!  bouquet
Ние си идваме на 9.07, по някое време ще кача снимки, ако някой ни разпознае на площадя с кафенетата в центъра или из градо и има желание, да ни стопира!
Корнелия, май сте във входа на най-добрите ми дружки, де са женени и те в Италийско, на 4 етаж са, вход Б! И те май ще си идват юли-август!
Тук до преди три дни бе такава влага, сякаш вървиш непрекъснато под  следващ те като сателит душ! А от оня ден духа сух, невероятно горещ пустинен вятър, 46 градуса е по пладне и планините наоколо горят, носят се сажди, ад! Нямам търпение да си дойда, нашата горещина ми се струва по-поносима и всеки път като се върна се радвам, а наоколо ми ме гледат сякаш съм куку, а може и да съм изкукала след толкова години сред горещините тук! Joy

# 74
  • Мнения: 44
newsm07 babyЧестито рожби и от мен.Да растат здрави и с късмет,да са радост за мама и тати.

Общи условия

Активация на акаунт