Отговори
# 660
  • Мнения: 25 062
Ами накратко:
Ешреф би ли се хванал на това..
Никога! Никога!
Бил повелител на сираците и тн...
Това едва ли е ново обаче мисля ,че бяха последно други водещите на предаването.

Последна редакция: пн, 15 юни 2026, 15:18 от x BlackRose x the guardian team :)

# 661
  • Мнения: 6 378
мечтая тези трима гиганти да са в един екшън сериал, но като им знам какви хонорари ще искат ще фалират продуцентите Grinning Grinning освен ако не е за дигитално.

# 662
# 663
# 664
  • Мнения: 25 062
АI слага Чаатай на първа позиция.

https://x.com/J3w3Lc/status/2066476507778728349?s=20

Според AI, тези, които са се превърнали в икони със своята харизма.
Това са актьори, които не губят популярността си от години, които създават сензация с всеки проект и които са започнали златния век на турската телевизионна сериална индустрия:
💥Чаатай Улусой
💥Къванч Татлъту
💥Бурак Йозчивит
💥Кенан Имирзалъоулу

Тези, които са спечелили внимание чрез романтични комедии, включват Джан Яман, Керем Бюрсин и Баръш Ардуч. Сред изгряващите звезди са Мерт Рамазан Демир, Мерт Язъджъолу, Илхан Шен и Алперен Дуймаз.

# 665
  • Мнения: 37 930
Диди , Мерси че го сподели.
Колкото и нескромно да е това са Фактите. Прав е ИИ за Харизматичните актьори, които създават сензации всеки път и проектите им са дългоочаквани. 
И също добър поглед има и за изгряващите звезди и тези, които са спечелили внимание с ромкоми.

Последна редакция: пн, 15 юни 2026, 17:05 от femmi2

# 666
  • Мнения: 27 059
„Вие всички сте Eşref Tek!“

Ешреф се изправя срещу Стареца.


https://x.com/esrefruyadizitv/status/2064803061084594265














# 667
  • Мнения: 25 062
Много ме зарадва че видях имената на другите си любимци за Бурак особено след Севдата велико му се отвори чадъра
Чаатай има само един не успех ПЕ но аз не го зачитам защото това e грешка на Фатих ако беше направил дизи ново с Чаатай и Гизем щяха са избият рибата…🤭 но добре че така е направил тогава толкова исках да ги видя със Серенай че не е истина 😎 даже бая се замислям покрай 17 да не си пусна Прилива отново тогава всички плюеха по Метин си спомням беше Крачол и тн но направи много достойна игра като Оркун и после се разви тихом мълком много го харесвам и въпреки че исках той да повтори със Серенай в Моля следващия с Хакан Курташ обраха точките за мен…
Да видим с кой ще играе Чачо лично аз искам с някой който никой няма да иска тук ама да видим а Демет е време да играе с мой Керем от 12г ги чакам.🫠😒

Последна редакция: пн, 15 юни 2026, 19:04 от x BlackRose x the guardian team :)

# 668
  • Мнения: 6 378
Пънар трябва да е следващата за Чочо или бурджу бирджик

# 669
  • Мнения: 25 062
Ще поживеем и ще видим и аз искам Бурджу много защото е страшна актриса , но на Феми и Мис свят да и докарат няма да я хареса. ;д

# 670
  • Мнения: 27 059
Пънар трябва да е следващата за Чочо или бурджу бирджик
Охх, момичета, толкова пъти повтаряте името на Бурджу Бириджик, че от любопитство реших да видя коя е. Проверих я и в Уикипедия. Оказа се, че не съм гледала нищо с нея, но на снимките ми хареса.
Става за партньорка на Чачо.
А другата Пънар Дениз ли е?


Нашите фаворити са начело в списъка с най-много обсъждания с голяма разлика🔥







# 671
  • Мнения: 25 062
Бубето я обожавам аз това е единствената жена със сини очи която харесвам феновете и викат Джурджу партнирала е с Каан и Керем като любимци лошо няма да чуете от мен страхотна химия имаха с Баръш Ардуч в Гарван а беше единствената причина да гледам Момичето на прозореца направи страшна Налан.Талант та дрънка...Пънар я харесвам също сега ще снима филм с Керем играла е отново с Каан но Бурджу имам повече нужда да я видя на екран.

# 672
  • Мнения: 27 059
— Стени, които сега оставят само спомени❤️‍🩹

„Който израства като сирак, се сприятелява с болката.“

„Лоялността е над парите и страха.“

„Бъди силен, защото никой не помни слабите.“

„Всеки сирак е брат, а всеки брат е семейство.“

„Предателството не оставя след себе си нито име, нито спомен.“







 

 

 

# 673
  • Мнения: 1 567
Аз искам да видя Чаатай с партньорка Деврим - много я харесвам.
 А Демет, мечтата ми е да си партнира с Арас. 😍

# 674
  • Мнения: 25 062
Лори за Демет ще се разберем някак. ;д
Ооо не Деврим след последните новини тотално ми падна в очите. Няма да коментирам дори!
Сега се замислих ,че Мелис Сезен само с Чачо не е играла всичките ги мина любимците и не любимци. ;д

Общи условия

Активация на акаунт