Избелване на зъби

  • 11 948
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 745
Аз също ползвам тази система, но при мен чуствителносто още след пръвата процедура е нетърпима и трае около 12 часа след това, болките са адски и сега искам пак да пробвам, но не смея като знам какво трябва да изтърпя, а имам още дози и искам Rolling Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 3 436
Аз също ползвам тази система, но при мен чуствителносто още след пръвата процедура е нетърпима и трае около 12 часа след това, болките са адски и сега искам пак да пробвам, но не смея като знам какво трябва да изтърпя, а имам още дози и искам Rolling Eyes
И при мен чувствителността беше голяма и доста ме болеше.
Моята стоматоложка ми даде и един флуорен гел, който пак е в шприци и го редувах с избелващия гел.
Имаше ефект и освен това взех и Sensodin и така успях да се избеля.

# 32
  • София
  • Мнения: 965
Сигурно е безумен въпроса, но как мислите - може ли да се избелват зъбите повреме на бременност newsm78

# 33
Тази система е страхотна,аз я използвах и резултата е фантастичен.Купих си 4 спринцовки с гела и съм свършила само едната.Трябва да знаеш,че долу-горе на година трябва да се прави пак за по 2-3 дни,защото си потъмняват,поне при мен се наложи,но аз съм пушач,пия и кафе.... amiiii

# 34
Ot v4era i az izbelvam zabite si s Opalescence no bolkite mi sa naistina netarpimi. 6te zvania na stomatologa mi.

Общи условия

Активация на акаунт