Отговори
# 645
# 646
# 647
  • Мнения: 27 060
Въйй, както сме тръгнали ще изпишем темата.
Феми като се прибере от екскурзията, ще трябва да запретва ръкави и да оформя нова страничка.
Да сложа и тук песента на Мира и Яман "Остави ме" с бг превод от момичетата в бг мама.

Надявам се да ви хареса.


Остави ме

Ако някой ден ти омръзне от мен...
Ако стане така, че си тръгнеш от този дом...
Не си мисли, че на раздяла ще си поискам обратно нещата,
... които съм направила за теб.
Не си мисли, че ще ти поискам сметка
за това, което съм правил за теб.

Остави ме сама, когато си тръгвам.
На раздяла друго не искам.
Остави ме сам със себе си,
... останалото нека бъде твое.
Остави ме сам, когато си тръгвам.
На раздяла друго не искам.
Остави ме сам със себе си,
... останалото нека бъде твое.

Ако някоя друга от мен те вземе.
Ако се влюбиш в някоя друга...
Не си мисли, че на раздяла ще си поискам обратно нещата,
... които съм направил за теб.
Не си мисли, че ще ти поискам сметка
за това, което съм правила за теб.
Остави ме сама, когато си тръгвам,
...на раздяла друго не искам.
Остави ме сама със себе си,
...останалото нека бъде твое.
Остави ме сама, когато си тръгвам...
на раздяла друго не искам.

Остави ме сам със себе си,
... останалото нека бъде твое.





# 648
  • Мнения: 1 567
Еми, благодаря за песента и текстът й.🫶
Аз сигурно някъде я имам запазена. 🥰
Ами да, Феми ще трябва да пуска скоро новата тема.😍









Когато AI на феновете стане толкова добър...😵

# 649
  • Мнения: 27 060
Когато AI на феновете стане толкова добър...😵

Доказателство за любовта на феновете към Чачо и Демет и невероятното им партньорство в „Eşref Rüya“.



# 650
  • Мнения: 1 567
Определено ще липсват на феновете като екранна двойка. ♥️🖤











# 651
  • Мнения: 27 060
Здравейте, дами!


Започваме новата седмица с настроение и усмивка. Ще ни липсва трепетното очакване на поредния епизод от  „Eşref Rüya“. Но ние умеем да се забавляваме и ще уплътним свободното си време с ведри коментари и споделяния на интересни факти от богатата творческа биография на нашия Патрон и любимите турски актьори.



Момичетата на Ешреф🥺♥️







"Живей за това, което утрешният ден може да ти предложи, а не за това, което вчера ти е отнел."

Желая ви страхотен старт и лека седмица! Нека бъде здрава, успешна и спокойна!

# 652
  • Мнения: 37 931
Здравейтеее ! Успешна нова и усмихната лятна седмица на всички. Nature Sunny Живота е хубав и нека се насладим на всеки миг и забравим за всичко друго.














Последна редакция: пн, 15 юни 2026, 11:46 от femmi2

# 653
# 654
  • Мнения: 1 567
Привет и от мен, момичета.😊







Аз съвсем изключих да ви питам, какво мислите за това, че Гюрдал е кръстил три от децата си Ешреф, Мюслюм и Фарук?
За мен е странно, разбирам от една страна какво е вложил той.
Но от друга, първо че при нас не е прието да кръщаваш детето си с име на починал човек. После идва и това, че смятам че името играе голяма роля в живота на един човек... Те имат и добри страни, да, но дори Рюя когато откриваше младежката фондация, спомена че баща й е и добър и лош човек...
Харесвах някои неща в Ешреф, като това колко силно обича и че е само веднъж.
Но той си беше убиец, занимаващ се с незаконни дейности. Не е за възхваляване. 🫤
Да, естествено че е похвално неговото осъзнаване, че пътят му грешен.
Това, че е изучил много деца, че им е помагал до последно.
Но това изтрива ли всичко, което е вършил...

Другото, което на мъжо му направи впечатление е, че Нисан избра да продължи делото на Ешреф, но законно.
Също така не се намеси нито веднъж, а остави Рюя да представлява и открие фондацията на името на баща си.
Това беше наистина страхотна постъпка, показва, че Ешреф никога няма да бъде забравен и името му ще бъде споменавано с благородна и най-важното законна дейност. Дейност която беше негова мисия, а именно да не остане нито едно гладно и необразовано сираче.
Нисан го осъществи, тя спази и традицията с трапезата на сираците... Разчупването на хляба, хапването на супа ... Тази сцена беше много много докосваща.
После Нисан подари фъстъчето на Рюя, а това е още по-мило. Нисан ни показа, че дъщеря им Рюя е продължението на Ешреф и неговият единствен наследник. ♥️♥️♥️





Иначе ще помрънкам, че основната линия беше спомената накрая... Нисан разбра,че Ешреф все пак е знаел, че тя е неговата мечта, неговата Рюя.

# 655
  • Мнения: 25 062
Ами на всичките които му липсват ги кръстил.

# 656
  • Мнения: 27 060
И аз не виждам нищо нередно в това, че Гюрдал е кръстил децата на любимите си приятели и братя. При нас няма такова поверие да не се кръщават деца с имената на починали, напротив това е знак на уважение, обич и почит към тях.
Единият от синовете ми носи името на моя дядо, който беше починал година преди раждането, но аз го обожавах. Обаче когато синът ми искаше да кръсти малкия с името на починалия ми съпруг - не разреших, защото исках снахата да избере име на детето.
За мен всеки човек гради името си с поведението и живота си.


Нищо не мога да кажа за финалните сцени на „Eşref Rüya“ - не събирам кураж да ги гледам с бг субтитри.
Този път съм съгласна с мнението на съпруга ти, Лори, че Нисан избра да продължи делото на Ешреф, но законно. "Също така не се намеси нито веднъж, а остави Рюя да представлява и открие фондацията на името на баща си.
Това беше наистина страхотна постъпка, показва, че Ешреф никога няма да бъде забравен и името му ще бъде споменавано с благородна и най-важното законна дейност. Дейност която беше негова мисия, а именно да не остане нито едно гладно и необразовано сираче."


Истинският край ✨❤️


# 657
# 658
  • Мнения: 27 060
Жените го искат. 🥰
Мъжете искат да бъдат като него. 😎
Ешреф Тек е емблематичен. ☝️
Силата на Чаатай! 👏
#ÇağatayUlusoy | #EşrefRüya | #EşrefTek



https://x.com/OnlyCagatayU/status/2066462938907467934/video/1

Диди, дай превод и на български - да се порадваме...

# 659
  • Мнения: 37 931
Екшън Сцените и Ефектите и Качеството нямат Еквивалент просто . Nature Boom Чаатай си го бива в това . Номбър уан . В кръвта и натюрела му е .  Истински кеф  и нслада е да го гледаш и ще ни липсва това .

„Вие всички сте Eşref Tek!“

Ешреф се изправя срещу Стареца.


https://x.com/esrefruyadizitv/status/2064803061084594265

Последна редакция: пн, 15 юни 2026, 15:07 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт