Вреди ли печенето по монокини на гърдите??

  • 3 990
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
Да, вредно е. Всяка промяна в цвета на кожата означава, че промяната е в самата кожа, т.е. умират кожни клетки. Оттам насетне всеки си преценя рисковете за здравето... аз само ще прошепна, че ракът на кожата е един от най-коварните и нелечими.

И аз така мисля Naughty Naughty

# 16
  • Мнения: 674
И аз знам че е вредно. Но сега чета едно интервю с доктор Иванов известен кожен специалитет и той казва че излагане на слънце до 2-2.30 минути на ден не е вредно а даже е и полезно. Зареждало организма с витамини... и спомагало за имунитета  newsm78 newsm78 и аз вече не знам кой крив кой прав.

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 973
Разбира се ,че  вреди..кожата губи своята еластичност много бързо .За съжаление0 безвъзвратно
Peace

# 18
  • Мнения: 6 155
Естествено, че е вредно Confused

# 19
  • Мнения: 2 759
...сега чета едно интервю с доктор Иванов известен кожен специалитет и той казва че излагане на слънце до 2-2.30 минути на ден не е вредно а даже е и полезно..
                   Две минути ли  newsm78?

# 20
  • Мнения: 1 069
Така казват тези, които разбират.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
И аз знам че е вредно. Но сега чета едно интервю с доктор Иванов известен кожен специалитет и той казва че излагане на слънце до 2-2.30 минути на ден не е вредно а даже е и полезно. Зареждало организма с витамини... и спомагало за имунитета  newsm78 newsm78 и аз вече не знам кой крив кой прав.
Излагането - на кои части? В кои часове на деня?
Не вярвай на всичко прочетено, както и - подбирай си информацията, след справки с поне три различни източника.
За човешкият организъм (вкл. детския) е достатъчно излагане на слънце за 10-15 минути два пъти в седмицата, като стига и бледото зимно слънце, както и ранно-утринното лятно такова. Тоест - това минимално излагане на слабо слънце осигурява нужната порция витамин Д. Всьо.

# 22
  • Мнения: 2 229
И аз знам че е вредно. Но сега чета едно интервю с доктор Иванов известен кожен специалитет и той казва че излагане на слънце до 2-2.30 минути на ден не е вредно а даже е и полезно. Зареждало организма с витамини... и спомагало за имунитета  newsm78 newsm78 и аз вече не знам кой крив кой прав.

Е 2 минути нищо не са, няма как да ти навредят. Продължителното излагане на слънце обаче е вредно!

# 23
  • Мнения: 3 010
Добре тогава на солариум как да се пека по сутиен ли ?  Crazy

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Добре тогава на солариум как да се пека по сутиен ли ?  Crazy
Не се печеш Peace Солариумът в някои отношения е по-вреден от обедно слънце, казват специалисти Confused

# 25
  • Мнения: 1 540
Сори за офф-а  Blush
Dendy, как върви със солариума? Напрали ли хубав тен?  Simple Smile
------
По темата - аз се пека на солариума без горница, въпреки че изсушава кожата, че е и вредно въобще...

# 26
  • Мнения: 674
...сега чета едно интервю с доктор Иванов известен кожен специалитет и той казва че излагане на слънце до 2-2.30 минути на ден не е вредно а даже е и полезно..
                   Две минути ли  newsm78?
Не 2 минути 2 часа имам предвид.
Извинявам се наистина излиза че става дума само за 2 минути.

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
2 часа на ден не било вредно, а даже полезно? Д-р Иванов не е никакъв кожен специалист със сигурност. Това изказване е откровено безотговорно - на фона на постоянните и растящи предупреждения за УВ филтри и не-излагане на слънце той говори за 2 часа?! Tired Целият свят на така, само нашите 'специалисти' на терсене...

# 28
  • Мнения: 2 229
Определено 2 часа не може да са полезни. Shocked Особено в определени часове...

# 29
  • Мнения: 2 759
                      Ахъм, тъкмо ме навихте за двете минути  Peace. Два часа няма да го бъде. Обожавам палещите слънчеви лъчи, но от години ги избягвам. Щот светлия тен е по-аристократичен  Crossing Arms.

Общи условия

Активация на акаунт